Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-03-09, 22:29   #916
Costel-TBO
Racing Syndicate Member

Stage 5
 
Costel-TBO's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 308
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Racing Syndicate]
[VW]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

bine ca nu am putut veni ca imi parea rau
faceam ceva km... pacat de ziua aia frumoasa
Costel-TBO is offline  
Old 16-03-09, 22:55   #917
STIprdr
Dream Squad Member

Stage 4
 
STIprdr's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 253
Member of:
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

Quote:
Originally Posted by SSST View Post

Originally Posted by calibrazor
nu stiu sa explic dar sigur intelegi .deala de baga oxigen pe unde trage aer.avea cu tub de oxigen



hahaha
+1, e ce trebuie filtru ala de aer cu oxigen
STIprdr is offline  
Old 16-03-09, 23:13   #918
MOUZE

Stage 5
 
MOUZE's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,287
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

Quote:
Originally Posted by ZerO_CooL View Post
Mouze, e frumos sa te dai la B cu urs 2.5 ?
daca vrei te invit la mine acasa...sau la urmatoarea cursa si iti arat cartea masinii sa verifici seria motorului si in al 2-lea rand nici nu cred ca ai vazut-o cu capota ridicata VREODATA...


ai dreptate cristi......
__________________
TRANSPORT AUTO & ASISTENŢǍ RUTIERǍ!!! 0721 157 976 !!!
MOUZE is offline  
Old 16-03-09, 23:46   #919
dog99

Stage 5
 
dog99's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6,400
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[VW]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

Quote:
Originally Posted by iustin_x View Post
la un momendat dgh se duce in stanga si se redreseaza inapoi,se si aude lumea cum tipa,bafta la amndoi.
dog99 is offline  
Old 17-03-09, 00:09   #920
gunman

Stage 3
 
gunman's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 105
Member of:
[Honda]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

nu cred ca e nimeni nemultumit ca a dat bani ci ca ne-au fost inselate asteptarile
venisem sa vedem curse nu............
oricum daca oamenii de pe margine stau in fata tancurilor cum stateau in fata masinilor cu 300 de cai atunci eu ii declar martiri si le fac si statuie
gunman is offline  
Old 17-03-09, 00:33   #921
bogdan_st

Stage 2
 
bogdan_st's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 35
Member of:
[FORD]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

eu am fost unu dintre baietii cu st-uri de la craiova,cel portocaliu..m-am dat o singura data cu celalalt st si l-am batut are cineva poze filmulete cu mine?
bogdan_st is offline  
Old 17-03-09, 00:41   #922
kos_YRC
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 801
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[CHEVROLET]
[Unknown Racers]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

pt cine a cerut pozele cu stilo
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_6566.JPG
Views:	923
Size:	4.09 MB
ID:	834723   Click image for larger version

Name:	IMG_6567.JPG
Views:	913
Size:	3.76 MB
ID:	834724  
kos_YRC is offline  
Old 17-03-09, 00:42   #923
kos_YRC
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 801
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[CHEVROLET]
[Unknown Racers]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

Quote:
Originally Posted by bogdan_st View Post
eu am fost unu dintre baietii cu st-uri de la craiova,cel portocaliu..m-am dat o singura data cu celalalt st si l-am batut are cineva poze filmulete cu mine?
de la anonimi?
kos_YRC is offline  
Old 17-03-09, 00:47   #924
bogdan_st

Stage 2
 
bogdan_st's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 35
Member of:
[FORD]
[Anonymous Motorsport ]
Default

dap

Quote:
Originally Posted by kos_YRC View Post
de la anonimi?
da de la anonimi

Last edited by aleks; 17-03-09 at 07:29.
bogdan_st is offline  
Old 17-03-09, 00:56   #925
kos_YRC
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 801
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[CHEVROLET]
[Unknown Racers]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

pe fundal
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_6843.JPG
Views:	927
Size:	3.82 MB
ID:	834725   Click image for larger version

Name:	IMG_6846.JPG
Views:	892
Size:	3.35 MB
ID:	834726   Click image for larger version

Name:	IMG_6850.JPG
Views:	910
Size:	3.67 MB
ID:	834727  

kos_YRC is offline  
Old 17-03-09, 00:58   #926
Vlad_WPL

Stage 5
 
Vlad_WPL's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 455
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

curse de KAKA , timp si bani pierduti pentru NIMIK .. si cu belele la intoarcere ... taiam craiova si buzaul dupa lista
Vlad_WPL is offline  
Old 17-03-09, 01:04   #927
bogdan_st

Stage 2
 
bogdan_st's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 35
Member of:
[FORD]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

ms kos Yrc
bogdan_st is offline  
Old 17-03-09, 01:06   #928
kos_YRC
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 801
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[CHEVROLET]
[Unknown Racers]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

np. poate vii si la pitesti si imi trimiti u niste poze de acolo cu mine
kos_YRC is offline  
Old 17-03-09, 01:58   #929
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN View Post
Pot sa anunt ca avem premize bune si pt Bucursti!
Si Craiova este in planul nostru.
Crede-ma ca pentru urmatoarea cursa or sa-ti trebuiasca cate sute de fishe bune,un spatiu foarte mare,foarte multi jandarmi,foarte multe garduri!Stii de ce iti zic asta?
PENTRU CA O SA RUPA NORMA URMATOAREA CURSA IN BUCURESTI!!!Aici o sa vina toata lumea,inclusiv tot Bucurestiul logic,nu mai zic de orasele invecinate
Haus frate
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 17-03-09, 02:42   #930
ice_wysss

Stage 5
 
ice_wysss's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 663
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 402 m @ Craiova, 15 martie 2009 (REPROGRAMATĂ + LOCAŢIE SCHIMBATĂ)

Quote:
Originally Posted by Cataaa_ View Post
inainte de toate , as vrea sa le cer scuze tuturor participantilor , celor care au cheltuit atatia bani sa ajunga aici si s`a intamplat ceea ce s`a intamplat !

apoi , as vrea sa se clarifice cateva lucruri :
- banii din incasari au intrat in buzunarul babei , nici un leu nu a primit vreun membru RedLine Motorsport , am fost azi la ea si spre surprinderea noastra , ne`a luat la pwla , ne`a mintit de ne`au sarit capacele , mai are 1350 ron din care 800 ron salvarea si restu nu stiu ce ? ( restul de bani , sustine sus si tare distinsa viitoare carbohidrura , au fost returnati participantilor... )
-noi nu am avut prea multe de zis , ni s`a dat cu flit oricand incercam sa facem ceva mai bine pentru cursa ...
-ni s`au promis multe si promisiuni au ramas ... dupa cum ati vazut au venit o mana de jandarmi , cu 6 garduri (numarate) , iar distinsii domni jandarmi erau mai ceva ca pustii de 14 ani in sensul ca dupa ce trecea masina erau primii care ieseau pe mijloc si sareau in sus sa vada cine a castigat
-politia a avut ORDIN de la baba sa nu lase masinile sa urce dupa ora 8 .... eu personal am fost jos unde trebuia sa se inchida strada (evident aparent inchisa) pentru ca iustin m`a sunat ... nu il mai lasau sa urce desi avea formularul la el ... asta la ora 9 fara un sfert , am ajuns eu jos si am inceput sa fac munca politistilor ! cei care nu participau la cursa au fost rugati sa parcheze undeva in dreapta .. iar ei stiti ce faceau ? intrau in parcare si o rupeau pe serpentine dupa politie ( desi am specificat clar domnilor polististi ca numai intra decat participantii)
-apoi la 9 jumatate baietii de la anonymous bucuresti nu au fost lasati sa urce .. a fost nevoie sa cobor din nou acolo sa ii iau pe baieti si asa mai departe
-pisda de la acr nu a vrut sa ii mai inscrie ... insa am facut in asa fel incat sa se dea si ei
-apoi la verificarea masinilor cativa din bucuresti nu au vrut sa ridice capota , apoi : "ce facem frate , cum ai vrea sa verific si eu" ????????
- multi care s`au inscris acolo nici macar nu au vrut sa spuna cati cai aveau , sau la ce grupa se incadreaza .... nesimtire mare ( un tip cu 2.5 24v (masina e prezentata pe 4tuning) imi zice ca se incadreaza la grupa B )
-stiti ce ni s`a zis de catre jandarmi ? frate , ziceti`le voi sa se dea in spate , iar daca nu vor venim noi sa le dam amenzi wtf ????
-unul dintre noi si`a luat bataie pentru ca a avut nesimtirea sa roage un grup de maimute sa treaca dincolo de gard ... stiti ce a facut jandarmul de aproape ? a intors privirea ... i`am cerut socoteala si a zis ca nu se baga ca aia au sabii si il taie
-locatia .... stiti de cine a fost aleasa? chiar de baba , dupa ce nu s`a aprobat drumul de la calopar ... a zis fara alte discutii , facem la bucovat !!
- in fine , daca ar fi sa public aici toate problemele pe care le`am intampinat as umple 3 pagini ......


Prin aces post nu incerc sa scuz echipa RedLine de esecul asta .... ci doar sa va ofer o alta perspectiva in care noi .. nu prea am avut prea multe de comentat !

Inca o data imi cer scuze in numele tuturor organizatorilor si sper ca acest eveniment sa nu va impiedice sa participati in craiova la alte evenimente !!

Numai bine , Cataaa !
Mereu la Craiova apar probleme si dupa aceea scuze...eu nu,ala nu,pai ca sa vezi ca ala..si tot asa...daca aveati proble de la bun inceput mai bine o lasati balta..babeta aia de la acr,nici macar nu se uita la formulare,se uita sa`i dai banii mai repede...noi,cei de la Valcea,am plecat de la ora 5-30 ca sa ajungem la timp,bazandau`ne de datele postate de voi...ce sa mai zicem de cei care au venit din alte parti(arad,tm,b,etc)..m`am inscris la grupa C,mi`am gasit masina cu care sa ma dau...dar nu mai incepea faimoasa legala..am gasit`o pe faimoasa directoare si i`am zis ..doamna,daca nu incepe faimoasa cursa legala,cand ne mai dam?cei de la grupele mai mari se dau cumva maine?imi raspunde,dar ce treaba ai tu cand se mai dau?i`am zis ca autorizatia este pana la ora 14...la care ea imi raspunde pe un ton de regina a angliei...care este problema ta pana la ce ora este autorizata cursa...poate isi aminteste de dialogul cu mine daca`i arati ce am postat...legat de banii returnati,sunt cel putin 4 masini de la Valcea care nu si`au luat banii inapoi...asa ca,o rugam pe faimoasa directoare sa nu mai minte in asa hal...legat de fair play,m`am inscris regulamentar la grupa C,Bmw 320I 24 valve Vanos (150cp)..imi gasesc masina sa ma dau(VW Passat 1,8T,softat,etc),ajung aproape de start si pic cu G3 VR 6(Axe schimbate,soft,etc)...deci,in consecinta,un mare esec...pe aeroport a iesit superb...in 2004 parca a fost mai bine ca acum...asa se intampla la Craiova,se respecta grupa A,maxim jumatate din grupa B si dupa aceea gata..se sparge toata treaba...nu`i pacat oare de noi,cei care facem atatia km??nu vrem sa fim primiti cu un mare covor rosu,cu reflectoare si fotografi..vrem sa vedem o organizare buna ,daca este organizare buna,iese si spectacol,nu`i organizare,nu`i spectacol..de spectacol,au grija baietii,stiu ei ce sa faca,voi asigurati`va ca aveti organizare buna...Tot respectul pt baietii care au venit pana la Craiova si au incercat sa ne incante pe aeroport...Doamnei Directoare,i`as ura ceva din inima ,dar live... poate se gaseste careva sa`i dea una din doua!
ice_wysss is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -