Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Masina mea Opel

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-05-07, 02:07   #481
replici

Stock
 
replici's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 7
Cool Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

1.Off: Nu m-i se pare o chestie corecta sa nu mai pui poze din cauza altora
2.ON: Masina arata "tupeist" ... e intradevar ceva radical... bravo
3. Unde mai exact ai garajul in oradea?
4, and last, : cat ma costa o retapitare (fete de usi si portbagaj de break, poate si plafonul)
Daca se poate da-mi un pret aproximativ, sunt foarte interesat. Uite si masina:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	web4.jpg
Views:	153
Size:	91.3 KB
ID:	268866   Click image for larger version

Name:	web3.jpg
Views:	187
Size:	92.8 KB
ID:	268867  
replici is offline  
Old 15-05-07, 22:11   #482
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO View Post
n-am intrat de 2 lumi pe acest topic,ptr faptul ca na-m timp si nici nu mai vreau sa am tangente cu anumiti oameni de cacat ,care vorbesc fara ei.
most-wanted,un cuvant nu ti-am zis cat ai stat la mine ai mancat ce am mancat si eu,ti-am luat tigari in fiecare zi,etc.dar am nevoie de oameni cu ambitie la cea ce fac si sa cunoasca meserie,tu mai batut la cap sa te iau la mine ca te pricepi la cate ceva ,dar nu vreau sa te jignesc dar mai ai mult pana la acel putin.
iar cu buletinul a iesit cam prost,pormoneul meu seamana cu al tau eu nu eram la firma si ma sunat puiu ca a venit cineva la garaj care merge la bucuresti sa til duca,si puiu ti-a scos buletinul din pormoneu si la dat la baiat,eu cand ma-m intors lka firma la-m intrebat pe puiu ca iai dat buletinul si a zis ca da.dupa ceva timp am vazut pormoneul tau tot unde lam pus si iam zis la puiu ca ce p... o facut ca pormoneul e tot aici,si mia zis ca nui al meu pormoneul? si iam zis ca nu al meu e in buzunar.cam asta e ,si am stiut ca o sa ma faci hot.pormoneul e la mine la firma neatins,il vei primi.
iar ref la omega nu mai are rost sa asteptati poze ,datorita alora care imi murdaresc topicul si personalitatea doar din faptul ca MOR DE CIUDA ca nus ca mine.
mai inteles gresit cu portofelu ..nu team facut hot ..pt ca nu aveai dc ..si pt ca nu avea valori in el
sa iti spun dc am zis eu ce am zis ...pt ..ca o anumita persoana ..mi-a zis ca mai vb pe mien acolo ...si m-am simtit jignit ......cu portofelu te cred ..pt ca stiu ca nu iti trebuie tie ...si nu te acuz de nimik deci ai inteles putin deplasat ...in sf ....NU POTI SA ZICI CA NU AM FACUT NIMIK LA TINE ...iar la faza cu"""ca sunt departe de a fii aproape de a stii cate ceva """" chestia e ca u stii multe si poate ca daca vezi pe vreunu ca se chinuie il desconsideri ..... pt ca nu stie ce stii tuh .....si tare as vrea sa stiu si sa imi spui sincer daca tu ai zis ceva de mine pe acolo ...ca macar sa stiu daca imi pare rau sau nu pt ce am scris eu ....si cu mancarea si cu tigarile ....eu platit nu eram ...macar atat poate meritam si eu acolo .....si daca vei zice ca nu am facut nimik ...nai avea dreptate ...inteleg ca nu ai timp sa inveti si pe altii ...ca eu am venit acolo ca sa mai invat si eu ...stiu ca ai nevoie de oameni "meseriasi" si iti dau dreptate ....dar pt unu de 19 ani eu cred ca stiu destule ....si in timp voi mai invata ....pt ca nici tuh nu teai nascut diret invatat ..si tuh ai luato de jos ......si inca ceva ..m asteptam la replicile tale si am refer la cele la care tu te referi ca eu ans stii nimik si namfacut nimik ....si iti mai zic inca ceva prieteneste ..AI GRIJA DE ANGJATII TAI (ciocanel si puiu ) pt ca sunt valorosi ....eu numi aveam locu acolo la experienta care o am eu ...din ce facea, eu la mine acasa (pleoape o priza mica si reparatii minore de bari ),..nu aveam cum sa fiu omu direct potrivit acolo ..miar fi trebuit ceva mai mult timp acolo ca sa pot face ceva ...si mam gandit sa raman eu la pleoapele mele si prizele de aer si sa repar si eu cate o bara.....ce as putea sa mai zic .....daca acea persona care mi-a zis mie ca mai vb pe acolo nu miar fi zis ce ai zis tuh de mine nu ziceam nimik aici ..si ma deranjat pt ca cine stie ce intelege lumea din ce zici tuh .....
cam atat .....spor la cat mai multe masini ....si poate vom avea okazia vara asta sa vb fata in fata daca ai ceva sa imi zici ......

