Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Masina mea Oltcit

Reply
 
Thread Tools
Old 19-01-07, 20:13   #331
Laure2fast
Oltcit Driver

Stage 5
 
Laure2fast's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,185
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[VW]
Default Re: oltcit club(furia rosie)

Quote:
Originally Posted by Viduka11 View Post
mai bine ca ai pus-o singur....ai economisit si bani....si a iesit si destul de bine...bafta la tunning in continuare...te mai asteptam cu poze
nu am economisit deloc..din contra..am mai dat bani pe o cutie de fibra sa o lipesc..ps body poate ne mai vedem zilele astea daca e sa luam parasolarele
__________________
DJ-63-CRO - Pinky
Laure2fast is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 20:16   #332
Viduka11

Stage 3
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 75
Default Re: oltcit club(furia rosie)

app cat ai bagat pana acum in masina..si cat mai ai de gand sa bagi in ea??
Viduka11 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 20:22   #333
Laure2fast
Oltcit Driver

Stage 5
 
Laure2fast's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,185
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[VW]
Default Re: oltcit club(furia rosie)

Quote:
Originally Posted by Viduka11 View Post
app cat ai bagat pana acum in masina..si cat mai ai de gand sa bagi in ea??
am bagat peste 1000 de euro...si de bagat bag mereu..se gaseste cate ceva sa schimb..in plus nu am terminat tot la interior ..la motor la fel vreau sa iau ceva carburatoare mai bune...la exterior jante...se gasesc destule
Laure2fast is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 20:48   #334
alexzander407

Stage 5
 
alexzander407's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 513
Default Re: oltcit club(furia rosie)

Quote:
Originally Posted by Laure2fast View Post
am bagat peste 1000 de euro...si de bagat bag mereu..se gaseste cate ceva sa schimb..in plus nu am terminat tot la interior ..la motor la fel vreau sa iau ceva carburatoare mai bune...la exterior jante...se gasesc destule
da domne ... asta baiat ambitios nu yo ... k de 2 sapt zic ca dau barile jos sa le duk la vopsit si ma fac ca uit(eee parca vad k numai are timp de ele cristi ) , da sa nu fiu of topic ... va spun sincer si concret inca nu ati vazut nimic ...poi cand isi pune laure ambitita bate si babele care tipa k face "galagie" masina ... MORE TO COME
__________________
THE FUTURE BELONGS TO THE FEW OF US STILL WILLING TO GET OUR HANDS DIRTY.
alexzander407 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 20:52   #335
Laure2fast
Oltcit Driver

Stage 5
 
Laure2fast's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,185
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[VW]
Default Re: oltcit club(furia rosie)

Quote:
Originally Posted by alexzander407 View Post


da domne ... asta baiat ambitios nu yo ... k de 2 sapt zic ca dau barile jos sa le duk la vopsit si ma fac ca uit(eee parca vad k numai are timp de ele cristi ) , da sa nu fiu of topic ... va spun sincer si concret inca nu ati vazut nimic ...poi cand isi pune laure ambitita bate si babele care tipa k face "galagie" masina ... MORE TO COME
tie creca ma duc intr-o noapte sa iti fur spoilerele si sa te trezesti a doua zii cu ele la usha ca sa le faci..ca altfel nu vad cum
Laure2fast is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 20:58   #336
alexzander407

Stage 5
 
alexzander407's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 513
Default Re: oltcit club(furia rosie)

Quote:
Originally Posted by Laure2fast View Post
tie creca ma duc intr-o noapte sa iti fur spoilerele si sa te trezesti a doua zii cu ele la usha ca sa le faci..ca altfel nu vad cum
nu nu ca inchid aia garaju cand pleaca le dau yo jos bah da intr-un weekend ca iar ma ia aia ca ii fur masina lu' domn' director ca cine sunt mai sa ma ia in suturi cand m-au vazut ca am si cheia ma vazusera k plecam cu ea fara numere le furam si un tractor ... si sa se mai incalzeasca pe afara ...k ai vauzt k degerasem acolo cu manusile in mana
alexzander407 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 21:31   #337
e_Max
Oltcit Driver

Stage 5
 
e_Max's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 842
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
Default Re: oltcit club(furia rosie)

felicitari laure pt munca depusa ii sta bine bv
imi place ce a iesit
e_Max is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 21:40   #338
Laure2fast
Oltcit Driver

Stage 5
 
Laure2fast's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,185
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[VW]
Default Re: oltcit club(furia rosie)

Quote:
Originally Posted by e_Max View Post
felicitari laure pt munca depusa ii sta bine bv
imi place ce a iesit
merci man...
Laure2fast is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 09:01   #339
tha_nox

Stage 5
 
tha_nox's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 331
Default Re: oltcit club(furia rosie)

chiar beton arata cu sita, da parca totusi as da mai bine neagra ca ai folosit la toata masina contrastu asta rosu-negru...in rest...e totu ok pana aici! felicitari pt curaj in primu rand si dupaia pt munca depusa!
tha_nox is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 13:58   #340
Alecsinho

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 88
Default Re: oltcit club(furia rosie)

Quote:
Originally Posted by alexzander407 View Post


da domne ... asta baiat ambitios nu yo ... k de 2 sapt zic ca dau barile jos sa le duk la vopsit si ma fac ca uit(eee parca vad k numai are timp de ele cristi ) , da sa nu fiu of topic ... va spun sincer si concret inca nu ati vazut nimic ...poi cand isi pune laure ambitita bate si babele care tipa k face "galagie" masina ... MORE TO COME
lasa alexzander ca mai trece un an si tot nu le vopsesti fac pariu.. oricum mai ai destul timp pana iei tu carnetu... hehe apar masini delea de poti sa conduci si tu (sa mearga singure ca sa fi in sigurantza) ca cu u la volan... ))))) moare lumea..)))
Alecsinho is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 14:00   #341
Alecsinho

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 88
Cool Re: oltcit club(furia rosie)

doamne.... ce isi puse azi laure... nu ma mai urc in spate decat cu dopuri de pluta in urechi si acum imi mai piuie urechileeee nebune... si ai facut si tu dupa propiile posibilitati.. cum s-a putut dar lasa ca e bine ca daca se putea mai bine la cat esti de nebun mai puneai de nu ma urcam in viatza mea !!!! NEBUN NEBUN NEBUN!!!!!!!!!
Alecsinho is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 14:03   #342
Alecsinho

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 88
Cool Re: oltcit club(furia rosie)

aaa si apropo se potriveste prea bine numele "furia rosie" ) bafta in continuare dar nu si la domeniu muzica pliz.. las-o asa sa pot sa stau si eu linistit in spate ) las-o asa ca ajunge.... e suficient (stiu ca vb singur ca tu la cat esti de nebun... of... of... of... ) oricum super masina... si super baiat bafta in continuare..!!!!
Alecsinho is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 15:18   #343
Ja_Rule

Stage 5
 
Ja_Rule's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,622
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
[Oltcit]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[Dacia Rally Team]
[VW]
Default Re: oltcit club(furia rosie)

singura problema la oltean cu muzica e ca nu se aude afara destul de tare .. in masina rupe norma ... mie mi se onduleaza aripile pe spate cand dau drumu la muzica dar afara nu se aude destul de tare ... important e sa`ti placa tie cum se aude ... numai bine
__________________
Berlină 1310 decocostârcită B 79 L E M ... Member of : Dacia Rally Team Motorsport ...
Regulamentul secţiunilor comerciale...Reguli generale pe forumul 4TuningRO...Feedback Dacia...Esenţial: scrieţi corect în limba română



"Suntem atât de răi incât ne ardem si intre noi"

Funerare auto (tractari)

0765.324.707 / 0765.948.147
Ja_Rule is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 15:28   #344
Alecsinho

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 88
Default Re: oltcit club(furia rosie)

... altu... sa mor eu sa te iei de mana cu laure ... numai maxim stiti frate muri la ala in masina!!!
Alecsinho is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 15:33   #345
Ja_Rule

Stage 5
 
Ja_Rule's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,622
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
[Oltcit]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[Dacia Rally Team]
[VW]
Default Re: oltcit club(furia rosie)

fidelitatea conteaza enorm .. degeaba se aude tare daca distorsioneaza ... nu`ti place muzica ?... uite`te la filme! mie`mi place zgomotu`
Ja_Rule is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -