Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Masina mea Opel

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-04-07, 00:40   #451
TSC-Us

Stage 5
 
TSC-Us's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,697
Member of:
[RENAULT]
[Opel]
[VW]
[SUBARU]
Question Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

doc care-i rezultatul...?

in ce stadiu se mai afla?cateva poze ca suntem f curiosi...
TSC-Us is offline  
Old 19-04-07, 13:13   #452
R3alArt3

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Hai Mai Zozo Ca Fani Tai Asteapta Un Semn De Viata!!!
Mai Zine Ceva Si Nu Ne Tine In Suspans Mai Pune Ceva Poze Ca Stim Ca Ai Ce Arata
R3alArt3 is offline  
Old 19-04-07, 22:31   #453
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

pretine cand intru pe aici ma ia cu durere de inima, mai ca fac dracului infarct cand vad ce poti realiza.
sa te tina dumnezo cat mai mult ca trebuie.
numai bine si bafta de la mine in tot ceea ce faci, cand mai am drum pe la oradea imi fac timp sa intru si pe la tine sa te salut.
numa bine
__________________
Sa fi Om e o Intamplare, sa fi Domn e un Lucru Mare ! ! !
DACIA-Wrc is offline  
Old 19-04-07, 22:42   #454
daman

Stage 5
 
daman's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,372
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

doctore,am citit acest topic de la inceput si pot spune ca esti un maestru.nu exista cuvinte de lauda.de obicei intru pe topicurile cu Dacia( pt ca masina asta o posed )dar mi-a atras atentia acest topic si sunt f impresionat de ce ai facut.felicitari si sper sa ne mai uimesti cu astfel de lucrari
daman is offline  
Old 20-04-07, 11:55   #455
Cristi-Nebunu

Stage 3
 
Cristi-Nebunu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 78
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Felicitari dr. zozo super misto masina... in tradevar esti meserias... Mai posteaza si tu ceva poze cu masina ca ai ce arata...
Cristi-Nebunu is offline  
Old 22-04-07, 19:03   #456
OltcitPower

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 565
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

ideea e ca nu mai scrie pe acest forum...asta din cate stiu eu
OltcitPower is offline  
Old 23-04-07, 08:55   #457
cosmin_cosmin_1

Stage 5
 
cosmin_cosmin_1's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 4,001
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

daca nu mai scrie, vor aparea poze spion ))
mie nu-mi place sfarsitul.
cosmin_cosmin_1 is offline  
Old 23-04-07, 20:37   #458
DaBotta

Stage 5
 
DaBotta's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,413
Member of:
[Opel]
[FORD]
[VW]
[Hyundai]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

masina pentru cei care is din oradea , o pot vedea la el la garaj , eu am vazut`o si arata bine , poate intr-o zi trag niste poze
DaBotta is offline  
Old 24-04-07, 09:19   #459
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

DECI ...
ZOZO ...am auzit ca vorbesti de mine pe acolo ..si ce am auzit e ca ..mai GONIT TU pe mine ....BUN ....sa recapitulam ...NU MAI GONIT TUH ...SI ITI ADUC AMINTE CAT AM TRAS DE TINE ..."""ZOZO TREBUIE SA AJUNG ACASA""""".......si acum tu spui la oameni ca mai gonit ......amintesteti ca am plecat eu ...si ca sa stie si lumea ADEVARATUL MOTIV ...(ca pana acum am tot intreba lumea dece nu am mai ramas ..si raspunsul meu intodeauna era unul simplu ..dadeam din umeri ...) MOTIVUL PELCARII MELE DE LA TINE ESTE CA .....NU MAI REZISTAM IN IMPUTICIUNEA AIA DE CASA NU STIU CUM DE TU POTI STA IN CASA AIA IN HALU ALA ....NU MAI REZISTAM IN STILUL ALA DE VIATA ...lumea nu te cunoaste asa cum esti tuh defapt ....lumea vede pe internet poze cu masinile tale ...si zice ca esti tare ...o luna de zile daca ar sta fiecare cu tine ar vedea cum esti tuh defapt ...stiu ca nu te asteptai tuh din partea mea sa scriu asta aici ....dar credema ca m-am simtit jignit ....asa spui tu despre toti care au muncit la tine....nici nu stiu ce sa mai zic ....parerea mea despre tine ...LA MASINI ESTI ASS .....dar in rest ...esti ......nam cuvinte sa zic ......sory daca te-a deranjat postu asta ..si cu buletinu am tras de tine o gramada de timp sa il trimitI ultima oara am incercats a te sunt .nici la telefon nu mai raspundeai ...2 zile am incercat sa te sun si nu vreai sa raspunzi .(nu esti om de cuvant )..si trebuia sa imi trimiti tot portofelul nu daor buletinu ..(nu aveam eu cine stie ce prin el ..dar poate portofelu ala avea valoarea "sentimentala"..ziceai ca imi trimiti si aripioara aia si tot nu teai tinut de cuvant ...Nu mai am nevoie ....NUMAI BINE ZOZO ......si sa stii ca inainte sa aud ce ai zis de mine ....iti pregatisem si o camera pt 1 mai la MARE .......asta e ....acum iti gasesti tuh prin alta parte ...si daca vrei sa ne intalnim ne intalnim sa vb si fata in fata ....
__________________
pictures

