dc nu se trag cu lada samara? macar stiu ca e mai rezistenta de cand e facuta de GM nu de gainarii de la reno. sa nu zic de un golf3 la acelasi pret cu tuning cu tot care n-are moarte.
Sincer eu chiar nu va inteleg!! chiar daca nu va place masina ..tot ar trebui sa va bucurati.... am intrat in atentia lumii!! si credeti-ma ca se pot face mult mai multe din logan!! Si asta din film se auzea super!! Eu am logan.. nu sunt multimut de ea pt ca nu fuge...dar masina pt ce a fost facuta e ff buna !! eu nu inteleg dc sunteti asa rautaciosi in loc sa priviti cu alti ochi... nu stiu chiar nu va inteleg.
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
Acuma fiecare cu parerea lui ...
Nu pot zice ca am fost intr-un Logan ... dar nah`
nu prea am pareri asa de bune despre el ... nici ca design nici ca performante si din astea
si modelu` asta tuningat ... nu e cine stie ce ...
dar nah` ...
e si eu un pas inainte fata de ce a fost
parerea mea
Pai probabil e facut pentru curse gen Destruction Derby. Sa iei sa dai cu el de toti peretzii. Asa se distreaza nemtzii. Noi inca ne mai dam in parcuri de distractii cu masinutze 5 lei / 3 minute si le ciocnim cauciucele alea. Ei sunt mai evoluati si se dau in Loganuri.
Poate la asta s-au referit cand au zis ca vor sa organizeze curse cu Dacii.
alecs84.....ultimele 2 dacii logan..arata chiar bine de fapt f bine...pacat ca nu sunt pe bune daca ar face unu o dacie din asta..ar fi prea tare....ar arata adevarata putere.....oho mai e....romania e saraca....