BAFTA
__________________
pictures
Most_Wanted is offline  
Old 15-05-07, 22:19   #483
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Quote:
Originally Posted by stecherro View Post
frate nu are rost sa va spalati rufele in public!!fiecare cu p###a masii!toti de pe forum avem in comun o chestie! pasiunea pt tuning si motoare...nu te lasa pagubash doar pentru atat! credema nu merita!acum ce o sa faci renunti la tot nu mai faci nimik?renunti la tot?nu mai faci nici ceea ce teai apucat sa faci?..iartama dar nu merita!!! fii tu ZOZO pe care il stim toti si continuati treaba!viata e asa cum e si cu bune si cu rele...asta e ea....pune poze si arata-ne cine esti cu adevarat si nu cine se zice k esti !! intelegi ?...hai punete pe treaba si dai incolo pe invidiosi si fraeri!!mult noroc!sa auzim de bine
ar trbuii sacitesti putin mai atent
Most_Wanted is offline  
Old 24-05-07, 14:06   #484
Bik3rBoy

Stage 5
 
Bik3rBoy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,238
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

ce se mai aude de masinutza asta ? zozo...ceva poze noi ?
Bik3rBoy is offline  
Old 26-05-07, 11:50   #485
Bik3rBoy

Stage 5
 
Bik3rBoy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,238
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

asa e...pacat ca nu a mai pus poze
Bik3rBoy is offline  
Old 30-05-07, 17:18   #486
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

am citit absolut toate paginile si sunt impresionat. cand mai vedem si noi in ce stadiu se afla masina dr. zozo? respect
p3rv3r5ul is offline  
Old 01-06-07, 20:14   #487
bitzucv9

Stage 5
 
bitzucv9's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,109
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

frumoasa masina ... iti apreciez munca .... dar dai cu bara aia din fata intr-un pom ca e prea urata, eu unu ma speriai
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG195.JPG
Views:	527
Size:	98.0 KB
ID:	279285  
bitzucv9 is offline  
Old 15-06-07, 20:32   #488
R3alArt3

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

NICI VORBA DE ABANDON !!!!
TINETI-VA BINE ca o sa vina si MONSTRUL
R3alArt3 is offline  
Old 19-06-07, 22:22   #489
Opportunity

Stage 5
 
Opportunity's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Moderators]
[SKODA]
[FOTO]
[Opel]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

cred ca aduce si ceva aerodinamica bara aceea...

oricum masina e draguta
Opportunity is offline  
Old 24-06-07, 07:08   #490
Urban per4mance


Stage 5
 
Urban per4mance's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 310
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Am citit si eu toate paginile,este remarcabil proiectul..poate prea indraznet,dar cool,de admirat este faptul ca nu multzi tuneri fac exterior si interior,daca mai fac si motoare.....toata stima.Acum este jumatea lui iunie si cred ca masina este aproape gata sau gata deci ZOZO daca ai terminat-o dane si noua ceva poze...Multzam' fain' din partea tuturor.
Urban per4mance is offline  
Old 25-06-07, 02:09   #491
R3alArt3

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Cand Masina Va Fii Gata Sigur Va Fi Ceva De Retinut
Un Eveniment In Tuningul Romanesc
Masina E Modificata 100%
Bucata Cu Bucata
Doamne Ajuta-i Lu Zozo Ca Avem Nevoie De Oameni Ca El
Masina Asta Siguuuuur E Un Pas In Fata Pt Tot Cea Ce Inseamna Tuning In Ro Si Nu Numai
R3alArt3 is offline  
Old 29-06-07, 23:02   #492
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

nu vreau sa supar pe nimeni dar ai tu dreptate REALART.
PERECHE LA MASINA MEA NU SE VA MAI GASI.poze nu vreau sa mai pun ca prea mult se comenteaza fara rost.mai au uni 50 de ani pana poate sa inteleaga tuningul adevarat si 100%
bafta baieti/
__________________

-----------------------------------------------------------------------
PYMP MY RIDE ROMANIA BY DR.ZOZO TEL 0752358548
https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford/78434-ford-cougar-1973-tuning.html
DR.ZOZO is offline  
Old 02-07-07, 00:01   #493
R3alArt3

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Asa ca va trebui sa asteptati si sa cautati evenimentul de lansare al monstrului
Sau dak e careva chiar pasionat si fara (nu-mi place bara ca..... nu arata bine.... nu ..... etc si el nu intelege nimic din munca omului) este bine venit la Dr la cabinet sa i-i vada lucrarile.
Sunt sigur ca a sa va primeasca cu muuuuulta caldura atat timp cat stit despre ce e vorba .
Doamne ajuta!
R3alArt3 is offline  
Old 02-07-07, 13:43   #494
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

bine ca am urmarit postu zilnic sa vad cand vin pozele finale si acum numai puneti..cine mai asteapta un EVENIMENT ca sa vada masina?daca tot ati facut postu macar puneti pozele finale si incheiati aici postu...nu asa in suspans..
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline  
Old 02-07-07, 23:33   #495
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,586
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

vi ZOZO la 4t fever ?
peter is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -