Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-03-07, 00:16   #466
Aki

Stage 4
 
Aki's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 224
Arrow Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by MPBZ View Post
... ca nu am trait pana acum degeaba. Amenintarile ma lasa la temperatura mea normala de om. (initiatorul MPBZ. organizatorul e scarbit)
Iti spun eu ca pentru noi, nici nu te-ai nascut macar. Esti un vierme!!! Port si sunt mandru de sticker-ul pe care-l am pe masina. ma-ta este la fel de mandra de putza pe care o are la usa?
__________________
www.asigurari-instant.ro
Aki is offline  
Old 16-03-07, 00:24   #467
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

cel mai bine faci o mare cursa cu cine vrei tu !!!!!
TOBA^ is offline  
Old 16-03-07, 00:39   #468
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by siadimet View Post
topala,mai taci dracu din gura,sau macar posteaza in continuare cu numele cu care ai inceput,nu folosi un nume nou,si nu sustine ca reprezinti mai multe persoane,pt ca nu reprezinti convingerile nimanui,decat ale tale.baieti,in cursul acestui an o sa incerc sa organizez eu niste curse legale la buzau,si eu primesc pe oricine,fara nici o discriminare.si o sa incerc sa adopt regulile de incadrare in grupe ale altora care le-au verificat de-a lungul anilor ,sau cel mai bine o sa incerc niste libere care am vazut ca sunt foarte apreciate de majoritatea concurentilor.cursa nu o sa fie organizata de un club,ci de o societate comerciala,a mea,strict pe cheltuiala mea,si daca imi scot o parte din bani,bine,daca nu,raman cu reclama.numai bine!
-Fi sigur ca multi asteapta un om cu capul pe umeri care sa incerce sa faca ceva cu adevarat. Cu siguranta vei primi sprijin din partea multora. Oameni echilibrati care pot gestiona "puterea cuvantului" cu siguranta sunt si la Buzau.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 16-03-07, 07:58   #469
alias_gsi

Stage 5
 
alias_gsi's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 566
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by NSL_Doru View Post
Baietii "de provincie" frustrati de imaginea celor din Bucuresti cred ca aveti probleme de natura stirilor de la ora 5 ... Mai baieti eu de ce nu ma simt frustrat sau jignit de pozitia mea din provincie ? Cred ca de fapt e doar frustrare din partea voastra ... m-am simtit foarte bine ori de cate ori am fost in Bucuresti si am fost bine primit la orice eveniment, ba mai mult uneori am pus si umaru la treaba, intrebatii pe Sebastian sau Florica daca este sau nu asa ... dar de fapt nu cred ca e cazul sa ma justific in fata voastra !
Deci nimeni in afara de voi nu e deranjat de aceasta pozitie ...decat voi ... si nimeni nu face nici o discriminare (ma refer la cei din Bucuresti la adresa voastra) dar nu ma mira de ce o faceti pentru ca cea mai buna solutie de a scapa basma curata e aceea de a poza ieftin in victime ! De fapt asta sunteti voi ... niste victime ... victime ale propriei voastre incercari, ale propriei personalitati multilateral dezvolate pe care o aveti , ale frustrarilor si sentimentului de incertitudine si nesiguranta cu care ati mizat de la bun inceput cand ati anuntat aceasta tentativa de etapa. Nu zic ca nu ar fi fost bine sau ca nu sunt demne de laudat unele initiative ... dar nu pe spatele, timpul, bani si imaginea altor persoane ... Reflectativa credibilitatea in cazul in care mai doriti sa anuntati alte babauri de acelasi gen !
Ba tarane de la olt,) tu esti baiat cu caracter care gindeste ,are o educatie si e cu capul pe umeri de asta nu te simtzi frustrat.....te pupa fratele tau.
__________________

Eu sunt EU...Nu am nevoie de TITLURI, Nu am nevoie de FUNCTII, Eu am MARCA mea, BRANDUL meu...
A PIERDE E O CONDITIE MENTALA....
Incearca sa nu fii un succes, ci incearca sa fii o valoare...
alias_gsi is offline  
Old 16-03-07, 08:04   #470
alias_gsi

Stage 5
 
alias_gsi's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 566
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by siadimet View Post
care NOI ma?
ai uitat ca in septembrie nu ai fi vrut sa ma lasi sa ma dau la curse pt ca nu am fost de acord sa iei taxa de participare?ti-am zis atunci ca acopar eu toate cheltuielile,dar sa nu luam taxa?pune dracu mana pe treaba si nu te mai certa cu lumea!
UITE CA MAI SUNT SI BAIETI DEOSEBITZI CU CARACTER ,CU CAOPUL PE UMERI SI INTRADEVAR PASIONATZI,CARE NU SE MAI OFENSEAZA...
BRAVO TIE FRATE .RESPECT
alias_gsi is offline  
Old 16-03-07, 08:08   #471
alias_gsi

