29-06-07, 17:10
|
#331
|
|
Seat Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 910
Member of: [SEAT] [VW]
|
Re: mashini de prin botosani
Quote:
Originally Posted by MasterCyp
asteptati voi urmatoarea achizitie a celor de la pita....si atunci mai vb....  am aflat si eu aseara k mai au in vizor o masina....LAMBORGHINI......[ stiu din sursa sigura, dar mai intai tre sa vanda BMW 645Li ] 
|
eu am inteles ca masina va avea ca stema un cal, in 2 picioare
|
|
|
29-06-07, 21:32
|
#332
|
  Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 426
Member of: [4Tuning International]
|
Re: mashini de prin botosani
Da acuma ce masini mai au pita ?? Ca eu nu i-am mai vazut de mult  Cu respect !
|
|
|
30-06-07, 00:11
|
#333
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
Quote:
Originally Posted by Florin_Tei
Da acuma ce masini mai au pita ?? Ca eu nu i-am mai vazut de mult  Cu respect !
|
pai au passat, touareg, 407, microcar, e klasse, s klasse, c klasse nou, 535, 645, x5, a4, a6, a8 , s5 cred ca n`am omis ceva
|
|
|
30-06-07, 02:44
|
#334
|
 Stage 4
Join Date: Feb 2007
Posts: 196
|
Re: mashini de prin botosani
alfa 166, B klasse, ......cam astea sunt
|
|
|
30-06-07, 14:01
|
#335
|
  Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 426
Member of: [4Tuning International]
|
Re: mashini de prin botosani
Aha ms , bv lor ... daca isi permit atatea masini inseamna ca is baietii destepti ! Cu respect !
|
|
|
30-07-07, 20:05
|
#336
|
Stage 3
Join Date: Jul 2007
Posts: 94
|
Re: mashini de prin botosani
Ehhh.Nu ca sa ma mandresc, dar dupa ziarul Capital in Satu Mare sunt cele mai noi si mai aratoase Taxi-uri in Romania.In anul 2005 deja in SM Noul Opel Vectra era bagat in Taxi, apoi sa nu mai vorbim de ce s-a investit in 2006 si anul acesta.Cel mai K-lumea Taxi dupa mine e Noul Passat, Noul Audi A6 si Volvo S80...
|
|
|
18-08-07, 02:22
|
#337
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 330
|
Re: mashini de prin botosani
vLLLad ma uitam la ce masini din iasi ziceai tu ca is asa faine  poi de acolo singura care nu prea o fo vazut prin botosani este Corvetul acela  ca in rest ala e un Audi A5 noi avem S5 :P si avem si M3 , si chiar noi am avut cea mai tare masina din romania odata , un Mustang decapotabil a lui Amisculesei ... nu stiu prin ce an dar demult tare :P oricum avem masini tari , si o intrebare : pana la urma Audi asta a lui Odae e RS sau A4 cu kit de RS ??
|
|
|
18-08-07, 07:44
|
#338
|
Stage 3
Join Date: Nov 2006
Posts: 108
|
Re: mashini de prin botosani
E A4 cu kit DTM.
|
|
|
21-08-07, 04:32
|
#339
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
Quote:
Originally Posted by oliver
vLLLad ma uitam la ce masini din iasi ziceai tu ca is asa faine  poi de acolo singura care nu prea o fo vazut prin botosani este Corvetul acela  ca in rest ala e un Audi A5 noi avem S5 :P si avem si M3 , si chiar noi am avut cea mai tare masina din romania odata , un Mustang decapotabil a lui Amisculesei ... nu stiu prin ce an dar demult tare :P oricum avem masini tari , si o intrebare : pana la urma Audi asta a lui Odae e RS sau A4 cu kit de RS ?? 
|
de unde si pana unde era mustangu cea mai tare mashina din tzara?
|
|
|
23-08-07, 15:19
|
#340
|
Stage 1
Join Date: Aug 2007
Posts: 13
|
Re: mashini de prin botosani
nu vreau sa fiu rautacioasa dar tu ii faci reclama lui espinoza...macar te plateste bine???
|
|
|
24-08-07, 04:19
|
#341
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 330
|
Re: mashini de prin botosani
mai ESPinoza mai cum mereu nu iti palce ce zic  am zis in mod ironic ca era cel mai tare din tara [-(
|
|
|
16-09-07, 08:53
|
#342
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of: [VW] [2 Roti]
|
Re: mashini de prin botosani
am si eu o intreabre al cui e mercedesu BT 85 UZY ?
|
|
|
01-10-07, 15:57
|
#343
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of: [VW] [2 Roti]
|
Re: mashini de prin botosani
masini de prin bt eu zic ca is frumoase sorry poze facute cu tel
|
|
|
02-10-07, 11:20
|
#344
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 330
|
Re: mashini de prin botosani
limuzina e doar in trecere nu ? sau are proprietar din BT ? iar H nu mi se pare cool
|
|
|
02-10-07, 16:09
|
#345
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of: [VW] [2 Roti]
|
Re: mashini de prin botosani
pai.... proprietarii limuzinii sunt mirii si ei stau in pascani limuzina are 6.70 m si a costat 70000 de mii de Euro, are 47 de km facuti
|
|
|
|
|