Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Masina mea Daewoo

Reply
 
Thread Tools
Old 05-02-11, 15:49   #1
cristianalexandru

Stock
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 1
Smile Daewoo 96 coreea

Salutare tuturor !!!

Sunt din Bucuresti si detin un cielo din 96 , alb.140.000 km
de curand m-am oprit in bara unuia care mi-a franat brusc in fata si i-am spart farurile
Apelez la cunostintele voastre pentru o recomandare de unde sa-i achizitionez o pereche de faruri sh.
multumesc si scuze daca nu am postat unde trebuie
cristianalexandru is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -