la exterior: faruri cu angel eyes si triple (amble black), jante pe 16 sau 17 depinde daca imi ating sau nu cele pe 17

la interior: inele cromate pr componentele de bord si voi incerca sa pun folie (imitatie carbon peste mahon) + lumini albastre

Motor: Chip stage 1 la Voinea (asta cred ca va fi prima modificare)
mai vreau eu sa fac ceva pt interior dar nu stiu inca daca se poate: vreau sa-mi pun un Play Station 2 si un tft de plafon, insa nu stiu inca daca se poate alimenta PS2-u la masina si nici daca nu cumva e sensibil la socuri (trebuie sa ma mai documentez)