Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-03-07, 14:40   #106
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by shadowro View Post
de ce toata lumea se ingramadeste in ultima zi ?

Ca asa e firea romanului.. dar atata timp ca e ultima zi.. se ia in calcul
B|shOp-VR6 is offline  
Old 04-03-07, 14:40   #107
vladdaman

Stage 5
 
vladdaman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,374
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PEUGEOT]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

deci nu e nevoie sa ne faceti prosti pe fata sincer, daca nu aveti toate aprobarile sau nu e totul gata inca nu e problema...se invoca faza cu vreme nasoala, ne facem toti ca ploua si se schimba data...gasiti voi o modalitate mai buna de a va scoate , ce naiba se mai intampla
__________________
the cars i've owned: audi a4 1.8i, audi a4 2.5 tdi quattro, bmw 316i e46, bmw 323ci e46, bmw 725 tds, fiat brava 1.8 16v, mitsubishi 3000gt mk1, mitsubishi 3000gt mk3, nissan 200sx s14a, opel vectra 2.2dti, peugeot 205 1.3i, peugeot 406 coupe 3.0, peugeot 607 3.0 v6, volvo s60t5 2.3t, clio sport...still here:kia pro ceed, infiniti fx35, bora VR6 4M, audi a3
vladdaman is offline  
Old 04-03-07, 14:40   #108
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

-Asa este vina este a noastra ca vrem sa ne dam dar cu inscriere online sa faci tu curse noi facem cu inscriere la fata locului cum am facut ani de zile.
-Tu vrei sa schimbi un sistem pus la punct de multi oameni in 5 ani de munca de taiat tara in lung si in lat si schimbi :
-1 Modalitatea de inscriere
-2 Grupele
-3 Taxa pt cei care nu locuiesc in Buzau
, acestea fiind baza dealtfel in org unei curse .
-Sa incep prin a ti gasi punctele in minus la org acestui eveniment?? Nu , nu este treaba mea. Noi am vrut sa venim dar sincer.....nu ne a convenit sistemul tau impus pt ca noi nu am impus la nimeni nimic la cate curse am facut cu LR si altii.
-Deci nu da vina pe noi. Eu aseara i ti puteam trimite lista cu cele 21 de masini de la NSL dar nu fisa pt fiecare in parte, dealtfel masini de la Dacia pana la Audi Q7.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 04-03-07, 14:42   #109
adibose

Stage 3
 
adibose's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 151
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by shadowro View Post
de ce toata lumea se ingramadeste in ultima zi ?
de ce? pt k nu toti au timp s-o faca in timpul saptamanii, pt k nu toti sunt forumisti..si pt k nu dai de toti atat de repede, dupa cum a spus si Bishop mai devreme (s-a dorit strangerea tuturor fiselor inainte de trimitere, cel putin la Anonymous, BUC+BAcau+CTA)
__________________
Anonymous motorsport member | Audi S3 powered by 1.8T RBN-Tuning & THS Performance
adibose is offline  
Old 04-03-07, 14:45   #110
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by NSL_Florica View Post
-Asa este vina este a noastra ca vrem sa ne dam dar cu inscriere online sa faci tu curse noi facem cu inscriere la fata locului cum am facut ani de zile.
stii foarte bine ca daca ar fi fost dupa el ar fi trecut inscrierea cu pana 2 ore inaitne de show dar motivul pentru care data limita a fost 3 sau 4 a fost pentru ca asa a cerut POLITIA.
in cazul in care nu stiti fisele urmau sa fie verificate de politie pentru a se asigura ca perticipantii au permise valabile si itp valabil.
asta din cauza accidentelor din ultima vreme pe care presa lea plasat in zona " curse ilegale cu bolizi de sute de mii de euro"
__________________
Honda
shadowro is offline  
Old 04-03-07, 14:45   #111
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Florica.. stii ca aseara am discutat despre cursa si iti ziceam ca noi o sa trimitem fisele asa cum au vrut ei sa nu iasa discutii.. dar se pare ca oamenii nu au gasit motiv pt esec si au zis sa arunce totul in spatele nostru, al cluburilor..

Bai baieti.. pai de ce sunt cluburile? Nu ca sa alerge la curse? Cum puteti sa dati vina pe noi ca nu mai tineti voi cursa??
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline  
Old 04-03-07, 14:45   #112
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