Last edited by Most_Wanted; 24-04-07 at 09:24.
Most_Wanted is offline  
Old 24-04-07, 23:17   #460
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

auch..that must've hurt
florin_cars is offline  
Old 25-04-07, 00:59   #461
alexzander407

Stage 5
 
alexzander407's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 513
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Quote:
Originally Posted by Most_Wanted View Post
DECI ...
ZOZO ...am auzit ca vorbesti de mine pe acolo ..si ce am auzit e ca ..mai GONIT TU pe mine ....BUN ....sa recapitulam ...NU MAI GONIT TUH ...SI ITI ADUC AMINTE CAT AM TRAS DE TINE ..."""ZOZO TREBUIE SA AJUNG ACASA""""".......si acum tu spui la oameni ca mai gonit ......amintesteti ca am plecat eu ...si ca sa stie si lumea ADEVARATUL MOTIV ...(ca pana acum am tot intreba lumea dece nu am mai ramas ..si raspunsul meu intodeauna era unul simplu ..dadeam din umeri ...) MOTIVUL PELCARII MELE DE LA TINE ESTE CA .....NU MAI REZISTAM IN IMPUTICIUNEA AIA DE CASA NU STIU CUM DE TU POTI STA IN CASA AIA IN HALU ALA ....NU MAI REZISTAM IN STILUL ALA DE VIATA ...lumea nu te cunoaste asa cum esti tuh defapt ....lumea vede pe internet poze cu masinile tale ...si zice ca esti tare ...o luna de zile daca ar sta fiecare cu tine ar vedea cum esti tuh defapt ...stiu ca nu te asteptai tuh din partea mea sa scriu asta aici ....dar credema ca m-am simtit jignit ....asa spui tu despre toti care au muncit la tine....nici nu stiu ce sa mai zic ....parerea mea despre tine ...LA MASINI ESTI ASS .....dar in rest ...esti ......nam cuvinte sa zic ......sory daca te-a deranjat postu asta ..si cu buletinu am tras de tine o gramada de timp sa il trimitI ultima oara am incercats a te sunt .nici la telefon nu mai raspundeai ...2 zile am incercat sa te sun si nu vreai sa raspunzi .(nu esti om de cuvant )..si trebuia sa imi trimiti tot portofelul nu daor buletinu ..(nu aveam eu cine stie ce prin el ..dar poate portofelu ala avea valoarea "sentimentala"..ziceai ca imi trimiti si aripioara aia si tot nu teai tinut de cuvant ...Nu mai am nevoie ....NUMAI BINE ZOZO ......si sa stii ca inainte sa aud ce ai zis de mine ....iti pregatisem si o camera pt 1 mai la MARE .......asta e ....acum iti gasesti tuh prin alta parte ...si daca vrei sa ne intalnim ne intalnim sa vb si fata in fata ....
ouchhhh ....
alexzander407 is offline  
Old 25-04-07, 01:10   #462
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Ehhhh..treaba voastra...oricum mi se pare urat ca ai spalat rufele in public..
Dar tu stii cum e treaba..
SHOGUN-A8 is offline  
Old 25-04-07, 01:15   #463
alexzander407

Stage 5
 
alexzander407's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 513
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

Quote:
Originally Posted by SHOGUN-A8 View Post
Ehhhh..treaba voastra...oricum mi se pare urat ca ai spalat rufele in public..
Dar tu stii cum e treaba..
sa stii ca ai dreptate SHOGUN mi sa parut un mod de al face de ras de a se razbuna ... l-ai facut de ras sa zic asa da nu prea pt ca oameni pe forumu asta il aprecieaza pt pasiunea sa pt masini nu pt curatenia din ograda ...
__________________
THE FUTURE BELONGS TO THE FEW OF US STILL WILLING TO GET OUR HANDS DIRTY.
alexzander407 is offline  
Old 25-04-07, 10:11   #464
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

cam asa e....insa totusi...sa stim cu cine avem de-a face..in caz de .."colaborare"
florin_cars is offline  
Old 25-04-07, 16:27   #465
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: TUNING OPEL OMEGA By Dr.ZOZO

a facut in public pt ca si el din cate am inteles tot in public a facut ..in fine este treaba lor ! dar nu inteleg care e problema ca omul sta un de sta ! stiu destui care au masini misto ,bani,haine etc etc si stau intr-un ...de ap ! pe unii chiar nu-i intereseaza unde stau asta e fiecare cu ce-l doar .....
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -