Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   matizurile mele (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/56567-matizurile-mele.html)

biancka 07-11-07 18:34

matizurile mele
 
3 Attachment(s)
primul este fostul meu matiz: gri perlat MM 05 TAE
al doilea il folosesc in prezent

nu vreu sa modific nimic la el, doar ca imi place foarte mult. sotul meu ar modifica la el, dar nu e cazul. inca.

topser 07-11-07 18:54

Re: matizurile mele
 
Uaau ,Matizul tau este o rara avis in Ro ! Sa-ti traiasca si sa ai grija de el !
Este cumparat din Hungary ? Ce, cum ,cat ?Poze cu interiorul please !
PS am fost in Baia Mare si nu prea am vazut Woouri pe acolo !

biancka 07-11-07 19:48

Re: matizurile mele
 
da este din ungaria, a costat 4000 euro cu tot cu transcriere pe un prieten care sta acolo. e din octombrie 2004, cumparat cu 21800 km, adus din budapesta de mine singura. sunt foarte mandra de asta. merge lejer 140 km/h. singurul model din baia mare. trebuie curatat si fac si poze din interior si le postez. ma bucur ca ti-a placut.

WOLFI3 07-11-07 19:52

Re: matizurile mele
 
Ciaooo Biancka....ma bucur ca si fetele isi baga masinile in seama, si nu numa le forjesc....ma bucur ca esti printre noi, si-ti doresc sa-ti folosesti matizurile cu sanatate si fara evenimente!!

spark88 07-11-07 19:57

Re: matizurile mele
 
Buna si bine ai venit printre noi :D E super masinutza ta.Ziceai ca merge lejer cu 140,are motor la fel cu matizul pe care lai avut inaite??

biancka 07-11-07 20:09

Re: matizurile mele
 
nu e identic la injectie din cate stiu.o sa pun poze si cu motorul sa vedeti cum arata.merita pus filtru de aer sport?

spark88 07-11-07 20:12

Re: matizurile mele
 
3 Attachment(s)
Hmm sa inteleg ca ai prins gustul???
Pai ce sa zic ,daca vrei ca motorul sa toarca ca o pisicuta atunci da:D Eu am montata pe a mea si suna ok,dar performante nu prea da.

biancka 07-11-07 20:30

Re: matizurile mele
 
6 Attachment(s)
l-am pus pe sotu sa faca niste poze, masina e murdara la noi azi a nins si a plouat non stop, asa ca scuze pt estetica, in rest motorul nu a fost spalat de cand a iesit din fabrica.

spark88 07-11-07 20:32

Re: matizurile mele
 
Inteleg e cam acelasi lucru :D wow la voi ninge???
E super

phaeton 07-11-07 20:37

Re: matizurile mele
 
Quote:

Originally Posted by BH91BLU (Post 1188227)
si nu numa le forjesc....

:))) forjeaza

WOLFI3 07-11-07 20:43

Re: matizurile mele
 
Da asa se zice...numa mai am probleme cu limba....ms pt corectie phaeton

Snapy_xxl 07-11-07 20:51

Re: matizurile mele
 
Quote:

Originally Posted by biancka (Post 1188321)
motorul nu a fost spalat de cand a iesit din fabrica.

Wow...se si vede! :lol: Sa ai parte numa de bucurii cu el. ;) Banuiesc k o sa fie si inmatriculat in Ro nu?

biancka 07-11-07 21:24

Re: matizurile mele
 
daca merita la anu, sa mai scada tacsa aia, hihi, taxa

topser 08-11-07 16:29

Re: matizurile mele
 
Bari ,oglinzi vopsite,eleron si niste jenti merita sa stii !Filtrul sa pui ceva bun nu de prin targuri sau magazine de alea pline de falsuri, Pipercros ,Simota sau altceva de marca (sunt mult mai scumpe ) dar daca nu este combinata cu o evacuare marita la diametru nu obtii mare lucru ! Scoate-i si restrictorul de aer daca are (cele romanesti au ) !

biancka 08-11-07 20:12

Re: matizurile mele
 
mersi de sfaturi.o sa tin cont.salutari la toti.j jnjk gh ....a scris si fiica mea ceva:)


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning