18-08-08, 15:56
|
#1306
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
pai si tre..merge in drift...in capu lui..dar in realitate merge lejer.
la volan, parca il vezi cu 50 la ora pe bulevard..dar el...zzzum...vrrrruuum..dand din volan si pronutant demaraje si scartaituri din gura...
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
|
|
|
18-08-08, 16:44
|
#1307
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Exact... Am specificat eu ca trebuia sa imi si iasa driftul?
Atunci hai sa zic altfel..., macar plecam cu ea din limitare pe portzile reprezentantzei...
Am auzit si eu ca e familist, duce copiii cu ea la scoala... si mai zic aia mici:
- Tati, Tati, iar ai trecut de scoala in DRIFT!!!
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
18-08-08, 16:54
|
#1308
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Quote:
Originally Posted by DONU'
- Tati, Tati, iar ai trecut de scoala in DRIFT!!!
|
postul asta e la fel de tare ca ala cu "s-a intamplat inevitabilul...am dat inferioara"
|
|
|
19-08-08, 00:03
|
#1309
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Ce panarame de oameni !
|
|
|
19-08-08, 00:23
|
#1310
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Masini tari de pe la noi
chiar ca...
nu ma bogdane, la 50 deja ma simt ca pe hautostrada in nemtia.
|
|
|
19-08-08, 08:29
|
#1311
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
vrei in nemtia ..recunoaste..de fapt trag concluzia ca vrei masina nemteasca...
nu ai fi zis sunt pe autostrada japoneza..sau pe A1 sau a2....
|
|
|
20-08-08, 00:37
|
#1312
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Masini tari de pe la noi
vaai, m-ai prins.
|
|
|
20-08-08, 08:07
|
#1313
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
ia zi se compara ce ai cu ideea ta nebuna de a pune turbo pe chinezaria aia silver?
|
|
|
20-08-08, 22:11
|
#1314
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Masini tari de pe la noi
cum sa nu, aproape la fel ar fi iesit.
|
|
|
21-08-08, 08:14
|
#1315
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
pai vezi mah..daca asculti de altii :P
fraier eu...ca pe aia ti=o puteam impinge afara din parcare..pe asta mai greu... ca nu am cuplu la turatii mici din cauza ambreiajului sport...si daca o turez..auzi... vorbesc cu vecinu ala cu garsoniera de Q7...
acum ONTOPIC> chiar e o masina tare
|
|
|
21-08-08, 13:03
|
#1316
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
S3-ul intr-adevar este o mashina tare
|
|
|
21-08-08, 13:11
|
#1317
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
venind din partea unuia care are o masina f tare  e un compliment.
ce mai face VRu?
|
|
|
21-08-08, 14:40
|
#1318
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
VR6-le isi asteapta un filtru sport, bucshe la bascule, freon la clima si cam atat.
D-aia nu l-am mai scos, ca nu vreau sa distrug motorul pe drumurile noastre prafuite. Sa vina filtrul intai.
|
|
|
21-08-08, 14:47
|
#1319
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
pt ce filtru te-ai decis? sa spui daca se simte ceva diferenta. pun si eu un filtru sport GREEN panel si furtun siliconic pe admisie...si vreau sa stiu daca la motoare mai mari se simte ceva.
|
|
|
21-08-08, 15:36
|
#1320
|
|
Ford Driver
 Stage 5
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of: [FORD] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Bahi baietzi vede-ti ca si eu vreau o admisie directa si am gasit ceva bun pe www.pipercross.ro .............. viper se numeste, e o leaca mai scump dar cica ar da rezultate ............... bafta. Scuze off-topicul!!!!
|
|
|
|
|