Sunt de acord cu dumneavoastra, in ceea ce priveste intalnirea de dupa Paste, tinand cont ca anul acesta sarbatorile sunt una dupa alta.
As vrea totus sa stiu daca exista o posibilitate de Eco-Tuning, in detrimentul celei de Chip-Tuning (scadere a consumului nu crestere a puterii) ?
Oricum astept un raspuns de la dumneavoastra si dupa Paste sa ajungem sa ne intalnim.