Mai mult ca sigur o cursa de 24 h cu Logan va fi trucata, vor aduce probabil 24 de Logan identice pe care le vor schimba pe \"shestache\" la boxe. Imi vine sa intru in pamant de rusine ca sunt roman, am ajuns de rasul intregii lumi cu conserva asta. Si-au mai lansat si varianta asta de \"curse\", probabil sa fie caterinca completa.