Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Masina mea Daewoo

Reply
 
Thread Tools
Old 10-05-05, 14:38   #211
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

ozzy tu esti foarte negativist si nu vezi deloc partea buna a lucrurilor.

mircea pina la urma unde faci masina... sau o mai faci?

mai 22
Piry is offline   Reply With Quote
Old 10-05-05, 23:23   #212
Detman
Fiat Driver

Stage 5
 
Detman's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3,228
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default

gef, Vito cu luma tuning de la Flaviu l-ai luat??
mishto Matiz-u, l-am vazut de la inceput... de cand era mic copil pana acum, arata super. dar totusi, daca as fi avut eu banii aia, cred ca ma indreptam spre alta masina.

E frumos ce ai facut din Matiz.
bafta in continuare.
__________________
Golf Mk1 - 1.8T 1978 Project!
Detman is offline   Reply With Quote
Old 15-05-05, 00:37   #213
GEF style

Stage 4
 
GEF style's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 172
Member of:
[CSR]
Default

yoooooo!!!!... ma bucur ca va placut matizul....DAR PROIECTUL MATIZ SE OPRESTE AICI!!! adica nu va mai avea wide body kitul ce vi l-am postat (am fost nevoit sa-l dau jos) ci va avea niste segmenti de golf II pe aripi...matizul nu-l vand, voi continua munca pe el (incet,incet). atentia mea este indreptata acum pe un opel vectra B care spun eu ca va face ceva, ceva senzatie. in nici un caz nu mi-am luat vito, am avut unul ALB cu un kit exterior comandat de la LUMA.
inca ceva ... pt ozzy fara sa fiu rau dar decat sa iau o masina cu care sa nu ma pot plimba prin tara fara sa mai vad inca 100 de clone ca ea mai bine am luat o masina de la care lumea nu se astepta sa vada un tuning pe ea si care sa pot zice ca am avut-o unicata(is tare curios sa vad cine va face un set de bari cel putin ca cele e care le-am avut pe matiz).
CAT SE POATE DE CURAND VOI POSTA POZE SI CU MATIZUL SI CU NOUA MACHETUTZA [/u]
__________________
cine a zis ca matizu` nu-i masina?
GEF style is offline   Reply With Quote
Old 15-05-05, 00:39   #214
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

GEFule: kitu' pe care l-ai avut pe masina face acum senzatie in Craiova Si... cred ca da si \"ceva cp in plus\", ca fuge bine Matizu' lu' Cosmin!

Bafta cu nou' proiect!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 15-05-05, 13:45   #215
ZooM-ZooM
Honda Driver

Stage 5
 
ZooM-ZooM's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,846
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Opel]
Default

cu motoru ala ce se aude?nu l-ai schimbat,nu?
ZooM-ZooM is offline   Reply With Quote
Old 16-05-05, 18:41   #216
ozzy

Stage 3
 
ozzy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 89
Default ma bucur

sincer imi pare bine de hotararea pe care ai luat-o \"unicat\". nu am spus decat ca e matiz. atat. daca asta e \"buba\" ta de pe creier felicitari. La mai mare, sper sa iti iasa. daca, da ai felicitarile mele si ai grija la viraje
ozzy is offline   Reply With Quote
Old 19-05-05, 16:41   #217
TM-84-DMX

Stage 5
 
TM-84-DMX's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 724
Member of:
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ozzy\"
mai ....arata misto dar totusi pentru ce atata chin??? inteleg ca nu sunt prea multe matiz-uri modificate si lumea o sa te simpatizeze automat....dar totusi e tot un matizzz....o alta masina care nu inseamna nimic. scuze daca deranjez dar....matiz???
Omule,u nu intelegi din cate se pare!Aiki este vorba despre pasiunea unui om pentru masina lui!Nu stiu c mai conteaza daca e matiz sau mercedes...important e ca este a lui si ca a reusit sa faca din ea o masina pe care multi o invidiaza sau isi doresc sa ajunga la aceeasi performantza(inclusiv JE ) ,asa ca mucles....!!!!Si lasa omu' sa isi atinga tzelul.
Gef eu am un Lupo ,poate ne intalnim odata,sa ma inspir si eu putin din munca ta :P
P.S: Intrebare pentru ozzy :TU MACAR AI O MASINA????Sau ai facut ceva la ea,k sa stii cum e?!?!?!
__________________
RoadRunners - Never take sides against the family
TM-84-DMX is offline   Reply With Quote
Old 20-05-05, 09:16   #218
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TM-84-DMX\"
Omule,u nu intelegi din cate se pare!Aiki este vorba despre pasiunea unui om pentru masina lui!Nu stiu c mai conteaza daca e matiz sau mercedes...important e ca este a lui si ca a reusit sa faca din ea o masina pe care multi o invidiaza sau isi doresc sa ajunga la aceeasi performantza(inclusiv JE ) ,asa ca mucles....!!!!Si lasa omu' sa isi atinga tzelul.
P.S: Intrebare pentru ozzy :TU MACAR AI O MASINA????Sau ai facut ceva la ea,k sa stii cum e?!?!?!
calm calm dmx
a explicat omul motivul pentru care a zis asta... nici eu nu sunt deacord cu el, dar suntem o tara libera...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 20-05-05, 10:23   #219
ozzy