40 de oameni au facut diferenta intre ora 00.00 si ora 24.00, iar altii stiau CLAR acest lucru. am extins acest termen cat s-a putut, adica 11h35min.
daca vreti sa scoatem in evidenta incapacitatea si dezorganizarea care domneseste in randul cursantilor, putem pleca de la aceasta cursa ratata, la care participantii hotarau durata, stabileau numarul de spectatori, alegeau modul de concurs. ce a depins de voi si ce a depins de mine? cu doua zile inainte am spus ca nu se vor strange cei 70 de oameni. nu ma intereseaza cati ar fi fost ci cati au fost. reglati-va atitudinea si apoi sa va treaca prin cap ca o fac la ambitie, mai ales cei care au obiceiul de a forta mana organizatorilor.
DragosT is offline  
Old 04-03-07, 14:47   #113
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by shadowro View Post
stii foarte bine ca daca ar fi fost dupa el ar fi trecut inscrierea cu pana 2 ore inaitne de show dar motivul pentru care data limita a fost 3 sau 4 a fost pentru ca asa a cerut POLITIA.
in cazul in care nu stiti fisele urmau sa fie verificate de politie pentru a se asigura ca perticipantii au permise valabile si itp valabil.
asta din cauza accidentelor din ultima vreme pe care presa lea plasat in zona " curse ilegale cu bolizi de sute de mii de euro"
Alooo daca tu imi arati politist care sa astepte DUMINICA!! un raspuns pentru definitivarea unei probleme ii fac statuie langa Crucea din Bucegi.
B|shOp-VR6 is offline  
Old 04-03-07, 14:48   #114
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

-Totul era prea simplu. La inscriere una bucata MILITIAN si verifica actele in original. Fise , verificari ...bla blau-ri.....un militian si se rezolva problema daca se vroia....si gata.
F_L_R is offline  
Old 04-03-07, 14:49   #115
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by SaintDick View Post
40 de oameni au facut diferenta intre ora 00.00 si ora 24.00, iar altii stiau CLAR acest lucru. am extins acest termen cat s-a putut, adica 11h35min.
daca vreti sa scoatem in evidenta incapacitatea si dezorganizarea care domneseste in randul cursantilor, putem pleca de la aceasta cursa ratata, la care participantii hotarau durata, stabileau numarul de spectatori, alegeau modul de concurs. ce a depins de voi si ce a depins de mine? cu doua zile inainte am spus ca nu se vor strange cei 70 de oameni. nu ma intereseaza cati ar fi fost ci cati au fost. reglati-va atitudinea si apoi sa va treaca prin cap ca o fac la ambitie, mai ales cei care au obiceiul de a forta mana organizatorilor.
Ma scuzi.. dar nu e nici o diferenta..
B|shOp-VR6 is offline  
Old 04-03-07, 14:49   #116
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
Alooo daca tu imi arati politist care sa astepte DUMINICA!! un raspuns pentru definitivarea unei probleme ii fac statuie langa Crucea din Bucegi.
Ca bine zici !
Lucian is offline  
Old 04-03-07, 14:50   #117
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

sunt o mie de alte posibilitati mai bune decat cea aleasa de domnii militieni dar daca pe ei atata ii duce capul ce sa le faci.
shadowro is offline  
Old 04-03-07, 14:53   #118
vladdaman

Stage 5
 
vladdaman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,374
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PEUGEOT]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

) bun asa bishop, nici la spagi nu se mai iese duminica, dar sa impiedici un eveniment "bine organizat", eu zic ca politia nu ar pune piedici unui astfel de eveniment, cred ca l-ar incuraja la maxim, oricum ai da-o chestia cu politia si duminica nu prea se pupa, dar ce sa faci...totusi parerea mea e ca sunt cam neseriosi astia cu cluburile care nu vor sa faca o treaba buna online)(era o gluma!!) btw, pana la urma ne facem ca ploua si ii rugam pe organizatori sa se mai straduiasca putin sau se anuleaza tot, ceea ce ar fi chiar pacat pentru ca multi si-au pregatit masinile pentru 10...
vladdaman is offline  
Old 04-03-07, 14:54   #119
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

La faza cu ziua nu era 4 ci era 3...

e de forma...

Nu e 3.. las ca-i 10.. dar mai bine o anulam si bem o bere..
B|shOp-VR6 is offline  
Old 04-03-07, 14:54   #120
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by SaintDick View Post
40 de oameni au facut diferenta intre ora 00.00 si ora 24.00, iar altii stiau CLAR acest lucru. am extins acest termen cat s-a putut, adica 11h35min.
daca vreti sa scoatem in evidenta incapacitatea si dezorganizarea care domneseste in randul cursantilor, putem pleca de la aceasta cursa ratata, la care participantii hotarau durata, stabileau numarul de spectatori, alegeau modul de concurs. ce a depins de voi si ce a depins de mine? cu doua zile inainte am spus ca nu se vor strange cei 70 de oameni. nu ma intereseaza cati ar fi fost ci cati au fost. reglati-va atitudinea si apoi sa va treaca prin cap ca o fac la ambitie, mai ales cei care au obiceiul de a forta mana organizatorilor.
ok si cursa se anuleaza ? de ce ?
nu poti sa faci curse in 40 de oameni ?

deci ... suna prost rau de tot , absolut tot ceea ce se intampla pe aici ..
n-are pic de sens
__________________
EvLSant0S is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -