Am si eu mare nevoie de o trapa cu kedere klumea sau sa imi vanda cineva kederele noi.As vrea sa mai stiu ce probleme apar la motorul de 1.9 cu 75 de cai si la cutia hidramata. De ce ploua in masina pe la gurile de ventilatie de la baza capotei?As vrea sa stiu care sunt toate problemele acestei masini, ce ma lasa.Sper ca nu cer prea mult, o am de putin timp si deja fac tinichigerie kpitala.Asta e...................Multumesc