superba masina! pacat ca nu se mai fabrica motoare wankel! cei de la mazda au renuntat la acest concept! au promis insa ca vor veni cu o surpriza, cred ca tot pe linia de motoare wankel! sa ai grija de ea, consumabile noi si asta e! sa nu uiti sa ii schimbi uleiul si din grupul diferential!