Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Logan 1.5 dci (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/325736-logan-1-5-dci.html)

Mariusnima 01-07-12 21:37

Logan 1.5 dci
 
Saluu alll
am si eu nevoie de o echipa sau de cineva care sa`mi faca spoilerul din imagine cine ma poate ajuta , il rog sa`mi lase mesaj cu costurile si timpul de realizare multumesc

asa vreau sa arate masina mea :twisted: culoare faruri imi mai trebe spoilerul , am tot mai putin spiolerul ... ( nu gasesc masca aia de audi )

vreau macar masca daca nu se poate realiza spiolerul ... ma ocup eu de el daca am masca :((((
multumesc

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...77104274_n.jpg

Christnacht 02-07-12 07:33

Re: Logan 1.5 dci
 
Salut
Un sfat dar sa nu fie cu suparare
De ce vrei sa o strici cu un spoiler gen Audi ? sincer mie nu-mi place deloc, chiar daca ii statea bine , Audi este Audi nu merge copiat absolut deloc.

Numai bine si poate te mai gandesti in legatura cu acest proiect!

Mariusnima 03-07-12 12:56

Re: Logan 1.5 dci
 
Quote:

Originally Posted by Christnacht (Post 5086897)
Salut
Un sfat dar sa nu fie cu suparare
De ce vrei sa o strici cu un spoiler gen Audi ? sincer mie nu-mi place deloc, chiar daca ii statea bine , Audi este Audi nu merge copiat absolut deloc.

Numai bine si poate te mai gandesti in legatura cu acest proiect!

salut domnu ... nu ma supar fiecare om cu parerea lui .....

cat despre ( de ce vreau sa stric un spioler de audi ) pentru ca`mi place cum arata spoilerul pe logan ...
cat de copiat nu stiu daca il copiez audi , cel putin imi place mie NU`L copiez pur si simplu imi place cum arata acel spoiler
pana nu apare o alta varianta eu ruman la acest proiect ... astept sugesti si poze pentru logan daca vreti sa ma ajutati cu un alt proiect ...

B-61-KYS 03-07-12 20:29

Re: Logan 1.5 dci
 
bafta in ceea ce ti-ai propus :))


All times are GMT +2. The time now is 14:40.

- Copyright 2026 4Tuning