Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Daewoo tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 20-07-10, 19:22   #2431
rebel_one
Daewoo Driver

Stage 2
 
rebel_one's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 70
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club TICO

Quote:
Originally Posted by TM32CIP View Post
Eu unu nu mai inteleg nimic. Imi aprind o tigara si urmaresc relaxat ce se intampla cu acest club de care culmea nu stia nimeni nimic si care vad ca se promoveaza puternic
oricum ... sa-mi cada ochelarii 3D cand am intrat pe site, e chiar TARE !
buna abordare Guashe, eu cand am intrebat ce-i cu clubul asta, respectivul s-a suparat.
rebel_one is offline   Reply With Quote
Old 20-07-10, 20:30   #2432
STREET
Daewoo Driver

Stage 5
 
STREET's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club TICO

wd.wd66
1.siteul ii de trei ani in 3 ani doar versiunea aia pe baza de super repede de site ai(ati) reusit sa o faceti.
2. nu am gasit eu forumul sau nu este?
3. care ii faza cu siteul 3D?
ai 10.000 de vizitatori si maxim 10 useri care au tico sau sunt pasionati
4. legat de vanzari nu stiu cine ar cumpara un aruncator de flacari cu aproape 10 mil.

in fine daca vrei sa ni te alaturi noua din punctul meu de vedere esti bine venit chair si la intalnirea din august unde putem discuta si dezbate problema clubului. ori venim noi pe tico.tk ori vii tu la noi pe 4tuning

tm23cip referitor la site sa stii ca chiar are vechime dar cred ca ii ceva versiune mai noua
__________________

Contact: performancetuning2000@yahoo.com

Last edited by STREET; 20-07-10 at 20:41.
STREET is offline   Reply With Quote
Old 20-07-10, 22:13   #2433
STREET
Daewoo Driver

Stage 5
 
STREET's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club TICO

alianta intre cluburi cu dedicatie
mc aXXo
Attached Files
File Type: mp3 Andre - Libera La Mare.mp3 (3.17 MB, 5 views)
STREET is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 00:01   #2434
STREET
Daewoo Driver

Stage 5
 
STREET's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club TICO

mi se pare ca esti putin lipsit de experienta la chestiile cu clubul. daca vrei te ajutam noi eu cel putin ma ofer.
ai vazut ca este deja o intalnire nationala stabilita cea de a doua intalnire nationala. in loc sa mai faci una incearca sa o promovezi
p.s. lucrezi cumva in design?
STREET is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 00:05   #2435
aXXo

Stage 5
 
aXXo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,154
Member of:
[DAEWOO]
[FORD]
Default Re: Club TICO

Quote:
Originally Posted by wd.wd66 View Post
In plus la o eventuala intalnire nationala, dar care sa fie in Bucuresti sa stiti ca ve-ti avea toata sustinerea site-ului nostru si chiar si daca doriti va putem sustine chiar si in acesta intalnire postand un anunt pe site, daca doriti...Chiar acum cateva ore vreau sa va spun ca cineva imi scria pe mail: "Cred ca intalnirea ar trebui sa fie undeva cat mai aproape de centrul tarii(Sibiu,Brasov)"..."tinandu-se cont si de nr. de participanti din diferite zone nu este exclus nici Bucuresti"...
IN PLUS VA ASTEPT INSCRIETI LA NOI PE SITE PENTRU A PUTEA AVEA O EVIDENTA CU CEI INSCRISI SI PENTRU A STII PE CINE CONTATI LA EVENTUALE INTALNIRI."]IN PLUS VA ASTEPT INSCRIETI LA NOI PE SITE PENTRU A PUTEA AVEA O EVIDENTA CU CEI INSCRISI SI PENTRU A STII PE CINE CONTATI LA EVENTUALE INTALNIRI.
Ce părere ai de nu 1, nici 2, nici 3, ci ce a fost deja anul trecut si mai ales, cati or sa fie curand, in intalnire/club. Ne spui sa intram pe al tau site, am facut asta.. am citit si vazut in mare parte, felicitari! Dar tu (dumneavoastra?) ai citit toate paginile sa vezi cate exemple sunt despre club si cate s-au facut deasemenea pentru?
Uite o invitatie de-a noastra, care bineinteles esti si sunteti bineveniti a ne alatura...
Totusi, nu ma lua in nume de rau... dar se putea citi inainte de a posta acele lucruri :)
__________________
Ofer Diagnoză MultiMarcă pentru automobile cu dată fabricație până în 2014 !
Ofer Diagnoză Profesională pentru Ford cu dată fabricație până în 2013 prin IDS !
New => Me Ford Focus MK3 Black Mist!
Ex => Familie Ford Fiesta MK6 Blue Devil !
Ex => Familie Daewoo Tico SL Sleepy Beauty!

Last edited by aXXo; 21-07-10 at 00:11.
aXXo is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 00:41   #2436
coman razvan

Stage 5
 
coman razvan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 6,892
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: Club TICO

Am pus azi o tona de invitatii "la stergator" (si Tico si Matiz) ... sper sa aiba succes!
coman razvan is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 01:38   #2437
SKR*

Stage 5
 
SKR*'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
Default Re: Club TICO

In Bucuresti e cineva care imparte invitatiile?
SKR* is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 03:38   #2438
rebel_one
Daewoo Driver

Stage 2
 
rebel_one's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 70
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club TICO

Am intrat pe site-ul tico.tk din curiozitate la inceput si din necesitate dupa.(avand nevoie de anumite piese pentru tico) Dar cum spune si STREET aveti preturi mari din punctul nostru de vedere.Ma abtin insa la exemple ca sa nu zici din nou ca fac reclama proasta; sa nu mai luam in considerare faptul ca majoritatea pozelor cu tico de pe site sunt luate de pe 4tuning.(lucrul asta spune multe).De obicei nu sunt asa "rautacios" dar luand in calcul faptul ca nu ai stiut sa te prezinti pe tine si clubul tau inainte de a posta aici, (fiind nou ) nu m-am putut abtine.

PS: "ve-ti" in contextul in care l-ai folosit se scrie legat si poti sa scrii si cu litere mici ca se vede destul de bine.

Later Edit: Mi s-a parut ciudat inca de la inceput, dar m-am abtinut de la comentarii.

Stima!!
rebel_one is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 10:56   #2439
STREET
Daewoo Driver

Stage 5
 
STREET's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club TICO

Quote:
Originally Posted by SKR* View Post
In Bucuresti e cineva care imparte invitatiile?
ii aXXo
dar poti fi si tu
iti fac?
STREET is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 10:59   #2440
STREET
Daewoo Driver

Stage 5
 
STREET's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club TICO

Quote:
Originally Posted by coman razvan View Post
Am pus azi o tona de invitatii "la stergator" (si Tico si Matiz) ... sper sa aiba succes!
baga tare
STREET is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 11:25   #2441
vali-05rzj

Stage 5
 
vali-05rzj's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 481
Default Re: Club TICO

Salutare la toata Lumea idiferent din ce tabara face parte[tico sa fie] .stau si ma intreb .ce aveti de inpartit fratilor ca nu face bine .sa uita lumea si ride[oare ce impart astia] cel mai bine dupa parerea mea o intilnire a ambelor tabere si picat la pace .cum vreti sa atrageti membri daca stati si va certati ce zice lumea nu sint seriosi scuzati scrisu de asa sint oamenii in virsta cam nepriceputi in calculatoare cu toata stima ptr ambele tabere
vali-05rzj is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 11:40   #2442
STREET
Daewoo Driver

Stage 5
 
STREET's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club TICO

Quote:
Originally Posted by vali-05rzj View Post
Salutare la toata Lumea idiferent din ce tabara face parte[tico sa fie] .stau si ma intreb .ce aveti de inpartit fratilor ca nu face bine .sa uita lumea si ride[oare ce impart astia] cel mai bine dupa parerea mea o intilnire a ambelor tabere si picat la pace .cum vreti sa atrageti membri daca stati si va certati ce zice lumea nu sint seriosi scuzati scrisu de asa sint oamenii in virsta cam nepriceputi in calculatoare cu toata stima ptr ambele tabere
n-ai inteles nici tu nimic

mai citeste o data ce a scris aXXo ca ii baiat de treaba si are rabdare, sau roaga-l sa iti explice

Ti-ar placea sa vin eu la tine in casa si sa iti zic hai mutate la mine ca ii mai bine(nu te cunosc nu ma cunosti si sa fac asta) doar pentru ca cred eu ca ii mai bine
cam asta ar fi

Last edited by STREET; 21-07-10 at 11:44.
STREET is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 12:03   #2443
aXXo

Stage 5
 
aXXo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,154
Member of:
[DAEWOO]
[FORD]
Default Re: Club TICO

Quote:
Originally Posted by STREET View Post
ii aXXo
dar poti fi si tu
iti fac?
Eu sunt din giurgiu... aici e mai slabut... Slabe sanse sa fiu companiat cu un alt tico/matiz
aXXo is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 12:40   #2444
STREET
Daewoo Driver

Stage 5
 
STREET's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club TICO

Quote:
Originally Posted by aXXo View Post
Eu sunt din giurgiu... aici e mai slabut... Slabe sanse sa fiu companiat cu un alt tico/matiz
no in fine

atunci nu ii nimeni deocamdata
STREET is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 13:25   #2445
SKR*

Stage 5
 
SKR*'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
Default Re: Club TICO

Quote:
Originally Posted by STREET View Post
ii aXXo
dar poti fi si tu
iti fac?

Sigur, ajut cu mare placere
SKR* is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -