nimic ...doar plasa aia in grila..jos intre proiectoare....e plasa...cu chiciura pe ea

)in rest nimic de tunning....urmeaza a
cum primavara asta, stalpii negri,oglinzile negre....ori
cum ...daca vrei citeste topicul meu si nu o sa ,mai zici sa o tunez...ci doar sa o repar...app scuze de offtopic..sper
ca nu am deranjat