vreau sa dezbatem ideea de a monta difuzoare la picioare in fata, difuzoarele fiind prinse de capacele de protectie de la plasticul de langa manerul de la capota repectiv capacul de la ecm. totul cu fibra. portierele nu vreau sa imi bat jos de ele. daca as gasi material identic cu cel al portierlor as pune difuzoare in portiere si as micsoara buzunarul usii.
unde am zis eu la picioare nu incomodeaza, se poate crea o incinta frumusica si sunetul ar veni chiar frumos. ma gandeam la 2 difuzoare de 13 cm amplificate separat ca din player se aude urat.
pareri/opinii? daca iese urat imediat gasesc acele plastice pe cand fetele de usi costa o mica avere.