Am achizitionat acest espero in urma cu 1 luna,cu suma de 3000 euro,si urmeaza sa primeasca destul de multe modificari in viitorul apropiat!!!(jante '16 borbet A,capota fata badlook,evacuare borla,si o culoare mai draguta bineinteles...Nu in ultimul rand o instalatie Gpl.In momentul de fata consuma 15% mers normal tinand cont ca are motor de 1500cmc DOHC 16v....Consuma cat un bmw 320 24 valve

)