Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 28-11-08, 09:48   #46
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

la BV e inchis cred..o sa verific live in weekend..dar eu asa stiu..mai ales ca e frig afara...nu ctz numai soarele..slickurile la <7 grade sunt varza..si mai ales alea de rental, tari, faci 20 de ture si inca nu sunt calde... si cu alea eletrice nu ma dau nici pe gratis...

la AMCKart am zis ca iarna sunt decat alea de interior..ok..inca nu a venit zapada...dar repet..slickurile de rental sunt si asa dure..si tari si se incalzesc ffff greu..d-apai pe vremea asta..si daca ma dau.ma dau p timp..nu sa ma plimb.. sau sa fac crash teste...

nu stiu cat de des ati fost... si nu stiu cand mai prindem noi 12 grade ziua... macar la nivelul asfaltului...
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 28-11-08, 09:53   #47
tre

Stage 5
 
tre's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

deci amckart au si in interior?!
tre is offline   Reply With Quote
Old 28-11-08, 09:59   #48
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

da..electrice... parca <5 cai... si circuitul era detsul de mic..nu prea ai loc de depasiri..

vad ca nu mai scrie nimic de aia interioara...pentru ca vara e inchisa parca

http://www.amckart.ro/pagini_ro/karting_de_agrement.php
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 29-11-08, 16:41   #49
CobraArt

Stage 5
 
CobraArt's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,026
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Diseara la 9 plecam din Petrom-Metro la azuga.la sinaia cica ninge ca lumea rau.
CobraArt is offline   Reply With Quote
Old 29-11-08, 17:24   #50
Pagani_honda

Stage 3
 
Pagani_honda's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 160
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Dragi co-forumisti,

Un membru aspirant la miiiii si miiiiiiii de ponei putere pe patru copite multi il cunoastem e vorba de nebunu aka Mihai Nebunu aka Vectraschadden,Getriebeschadden are nevoie de ajutorul nostru pentru a-l scoate din aceasta boala numita OPEL.Echipa noastra l-a surprins la valeni de munte dupa o plecare nereusita cu acel 4x4x2x4.
Fillllllllllllmullllllllll vaaaaa rooooooooooog


https://www.youtube.com/watch?v=joqcBatA-vI
__________________
Montez plasme si dvd-playere pe scutere dar incarc si freon la motociclete.
Pagani_honda is offline   Reply With Quote
Old 29-11-08, 17:26   #51
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

problemele vectrei l-au imbatranit rau de tot !
Skma is offline   Reply With Quote
Old 29-11-08, 17:27   #52
Pagani_honda

Stage 3
 
Pagani_honda's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 160
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Draga cobra


http://www.mobotix.ro/ro/index.php?id=10044&camid=589

Uite ce ninge la sinaia...am mai vazut ninsoare asa doar in desert.
Pagani_honda is offline   Reply With Quote
Old 29-11-08, 17:40   #53
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

cu multa onoare si respect il declar pe stimabilul nostru coleg..drag prieten Pagani_honda un regizor inegalabil...la baza acestei marturii stau drepte exemplele de mai sus.. stim ca ca pe viitor dnul Pagani_honda nu ne va dezamagi in aceasta privinta si va continua sa ne amuze ( adika sa faca pura bascalie de tot ce misca) zi de zi.. ii multumim si sa il aplaudam ( pakat ca vreamea rea il tine incuiat in casa si nu binevoieste al lasa sa zburde cu marile sale metafore prin zapada )
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 29-11-08, 17:46   #54
Pagani_honda

Stage 3
 
Pagani_honda's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 160
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Mah droopy daca candidai si tu zilele astea eu unu te votam ....asa frumos vorbeste asta micu maicaaaaaa zici ca e ion iliescu.Pe pariu ca se mai nastea un petre roman daca asta candida la senat acolo zic ieu )))))))))).Zapada bleaaaaah ce e aia?
Pagani_honda is offline   Reply With Quote
Old 29-11-08, 18:55   #55
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Cool Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

ma simt onorat dnule Pagani_honda.. dvs aducetzi o briza de mijtoruri printre noi... unii se impiedica de aceasta briza si cad in ea... alti o privesc si se umfla de ras.. ma bucur ca sunteti printre noi.. iar pentru acest sfarsit de an am pregatit un top.. mai pe scurt o nominalizare pentru cele mai importante figuri( personaje) si expresii care au postat si au aderat anul acesta pe aceasta comunitate!! bineinteles dvs va aflati printre cei nominalizati.. si tin ca celelate nonimalizari sa le facem impreuna...
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 30-11-08, 02:07   #56
CobraArt

Stage 5
 
CobraArt's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,026
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Deci baietii cu opelul vor sa fac numai nominalizari,decat cifre,voturi,polluri si etc.Ma baieti mai lasati forumul asta si trece si voi la fapte reale.
CobraArt is offline   Reply With Quote
Old 30-11-08, 12:02   #57
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

onorabile domn cobra eu inteleg perfect situatia "neclara", " incetata" a domniei tale nu contest atitudinea ta de BeMWeist bineinteles totodata nu pot folosi expresia "ai vazut" ar fi o minciuna goganata dar sunt ferm convins ca simtul auzului nu lai pierdut inca si multumita lui Dumnezeu poti percepe anumite sunete chiar daca nu poti viziona importanta lor...asa ca ce pot sa mai zic -> casca oki ca belesti P*** < - nu ar avea sens sau -> uitate`n jur <- ar fi degeaba.. asa ca cifrele, polurile si nominalizarile care opelisti le fac le fac cu un scop.. si faptele reale.. sau ireale de care au dat dovada [ mika disputa Opel vs *** ( marca de autovehicul constituita din 3 litere care nu sunt vocale)]raman palbabile si de necontestat... parerea mea este ca domnia ta sa ia atitudine si sa treaca la fapte
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 30-11-08, 15:19   #58
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

=)) =)) Date Draq de educat =))
GiGiCarbiT is offline   Reply With Quote
Old 30-11-08, 16:12   #59
Pagani_honda

Stage 3
 
Pagani_honda's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 160
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mah la el mah , cambrigiule harvarduleeeee ..Tovarasu Cobra va rog frumos sa revizuiti comportamentul.Sa stiti ca noi aiciea la noi la SMC-u nu ingaduim manifestarile astea de huliganism de elemente negativiste care incearca sa perturbe buna desfasurare a activitatii.O sa supun la vot sanctionarea si totodata mustrarea dvs. de fata cu toti membrii marcanti in marea adunare de la pacanele.

PS.ZIC EU
Pagani_honda is offline   Reply With Quote
Old 30-11-08, 16:30   #60
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

As dorrri sa fac si eu cateva prrrecizarrri in legaturrra cu evenimentele petrrrecute in ultima perrrioada la nivel de comunitate.
In prrrimul rrrand, zic eu, clasamentele trrrebuie facute in functie de palamarrres.
Intrrreprrrinderrrea de autovehicule B M W nu a avut marrri succesurrri in acest an datorrrita faptului ca motoarrrele rrrespectivelorrr fuselaje sunt decat 2.5-urrrri cu 12 valve la nivel de chiuloasa.
Daca e sa facem socoteala cate prrrobleme au avut mashinile parrrticipantilorrr la currse in acest an, se parrre ca uzina Volkswagen a avut cele mai multe parrrticipatzii si nu au fost prrrobleme la nivel de mecanica, unde si intrrreprrrinderrrea Opel si cea BMW au avut de suferrrit zic eu.
In incheierrre vrrrreau sa va mai spun cateva lucrrrurrri.
Polishatizi-va mashinile cu urrrina decantata ca sa nu mai rrrugineasca tablele pe ele si din cand in cand forrrtzatzi-va vezicile si picurrratzi si in rrrezervoare ca sa marrritzi cifra octanica la nivel de combustibil.
Va dorrresc o luna a cadourrrrilor plina de zapada si de bucurrri farrra motoarre fisurrrate, bai de ulei plesnite unde avem chiarrr un campion cu deficientze la nivel de vederrre si modificarrri cat mai marrri sub capote.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	_1065884_ili300.jpg
Views:	220
Size:	9.9 KB
ID:	714322  
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -