Bine ati venit!
De cate ori vad cate un Tico in care se investesc bani, imi creste inima

(in curand o sa se faca de 4-5 kg

)
Frumoasa capota, e cu autocolant sau aerograf?
As avea cateva critici de formulat, dar nu e cazul deocamdata...sa vedem ce urmeaza

multa bafta!