07-11-07, 18:34
|
#1
|
Stage 1
Join Date: Nov 2007
Posts: 12
|
matizurile mele
primul este fostul meu matiz: gri perlat MM 05 TAE
al doilea il folosesc in prezent
nu vreu sa modific nimic la el, doar ca imi place foarte mult. sotul meu ar modifica la el, dar nu e cazul. inca.
|
|
|
07-11-07, 18:54
|
#2
|
|
Fiat Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,552
Member of: [Fiat] [DACIA] [DAEWOO]
|
Re: matizurile mele
Uaau ,Matizul tau este o rara avis in Ro ! Sa-ti traiasca si sa ai grija de el !
Este cumparat din Hungary ? Ce, cum ,cat ?Poze cu interiorul please !
PS am fost in Baia Mare si nu prea am vazut Woouri pe acolo !
__________________
Dacia Logan 1.4 - B 21 YNE
Fiat Grande Punto 1.2 - CT 25 SSS
Daewoo Tico SL - CT 40 SSM
BMW E30 Coupe 1989 320i - CT 88 SRH
BMW E30 Sedan 1991 320i - CT 50 AID
Peugeot 306 1994 1.8i - CC 6992 CB
|
|
|
07-11-07, 19:48
|
#3
|
Stage 1
Join Date: Nov 2007
Posts: 12
|
Re: matizurile mele
da este din ungaria, a costat 4000 euro cu tot cu transcriere pe un prieten care sta acolo. e din octombrie 2004, cumparat cu 21800 km, adus din budapesta de mine singura. sunt foarte mandra de asta. merge lejer 140 km/h. singurul model din baia mare. trebuie curatat si fac si poze din interior si le postez. ma bucur ca ti-a placut.
|
|
|
07-11-07, 19:52
|
#4
|
 Stage 4
Join Date: Oct 2007
Posts: 258
Member of: [DAEWOO]
|
Re: matizurile mele
Ciaooo Biancka....ma bucur ca si fetele isi baga masinile in seama, si nu numa le forjesc....ma bucur ca esti printre noi, si-ti doresc sa-ti folosesti matizurile cu sanatate si fara evenimente!!
__________________

...:::TUNING 4EVER by WOLFI3:::...
|
|
|
07-11-07, 19:57
|
#5
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,743
Member of: [Observator 4tuning] [No Limits racing team] [DACIA]
|
Re: matizurile mele
Buna si bine ai venit printre noi  E super masinutza ta.Ziceai ca merge lejer cu 140,are motor la fel cu matizul pe care lai avut inaite??
|
|
|
07-11-07, 20:09
|
#6
|
Stage 1
Join Date: Nov 2007
Posts: 12
|
Re: matizurile mele
nu e identic la injectie din cate stiu.o sa pun poze si cu motorul sa vedeti cum arata.merita pus filtru de aer sport?
|
|
|
07-11-07, 20:12
|
#7
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,743
Member of: [Observator 4tuning] [No Limits racing team] [DACIA]
|
Re: matizurile mele
Hmm sa inteleg ca ai prins gustul???
Pai ce sa zic ,daca vrei ca motorul sa toarca ca o pisicuta atunci da  Eu am montata pe a mea si suna ok,dar performante nu prea da.
|
|
|
07-11-07, 20:30
|
#8
|
Stage 1
Join Date: Nov 2007
Posts: 12
|
Re: matizurile mele
l-am pus pe sotu sa faca niste poze, masina e murdara la noi azi a nins si a plouat non stop, asa ca scuze pt estetica, in rest motorul nu a fost spalat de cand a iesit din fabrica.
|
|
|
07-11-07, 20:32
|
#9
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,743
Member of: [Observator 4tuning] [No Limits racing team] [DACIA]
|
Re: matizurile mele
Inteleg e cam acelasi lucru  wow la voi ninge???
E super
|
|
|
07-11-07, 20:37
|
#10
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [SKODA]
|
Re: matizurile mele
Quote:
Originally Posted by BH91BLU
si nu numa le forjesc....
|
 )) forjeaza
|
|
|
07-11-07, 20:43
|
#11
|
 Stage 4
Join Date: Oct 2007
Posts: 258
Member of: [DAEWOO]
|
Re: matizurile mele
Da asa se zice...numa mai am probleme cu limba....ms pt corectie phaeton
|
|
|
07-11-07, 20:51
|
#12
|
|
4Tuning International Member
  Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 2,437
Member of: [Moderators] [4Tuning International] [DAEWOO]
|
Re: matizurile mele
Quote:
Originally Posted by biancka
motorul nu a fost spalat de cand a iesit din fabrica.
|
Wow...se si vede!  Sa ai parte numa de bucurii cu el.  Banuiesc k o sa fie si inmatriculat in Ro nu?
|
|
|
07-11-07, 21:24
|
#13
|
Stage 1
Join Date: Nov 2007
Posts: 12
|
Re: matizurile mele
daca merita la anu, sa mai scada tacsa aia, hihi, taxa
|
|
|
08-11-07, 16:29
|
#14
|
|
Fiat Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,552
Member of: [Fiat] [DACIA] [DAEWOO]
|
Re: matizurile mele
Bari ,oglinzi vopsite,eleron si niste jenti merita sa stii !Filtrul sa pui ceva bun nu de prin targuri sau magazine de alea pline de falsuri, Pipercros ,Simota sau altceva de marca (sunt mult mai scumpe ) dar daca nu este combinata cu o evacuare marita la diametru nu obtii mare lucru ! Scoate-i si restrictorul de aer daca are (cele romanesti au ) !
|
|
|
08-11-07, 20:12
|
#15
|
Stage 1
Join Date: Nov 2007
Posts: 12
|
Re: matizurile mele
mersi de sfaturi.o sa tin cont.salutari la toti.j jnjk gh ....a scris si fiica mea ceva
|
|
|
|
|