A venit aici la pensiune cu dansa,unde lucrez!!
Doamne!!!!!Nici nu are 400 de cai!v8 FSI!!Ce interior are!!Jante pe 18!Si multe altele!!!70000e costa!!
A venit aici la pensiune cu dansa,unde lucrez!!
Doamne!!!!!Nici nu are 400 de cai!v8 FSI!!Ce interior are!!Jante pe 18!Si multe altele!!!70000e costa!!
Frumoase masini aveti in Botosani dar la taxiuri...nici noi nu suntem mai prejos..vine lumea din urma cu masinile puse pe taxi...audi-le e prea criminal...kt costa taxa de prima inmatriculare??
Frumoase masini aveti in Botosani dar la taxiuri...nici noi nu suntem mai prejos..vine lumea din urma cu masinile puse pe taxi...audi-le e prea criminal...kt costa taxa de prima inmatriculare??
La banii lu' ala nu stiu cat mai conteaza taxa de inmatriculare.... Multumim de poze ESPinoza !
asteptati voi urmatoarea achizitie a celor de la pita....si atunci mai vb.... am aflat si eu aseara k mai au in vizor o masina....LAMBORGHINI......[ stiu din sursa sigura, dar mai intai tre sa vanda BMW 645Li ]