12-03-07, 16:08
|
#181
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
nu e aia cu tigra, asta a mai avut un audi a6 negru, acelasi numar
|
|
|
12-03-07, 16:19
|
#182
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
Quote:
Originally Posted by siminelsimi
nu e aia cu tigra, asta a mai avut un audi a6 negru, acelasi numar
|
pai baga o poza cu ea sa vada ochiu
|
|
|
12-03-07, 16:22
|
#183
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
de unde s-o scot wey.. fii si tu cu ochii in patru cand ti-ai scoate masina  )
|
|
|
14-03-07, 00:09
|
#184
|
 Stage 4
Join Date: Sep 2006
Posts: 218
Member of: [X-Team Racing Club] [DACIA]
|
Re: mashini de prin botosani
caut si eu un forum de unde sa aflu si eu pe unde se strange lumea seara prin bt cu masinile etc eu sunt obisnuit cu ctza unde seara de seara ne strangem si nu o sa pot sa stau in casa ma poate ajuta si pe mine cineva??
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
OCHII CARE NU SE VAD SE UITA DA SE SIMT....
[email protected]
Vodafone 0730247800
Orange 0745085458
|
|
|
14-03-07, 00:11
|
#185
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
Quote:
Originally Posted by CT-05-UST
caut si eu un forum de unde sa aflu si eu pe unde se strange lumea seara prin bt cu masinile etc eu sunt obisnuit cu ctza unde seara de seara ne strangem si nu o sa pot sa stau in casa ma poate ajuta si pe mine cineva??
|
sa nu te asteptzi la mare lucru  spune cand vii si poate ne adunam catziva sa mai stam de vorba una alta..
|
|
|
14-03-07, 00:13
|
#186
|
 Stage 4
Join Date: Sep 2006
Posts: 218
Member of: [X-Team Racing Club] [DACIA]
|
Re: mashini de prin botosani
Quote:
Originally Posted by ESPinoza
sa nu te asteptzi la mare lucru  spune cand vii si poate ne adunam catziva sa mai stam de vorba una alta..
|
un id de mess ceva ai ?? sa mai vb ca in bt chiar nu stiu pe nimeni si discutam:P
|
|
|
14-03-07, 00:14
|
#187
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
Quote:
Originally Posted by CT-05-UST
un id de mess ceva ai ?? sa mai vb ca in bt chiar nu stiu pe nimeni si discutam:P
|
dap tanucu2002
|
|
|
15-03-07, 20:32
|
#188
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of: [4Rally] [FOTO]
|
Re: mashini de prin botosani
Audi S3,4X4, an 2002, 2.0 cmc turbo,210cp; Opel Astra Bertone,an 2002,2.0 cmc turbo,234cp,modificata cu BOV,evacuare REMUS,chip motor,cold iduction kit + upgrade turbina stage 1. Doi foarte buni prieteni,fac echipa buna, sper sa dati de ei pe la semafor.
Last edited by maD_angel; 15-03-07 at 20:34.
|
|
|
17-03-07, 19:32
|
#189
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of: [4Rally] [FOTO]
|
Re: mashini de prin botosani
Quote:
Originally Posted by maD_angel
Audi S3,4X4, an 2002, 2.0 cmc turbo,210cp; Opel Astra Bertone,an 2002,2.0 cmc turbo,234cp,modificata cu BOV,evacuare REMUS,chip motor,cold iduction kit + upgrade turbina stage 1. Doi foarte buni prieteni,fac echipa buna, sper sa dati de ei pe la semafor. 
|
no comment a?
|
|
|
17-03-07, 19:34
|
#190
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of: [4Rally] [FOTO]
|
Re: mashini de prin botosani
|
|
|
17-03-07, 20:13
|
#191
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of: [Opel]
|
Re: mashini de prin botosani
Masinile astea sunt din dorohoi,dar sper sa nu se supere nimeni pe aici.
|
|
|
17-03-07, 20:45
|
#192
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of: [Opel]
|
Re: mashini de prin botosani
Si asta pe care prima data nu a vrut sa mi-o incarce.
|
|
|
18-03-07, 13:57
|
#193
|
|
BMW Driver
 Stage 4
Join Date: Mar 2007
Posts: 199
|
Re: mashini de prin botosani
hai mai HOT k alea sunt machete  )
|
|
|
18-03-07, 18:59
|
#194
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of: [Opel]
|
Re: mashini de prin botosani
SIM prima masina are tractiune spate cu diferential si suspensie pe punte,iar fata cu axa motrice.Baietii care au fost la intrunire la piatra neamt au vazut-o in actiune si pot sa iti confirme ca e masina in toata regula.
__________________
merg ca melcul cu casa dupa mine
|
|
|
18-03-07, 21:16
|
#195
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
asa e nu prea are spatiu pt pasageri dar in rest face niste drifturi pe cinste
|
|
|
|
|