Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Masina mea Opel

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-07-07, 21:26   #496
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

nu pot sa vin am mult de lucru si nici nu mi gata inca masina complect,
DR.ZOZO is offline  
Old 14-07-07, 17:23   #497
vlad_aaaaaa6

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 33
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO View Post
nu pot sa vin am mult de lucru si nici nu mi gata inca masina complect,
doctore..masina e beton..ca sa nu mai vorbim de bara fata..cea mai tare..piesa de rezistenta..mie-mi place la nebunie..tuning adevarat..abia astept sa vad cateva poze cu ce ai mai modificat la ea..poate te razgandesti si ne mai arati si noua cate ceva.. bafta
vlad_aaaaaa6 is offline  
Old 21-07-07, 21:43   #498
graty 17

Stage 5
 
graty 17's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 771
Member of:
[DACIA]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Te-am vazut zi la cris zozo cu cu vespa aia rosie sau ce ii, arata foarte bine, ii in stare perfecta! Sper sa ne pui poze cu masina dupa ce o vopsesti, am inteles ca e pe ultima suta de metri! numai bine!
__________________
CORNER CONCEPT TEAM - https://www.facebook.com/CornerConceptTeam?ref=hl
Dacia 1320 1.4 TURBO
Opel Astra G 1.7 TURBO diesel
Opel Corsa B, 1.0 8v x 2,TURBO
graty 17 is offline  
Old 21-07-07, 22:47   #499
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

mda.....am citit 34 de pagini din acesti topic si....ca de obicei....in Romania...nu se poate face treaba buna dintr-un singur motiv....orgoliul anumitor persoane!
poate ar trebui sa dea de gandit....cu ce am gresit io sau multi alti useri de nu pot sa vada masina????
sa bat un drum buc oradea sa vad masina....parca e prea mult si prea scump....erau idei multe la aceasta masina....si acum....unde-i culoarea aia cromata??? unde-i capota de sticla??? unde-i motoru v8????
nush cu ce am gresit eu si alti useri dar asta e in Romania tara noastra iubita.....ne inecam ca tiganii la mal!
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline  
Old 26-07-07, 12:26   #500
fanete

Stage 5
 
fanete's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of:
[Honda]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO View Post
nu vreau sa supar pe nimeni dar ai tu dreptate REALART.
PERECHE LA MASINA MEA NU SE VA MAI GASI.poze nu vreau sa mai pun ca prea mult se comenteaza fara rost.mai au uni 50 de ani pana poate sa inteleaga tuningul adevarat si 100%
bafta baieti/
adevarat graesti.

nu are rost sa pui poze , deja lumea incepe sa comenteze, gen "unde-i capota de sticla" "unde-i motorul V8" critici aiurea care nu merita sa le primesti.

ai muncit foarte mult la masina aia, s-a vazut din primele posturi. nu cred ca mai e nevoie sa iti arati valoarea prin munca ta (pozele tale). deja lumea stie ca esti meserias si asteptam produsul finit intr-unul din viitoarele saloane.

dupa parera mea ar trebui sa fie o surpriza cum va iesi masina.

cat despre bara fatsa care o critica lume... ei nu inteleg ca masina aia este o masina de salon. o masina cu care nu mergi zi de zi la munca si iti faci griji ca dai cu ea in bordura este o masina simbol a muncii tale. mie-mi place

te-astept la urmatorul salon cu masina terminata, ma voi prezenta "fanete de pe 4tuning"

bafta si spor la treaba !!
__________________

\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Last edited by fanete; 26-07-07 at 12:28.
fanete is offline  
Old 26-07-07, 16:36   #501
NoAngels

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,547
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Quote:
Originally Posted by fanete View Post
adevarat graesti.

nu are rost sa pui poze , deja lumea incepe sa comenteze, gen "unde-i capota de sticla" "unde-i motorul V8" critici aiurea care nu merita sa le primesti.

ai muncit foarte mult la masina aia, s-a vazut din primele posturi. nu cred ca mai e nevoie sa iti arati valoarea prin munca ta (pozele tale). deja lumea stie ca esti meserias si asteptam produsul finit intr-unul din viitoarele saloane.

dupa parera mea ar trebui sa fie o surpriza cum va iesi masina.

cat despre bara fatsa care o critica lume... ei nu inteleg ca masina aia este o masina de salon. o masina cu care nu mergi zi de zi la munca si iti faci griji ca dai cu ea in bordura este o masina simbol a muncii tale. mie-mi place

te-astept la urmatorul salon cu masina terminata, ma voi prezenta "fanete de pe 4tuning"

bafta si spor la treaba !!
Se pare ca nu ai inteles nimic din ce a vrut sa zica Sindrom dar asta e...mai usor e sa `pupi`...poate te alegi cu ceva
NoAngels is offline  
Old 26-07-07, 16:47   #502
NoAngels

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,547
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Quote:
Originally Posted by Sindrom View Post
mda.....am citit 34 de pagini din acesti topic si....ca de obicei....in Romania...nu se poate face treaba buna dintr-un singur motiv....orgoliul anumitor persoane!
poate ar trebui sa dea de gandit....cu ce am gresit io sau multi alti useri de nu pot sa vada masina????
sa bat un drum buc oradea sa vad masina....parca e prea mult si prea scump....erau idei multe la aceasta masina....si acum....unde-i culoarea aia cromata??? unde-i capota de sticla??? unde-i motoru v8????
nush cu ce am gresit eu si alti useri dar asta e in Romania tara noastra iubita.....ne inecam ca tiganii la mal!
Poate se fac excursii organizate...ma bag si eu vorba ta...cum draq sa vezi altfel masina
NoAngels is offline  
Old 27-07-07, 10:29   #503
fanete

Stage 5
 
fanete's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of:
[Honda]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Quote:
Originally Posted by NoAngels View Post


Se pare ca nu ai inteles nimic din ce a vrut sa zica Sindrom dar asta e...mai usor e sa `pupi`...poate te alegi cu ceva
daca nu esti capabil sa intelegi TU ce am scris eu mai sus abtinete .... stii vorba aia "unde nu stii fluiera"

in primul rind eu nu m-am referit doar la ce a scris "sindrom" .... citeste tot topicul sau macar ultimele 5 pagini sa vezi cate critici ii sunt aduse lui zozo de la niste pusti....

nu pup pe nimeni, nu am cu ce sa ma aleg si nu nu am nevoie. dar dupa cum am mai spus , nu esti capabil sa faci diferenta dintre aprecierea muncii unui om, respectul fata de ceea ce a relizat, spre deosebire de foarte multi din romania, si de a pupa in C*R

PS. poate omu nu vrea sa mai vada nimeni masina pina la finish... faceti voi excursii... fuck... ce copii sunteti "cum mai vedem masina..."

S-auzim de bine

Last edited by fanete; 27-07-07 at 10:33.
fanete is offline  
Old 27-07-07, 20:14   #504
NoAngels

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,547
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Vezi de drum fanete.Ce faci tu nu e...aprecierea muncii lui.Poate o sa te tina minte cand te prezinti...fanete de pe 4tuning
Nimeni nu a spus ca nu e bun in ceea ce face....dar nu cred in primul rand din partea lui ca e frumos sa se dea mare si sa arunce cu ca*** in altii,daca tot ai citit toate paginile.De aia ti`am spus lasa ca se lauda el destul....aranjeaza`ti masina la el si spune`mi dupa ce si cum.Cand iti cere 700 de euro pe un spoiler tare sunt curios ce o sa mai zici.In fine...nu vreau sa ma cert nici cu tine nici cu nimeni dar chiar mi s`a pus pata pe postu` tau pe cuvant.Have a nice life
PS. Daca deranjeaza postul meu...stergeti`l pls
__________________
BMW POWER
NoAngels is offline  
Old 30-07-07, 12:19   #505
fanete

Stage 5
 
fanete's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of:
[Honda]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

da, ai dreptate.
fanete is offline  
Old 30-07-07, 15:26   #506
MKE

Stage 5
 
MKE's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,418
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Zone]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

baietzi.. va rog ramanetzi on topic...ca sa nu recurgem la altele...
MKE is offline  
Old 02-08-07, 23:04   #507
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

dr zozo nu mai zice nimic de peste o luna.
oare s`o suparat?
DACIA-Wrc is offline  
Old 03-08-07, 15:48   #508
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

vedeti doar din cauza asta nu mai sxcriu pe acest topic.is pana peste cap cu toate vorbele in vant,vreau sa- l vad eu pe ala care lucreaza o bara din lut etc etc si lucreaza 3 saptamani pe ea si o so vanda cu 3...3 sute de euro cand doar mat folosite la acea bara costa aprox 450 euro. pa baiati
zozo.
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline  
Old 03-08-07, 23:49   #509
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

imi pare rau ca nu mai zici nimic.
DACIA-Wrc is offline  
Old 04-08-07, 17:03   #510
ruller

Stage 5
 
ruller's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,515
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

hai ma zozo,pune si u o poza doua
eu chiar sunt curios sa vad masinuta ..si te sustin ptr ca mie chiar imi place tare mult munca ta....
ruller is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -