Quote:
Originally Posted by ICE-M@N
pai si inainte le avea, era ''zambetul lui iliescu'' modelul.
|
pfff... vam zis doar k am inceput.. sa lucrez la ea...inka nu e definitivata ....spoilere alea...... nu vor mai ramane... !oricum.....si interioru e modificat .... bord de renault..scaune spor golf 2........!
mai am destul de muncit la ea....

!