Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Espero underconstruction (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/47209-espero-underconstruction.html)

alex0406 27-07-07 11:40

Espero underconstruction
 
3 Attachment(s)
Am achizitionat acest espero in urma cu 1 luna,cu suma de 3000 euro,si urmeaza sa primeasca destul de multe modificari in viitorul apropiat!!!(jante '16 borbet A,capota fata badlook,evacuare borla,si o culoare mai draguta bineinteles...Nu in ultimul rand o instalatie Gpl.In momentul de fata consuma 15% mers normal tinand cont ca are motor de 1500cmc DOHC 16v....Consuma cat un bmw 320 24 valve:))

alex0406 27-07-07 11:43

Re: espero underconstruction
 
2 Attachment(s)
modelul de jante care vor fii pe masina....

N D Y 27-07-07 11:46

Re: espero underconstruction
 
Sa il stapanesti sanatos !:dLa cat mai multe modificari!:d.bine ai venit printre noi !:d

banq 27-07-07 11:49

Re: espero underconstruction
 
15% :) dai faliment

alex0406 27-07-07 11:49

Re: espero underconstruction
 
mersi la fel! Am citit tot postul tau...frumoasa masina,sincer.Capota ti-ai facut-o la Bobby?

D_M_X 28-07-07 04:00

Re: espero underconstruction
 
nu te supara dar daca consuma 15% inseamna ca are probleme.... la un mers normal nu are voie sa sara de 9%(asta inseamna si cateva reprize sportive)
P.S. un bmw320 24v nu consuma 15%....mult mai putin.

alex0406 28-07-07 11:16

Re: espero underconstruction
 
nu are absolut nimic masina...asta e consumul ei tinand cont ca merg si cu aerul conditionat deschis mai non stop....motorul de 2000 24 valve chiar mananca 15% poate un vanos consuma mai putin.

Eugen_TL 28-07-07 16:54

Re: espero underconstruction
 
si eu spun ca ai probleme ... nu are voie sa sara de 9-10 maxim mers normal! sunt curios cum vei face tu capota bad look..unde e capota si unde e farul... NU MERGE

SUPAPA_Jr 28-07-07 16:58

Re: espero underconstruction
 
merge..ca nu faci capota ci grila fata :P vezi NDY...in realitate arata bine.

Eugen_TL 28-07-07 17:01

Re: espero underconstruction
 
aia da merge..dar aia nu e capota cum spuena el ..in fine ...

D_M_X 28-07-07 18:31

Re: espero underconstruction
 
nene....poti sa mergi cu a/c la maxim si sa-l dai de 2 ori peste cap....motorul ala nu are voie sa consume atat.Nici al meu 2000 16 v nu consuma in halul asta.. Du-te la control cu masina

alex0406 28-07-07 19:35

Re: espero underconstruction
 
o sa merg..nu stiu ce are si unde este buba! am observat mai nou ca si intrerupe cand merg cu aerul dat drumu. deja am bagat 400 euro in ea si nici nu se observa :(

alex0406 28-07-07 19:36

Re: espero underconstruction
 
intr-adevar Tuningboy,ma refeream la masca fata sa o prelungesc peste faruri. costa foarte putin si da bine

Stefan205 11-09-07 18:05

Re: espero underconstruction
 
Quote:

Originally Posted by alex0406 (Post 1016688)
modelul de jante care vor fii pe masina....

cam najpa jentile:twisted: :!: :!: :!: :!: :!:

alex0406 16-01-08 09:18

Re: espero underconstruction
 
1 Attachment(s)
:d :d :d :d


All times are GMT +2. The time now is 09:56.

- Copyright 2026 4Tuning