Stage 5
 
alias_gsi's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 566
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

...te astept Florica sa ma bati...prieteneste pe umar, cand am sa fac o oferta greu de refuzat si cand ai sa-ti dai seama ca ai gresit amarnic in ceea ce ma priveste si poate am sa-ti satisfac si toate nelamuririle si curiozitatile care te macina acum.[/QUOTE]
-Nu am nevoie de oferta ta pentru mine. Fa o oferta pt oameni care vin si concureaza.....apropo nu ma macina nimic referitor la tine ma macina referitor la baietii nostri din club si la prietenii din alte cluburi.[/QUOTE]
mA DUC LA pushcarie Floricaaaaaaaaaaa...
omu iti satisface orice curiozitate..........
................super tare........................
alias_gsi is offline  
Old 16-03-07, 08:14   #472
alias_gsi

Stage 5
 
alias_gsi's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 566
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
cocosel.... tu esti nebun rau sa mor in buzau!!!suferica!!!tu pui interdictie ???/))))CARANE TU ESTI???? macar interdictie la un club ... dar tu pui la toti ??/)))))))))))))))))))) A.C.S ANONYMOUS motorsport ROMANIA(bacau,constanta ,braila,bucuresti) erau prezente la evenimentul vostru... deacord cu fise trimise inainte eu nu am fost deacord...pai nu trimit fisa aici in bucuresti si o trimit la tara... pe langa asta cu o saptamana inainte de eveniment, ANONYMOUS si NSL au facut o mini sedinta sa vedem pe unde nevedem pt deplasarea de la buzau ... am fost peste 50 de masini.... si tu acum vb de sus cu BUCURESTIU???? bahhhhhhhhhh cu,CAPITALA ????taranule...)))))

asha fel ma toba????aasha taran???
alias_gsi is offline  
Old 16-03-07, 08:44   #473
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by siadimet View Post
topala,mai taci dracu din gura,sau macar posteaza in continuare cu numele cu care ai inceput,nu folosi un nume nou,si nu sustine ca reprezinti mai multe persoane,pt ca nu reprezinti convingerile nimanui,decat ale tale.baieti,in cursul acestui an o sa incerc sa organizez eu niste curse legale la buzau,si eu primesc pe oricine,fara nici o discriminare.si o sa incerc sa adopt regulile de incadrare in grupe ale altora care le-au verificat de-a lungul anilor ,sau cel mai bine o sa incerc niste libere care am vazut ca sunt foarte apreciate de majoritatea concurentilor.cursa nu o sa fie organizata de un club,ci de o societate comerciala,a mea,strict pe cheltuiala mea,si daca imi scot o parte din bani,bine,daca nu,raman cu reclama.numai bine!
Tot respectul !
Lucian is offline  
Old 16-03-07, 21:10   #474
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Quote:
Originally Posted by siadimet View Post
topala,mai taci dracu din gura,sau macar posteaza in continuare cu numele cu care ai inceput,nu folosi un nume nou,si nu sustine ca reprezinti mai multe persoane,pt ca nu reprezinti convingerile nimanui,decat ale tale.baieti,in cursul acestui an o sa incerc sa organizez eu niste curse legale la buzau,si eu primesc pe oricine,fara nici o discriminare.si o sa incerc sa adopt regulile de incadrare in grupe ale altora care le-au verificat de-a lungul anilor ,sau cel mai bine o sa incerc niste libere care am vazut ca sunt foarte apreciate de majoritatea concurentilor.cursa nu o sa fie organizata de un club,ci de o societate comerciala,a mea,strict pe cheltuiala mea,si daca imi scot o parte din bani,bine,daca nu,raman cu reclama.numai bine!
hai frate fa mai repede ca de abia astept sa vin.
shadowro is offline  
Old 17-03-07, 09:42   #475
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: MPBZ III - 10 martie 2007

Hai ca ati luat-o pe aratura rau de tot... Pana iese Gratzian din treaba, TOPIC INCHIS. Prea multe vorbe grele aruncate in vant...

Cat despre MPBZ... Ca sa interzici accesul cuiva la o cursa, trebuie s-o faci inainte. Cele doua editii de pana acum, fara participarea si ajutorul celor din Bucuresti, nu existau. Ba nu, gresesc. Existau, dar doar cu numele, ca masini... mai putin. Cat despre siguranta... Cum am mai scris la prima editie... bine ca era cimitirul aproape. Poate ar trebui sa iei siguranta ca un bun criteriu de departajare a curselor. Din punctul asta de vedere... MPBZ nu a existat.

Daca cineva crede ca acest topic ar trebui deschis, pe motive serioase, il redeschidem.

Week-end placut la toate lumea!
Hondarul is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -