Quote:
Originally Posted by B-34-SGM
poate sa aiva si 1000 cai, mie tot nu imi plac vulturii aia de prost gust.
|
Ai uitat sa mentionezi de bull-bar. Deci pentru incepatori.... acest bull-bar nu numai ca are rolul de a proteja masina si pilotul intr-o posibila coliziune frontala dar o si ingreuneaza pe fata ca sa nu rupa la fel de usor aderenta. Asa ca acolo e tuning-u' copilashi. Omul a gandit-o bine.
Cand am sa fiu mare imi iau si eu.