Stage 3
 
ozzy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 89
Default

dmx....nu am cuvinte, felul in care m-ai atacat ma lasa fara replica...
LOL mai nene, lasa-ne sa traim.mi-am dat cu parerea, am spus de ce am facut-o.faptul ca ai lupo nu inseamna nimic sa stii.daca vrei pot sa iti dau un sfat: pune-ti ochelari sa vezi tot ce scriu oamenii pe aici. da,am masina, luata din banii mei, mi-am luat ce am vrut si mi-am luat la misto pt distractie si sunt foarte multumit. cand o sa am bani de bagat in motor cati vreau o sa te caut special sa iti arat ce inseamna adevarata pasiune pt masina... daca vine un betiv sa faca pipilica intr-o seara la roata VW tau si se sprijina pe ea, ti-o rastoarna, asa ca.....
ozzy is offline   Reply With Quote
Old 20-05-05, 10:52   #220
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ozzy\"
dmx....nu am cuvinte, felul in care m-ai atacat ma lasa fara replica...
LOL mai nene, lasa-ne sa traim.mi-am dat cu parerea, am spus de ce am facut-o.faptul ca ai lupo nu inseamna nimic sa stii.daca vrei pot sa iti dau un sfat: pune-ti ochelari sa vezi tot ce scriu oamenii pe aici. da,am masina, luata din banii mei, mi-am luat ce am vrut si mi-am luat la misto pt distractie si sunt foarte multumit. cand o sa am bani de bagat in motor cati vreau o sa te caut special sa iti arat ce inseamna adevarata pasiune pt masina... daca vine un betiv sa faca pipilica intr-o seara la roata VW tau si se sprijina pe ea, ti-o rastoarna, asa ca.....
ozzy n-are rost sa intrati in polemica... exact cum ii spuneam si lui dmx, suntem o tara libera, nu va certati degeaba ca nu are rost
aleks is offline   Reply With Quote
Old 20-05-05, 13:43   #221
ozzy

Stage 3
 
ozzy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 89
Default

ok mane. eu o las balta indiferent ce o mai zice omu asta dmx.ai dreptate
ozzy is offline   Reply With Quote
Old 24-05-05, 15:38   #222
TM-84-DMX

Stage 5
 
TM-84-DMX's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 724
Member of:
[RR]
Default

Stii ceva....mai bine lasa!Nu ma simt delok atacat d ceea c ai zis,dar sa stii ca din cauza oamenilor k tine si a comentariilor voastre d *** acest forum pierde useri valorosi ,kre kiar au habar despre masini si nu vor sa auda numai comentarii aiurea si total offtopic.
Cat despre \"cand o sa am bani\"...nene,\"traim intr-o tara libera\",continua sa visezi!
TM-84-DMX is offline   Reply With Quote
Old 27-05-05, 20:37   #223
ozzy

Stage 3
 
ozzy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 89
Default

bai ***e-ai in masina maica-tii care ti-a luat-o daca am zis ca te las in pace ce mm mai vrei de la mine??? sa visezi nu e un lucru rau baiatule totul e sa stii unde se termina visul si incepe realitatea si daca vrei sa stii ceva, multe din masinile care au scris istoria automobilului au fost la inceput considerate doar niste vise irealizabile si daca in creierul ala mic al tau nu incape altceva decat un 5l la suta ramai unde esti. plafonatule.....cred ca nici nu stii ce inseamna )



scuze pentru offtopic
ozzy is offline   Reply With Quote
Old 28-05-05, 20:07   #224
GEF style

Stage 4
 
GEF style's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 172
Member of:
[CSR]
Default

nu fitzi rai!!!!!! in curand voi posta poze cu matizul gata si cu vectra ...mai sunt 9 zile
GEF style is offline   Reply With Quote
Old 28-05-05, 21:11   #225
ZooM-ZooM
Honda Driver

Stage 5
 
ZooM-ZooM's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,846
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Opel]
Default

asteptam s-au incins tastele pe aici )
ZooM-ZooM is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -