![]() |
RX8
Tocmai mi-am achizitionat o mazda rx8 varianta de 192 bhp.As dori sa va dati cu parerea si sa imi dati niste sfaturi:D:D multumesc
|
Re: RX8
Felicitari... so conduci cu placere :)...
|
Re: RX8
salut ..ai grija la motor ...e considerat piesa de schimb....si sa nu faci greseala pe care am facuto eu sa ii pui alt ulei decat cel de la mazda special pt rx8 , felicitai pt achizitie
|
Re: RX8
multumesc si eu am auzit faza cu uleiul
|
Re: RX8
Quote:
Ulei nerecomandat ieste sintetic. Cu placere... |
Re: RX8
poze ceva?
|
Re: RX8
voi pune de indata trebuie sa iasa din service deoarece ii schimb electromotorul
|
Re: RX8
un set de usi LSD nu vrei ?
|
rx8 dupa cum am promis
|
Re: RX8
Superba masina, s-o stapanesti sanatos...
Ce parere ai despre motor? Unii spun ca e fiabil, unii spun ca nu. |
Re: RX8
pfff...ce frumoasa e:shock: mai da-ne detalii, merita sa fie activ topicul pt masina asta
|
Re: RX8
Foarte frumoasa masina! Am o intrebare, motorul 1.3 wankel se considera 2.6 la rar? se plateste impozit ca pentru 2.6?
|
Re: RX8
Quote:
|
Re: RX8
Quote:
|
Re: RX8
superba masina! pacat ca nu se mai fabrica motoare wankel! cei de la mazda au renuntat la acest concept! au promis insa ca vor veni cu o surpriza, cred ca tot pe linia de motoare wankel! sa ai grija de ea, consumabile noi si asta e! sa nu uiti sa ii schimbi uleiul si din grupul diferential!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:40. |
- Copyright 2026 4Tuning