Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Dacia tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 01-07-12, 21:37   #1
Mariusnima

Stock
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 2
Default Logan 1.5 dci

Saluu alll
am si eu nevoie de o echipa sau de cineva care sa`mi faca spoilerul din imagine cine ma poate ajuta , il rog sa`mi lase mesaj cu costurile si timpul de realizare multumesc

asa vreau sa arate masina mea culoare faruri imi mai trebe spoilerul , am tot mai putin spiolerul ... ( nu gasesc masca aia de audi )

vreau macar masca daca nu se poate realiza spiolerul ... ma ocup eu de el daca am masca (((
multumesc

Mariusnima is offline   Reply With Quote
Old 02-07-12, 07:33   #2
Christnacht

Stage 2
 
Christnacht's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 37
Default Re: Logan 1.5 dci

Salut
Un sfat dar sa nu fie cu suparare
De ce vrei sa o strici cu un spoiler gen Audi ? sincer mie nu-mi place deloc, chiar daca ii statea bine , Audi este Audi nu merge copiat absolut deloc.

Numai bine si poate te mai gandesti in legatura cu acest proiect!
Christnacht is offline   Reply With Quote
Old 03-07-12, 12:56   #3
Mariusnima

Stock
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 2
Default Re: Logan 1.5 dci

Quote:
Originally Posted by Christnacht View Post
Salut
Un sfat dar sa nu fie cu suparare
De ce vrei sa o strici cu un spoiler gen Audi ? sincer mie nu-mi place deloc, chiar daca ii statea bine , Audi este Audi nu merge copiat absolut deloc.

Numai bine si poate te mai gandesti in legatura cu acest proiect!
salut domnu ... nu ma supar fiecare om cu parerea lui .....

cat despre ( de ce vreau sa stric un spioler de audi ) pentru ca`mi place cum arata spoilerul pe logan ...
cat de copiat nu stiu daca il copiez audi , cel putin imi place mie NU`L copiez pur si simplu imi place cum arata acel spoiler
pana nu apare o alta varianta eu ruman la acest proiect ... astept sugesti si poze pentru logan daca vreti sa ma ajutati cu un alt proiect ...

Last edited by Mariusnima; 03-07-12 at 13:12.
Mariusnima is offline   Reply With Quote
Old 03-07-12, 20:29   #4
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,094
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: Logan 1.5 dci

bafta in ceea ce ti-ai propus )
B-61-KYS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -