Quote:
Originally Posted by siminelsimi
am tot incercat sa le pun da imi da eroare cablu de date de la tel, tre sa-l reinstalez si mi-e un somn de numa numa acum. pun maine ps: nu era megane, e renault laguna II  noapte buna!!
|
ooo...mai bun asa, ca-s curios care era!! poti sa mi le dai pe mess , pls ?