Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-08-08, 16:33   #8101
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Diverse discutii

poate ca si io sunt clovn dar mi-am luat-o pe coaja si mi-a trecut acu , nu mai imi trebe , e mult mai placut sa razi de altii decat sa rada altii de tine .
__________________
Bengy_BLS is offline  
Old 31-08-08, 16:34   #8102
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default

bai de cate ori ti-am zis eu k vb mult BLS ti-am tine gura mica, ce eu am super masina am o amarata de dacie si sunt multi de aici care o sa zica k asa e dar plm nu m-am dat niciodata mare ca am sute de mil si imi iau bmw sau p!@@ mea, cum ziceai tu.
Asa ca mai bine te retragi cu mandria frate sincer.

si sincer din cauza la oamenii care vorbesc mult, care vorbesc prost, care nu stie sa stea la locu lor si care nu stiu sa tina gasca stransa decat sa comenteze si sa fie invidios eu nu am mai trecut pe la sala ca nu imi placea sa stau sa aud numai prostii si numai *** de cuvinte.sper in noua gasca sa fie macar repectul celor care voti fi. ar fi frumos sa reveniti la trecut.

Last edited by tng; 31-08-08 at 18:13.
andrei_hrz is offline  
Old 31-08-08, 16:42   #8103
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by dj_bengy1988 View Post
bah nu ma lua pe mine cu coarda sensibila cu matache ca tu nu stii nimic , ai inteles ? taci d""cu ca esti degeaba . vii si imi vinzi mie gogosi ca are tactu A4 , io am muncit pt masina , tu ce ai facut sau ce o sa faci ?? o sa iti dea mamica bani de blancuri la MP3 ???? ciocu mic ca deja daca te prind te te atarn in vreun gard .
asta e respectu care vorbeam eu intre membri comunitatii care a disparut.don-ule cum era frate cand ne tineam spatele prin ploiesti traisca cielo cand eram tineri si cu beatbox tau)))
andrei_hrz is offline  
Old 31-08-08, 16:46   #8104
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by andrei_hrz View Post
bai de cate ori ti-am zis eu k vb mult BLS ti-am tine gura mica, ce eu am super masina am o amarata de dacie si sunt multi de aici care o sa zica k asa e dar plm nu m-am dat niciodata mare ca am sute de mil si imi iau bmw sau p!@@ mea, cum ziceai tu.
Asa ca mai bine te retragi cu mandria frate sincer.
de ce sa ma retrag ? ca sunt baiat bun ? am avut bani , daca nu ii aveam nu mai ma atacam si plecam capu si ma duceam draq , am avut niste probleme care nu s-au rezolvat inca in totalitate si ce era ?? eu sa imi iau masina si tata doamne fereste ? aia e ma apuc iar si strang . viata nu imi da mai mult decat pot sa car nu ? am masina , cu aia merg cu aia fac ce imi place in lipsa de altceva . Am vrut intradevar sa imi iau bmw , ma chinui in continuare sa strang bani , nu vreau bani de la parinti ca sa imi iau masina cum fac altii , eu vreau masina pe munca mea si banii mei . erau banii mei 8000 de euro , stiam ca o sa raman fara ei dar am zis ca poate nu o sa fie asa , ce vroiai ??? sa imi iau io masina si lu tata sa ii scriu scrisori ?
Bengy_BLS is offline  
Old 31-08-08, 16:50   #8105
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by dj_bengy1988 View Post
de ce sa ma retrag ? ca sunt baiat bun ? am avut bani , daca nu ii aveam nu mai ma atacam si plecam capu si ma duceam draq , am avut niste probleme care nu s-au rezolvat inca in totalitate si ce era ?? eu sa imi iau masina si tata doamne fereste ? aia e ma apuc iar si strang . viata nu imi da mai mult decat pot sa car nu ? am masina , cu aia merg cu aia fac ce imi place in lipsa de altceva . Am vrut intradevar sa imi iau bmw , ma chinui in continuare sa strang bani , nu vreau bani de la parinti ca sa imi iau masina cum fac altii , eu vreau masina pe munca mea si banii mei . erau banii mei 8000 de euro , stiam ca o sa raman fara ei dar am zis ca poate nu o sa fie asa , ce vroiai ??? sa imi iau io masina si lu tata sa ii scriu scrisori ?
bengy iar vb prostii ce sa strangi 8000 de euro si dak nu ma insel tu inca esti la liceu, tu pe cine vreai sa prostesti frate ca ai strans banii pe cont propriu eu am muncit vara asta si am strans destul dar cine ma angajat a avut suflet frate ca altfel nu imi ajungea nici de benzina pana la mare. si sa nu te dai mare bai frate, respectu e cand apari si faci surpriza cu o masina frumoasa nu cand te dai mare si apari tot cu dacia. eu imi caut o masina care imi place mie mult poate o sa imi iau poate nu dar plm nu zic la toti ce masina imi iau.

Last edited by andrei_hrz; 31-08-08 at 16:53.
andrei_hrz is offline  
Old 31-08-08, 16:58   #8106
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Diverse discutii

da HRZ am gresit , ai dreptate , banii i-am mai strans si prin alte mijloace dar cert e ca am muncit pt ei . data viitoare nu o sa mai zic , tac si fac ca mutu F""E pamantu . ficare face ce stie si cum poate .
Bengy_BLS is offline  
Old 31-08-08, 17:48   #8107
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Coaie, am strans bani de la NSL, diseara mancam papica buna si bem ceva!
Te astept diseara gogutzule


pe noi nu ne interseaza certurile voastre.exista PM sau mess.
daca majoritatea decide , fie ca vreti , fie ca nu vreti o sa fiti exclusi din grup.
shantzu is offline  
Old 31-08-08, 17:55   #8108
Kr3atZa

Stage 3
 
Kr3atZa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 153
Default Re: Diverse discutii

deci....din discutiile voastre am inteles ceva...in cazul in carenu te duci la intalniri prea des nu mai ai nimic de a face cu 4 tuning si tot ce tine de comunitate...deci sa nu mai postezi...eu una sunt fata ma stitzi unii distre voi si nu am cum sa nu ma atac...am aparut si eu la unele intalniri...mie imi spunetzi in fatza mai postez sau nu?nu ma rog de nimeni totul in viatza se invatza si daca nu mai postez pot sa invatz in continuare din experintzele voastre postate aici si nu numai...un raspuns clar vreau Da sau Nu kr3atza...(zici ca suntem la alegerile electorale))
__________________
Kr3atZa is offline  
Old 31-08-08, 18:00   #8109
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by Kr3atZa View Post
deci....din discutiile voastre am inteles ceva...in cazul in carenu te duci la intalniri prea des nu mai ai nimic de a face cu 4 tuning si tot ce tine de comunitate...deci sa nu mai postezi...eu una sunt fata ma stitzi unii distre voi si nu am cum sa nu ma atac...am aparut si eu la unele intalniri...mie imi spunetzi in fatza mai postez sau nu?nu ma rog de nimeni totul in viatza se invatza si daca nu mai postez pot sa invatz in continuare din experintzele voastre postate aici si nu numai...un raspuns clar vreau Da sau Nu kr3atza...(zici ca suntem la alegerile electorale))
nu ai inteles nimic bine.absolut nimic.
postezi unde vrei pe forum si vii cand vrei la intalniri.
doar ca la intalniri nu o sa mai intalnesti aceeasi oameni ca pana acum.or sa fie mai putini
shantzu is offline  
Old 31-08-08, 18:03   #8110
Kr3atZa

Stage 3
 
Kr3atZa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 153
Default Re: Diverse discutii

no comment ... nu ma mai bag nu mai zic nimik...cand e vb de ceva daca avetzi placere ma suni shantzule si vb
Kr3atZa is offline  
Old 31-08-08, 18:12   #8111
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

Am sters posturile care contineau injurii/atac la pers/lipsite de un mesaj concret.
Va rog sa pastrati o decenta, este un forum public
Salut
tng is offline  
Old 31-08-08, 19:16   #8112
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Deci ............... cei care se simt cu musca pe caciula, inseamna caci chiar asa este, ideea este urmatoarea in linii mari: Ai masina, bagi bani in ea sau incerci in limitele tale financiare sa o intreti si sa mai pui o piesa doua ramai in comunitate .................. restul Sayonara! Exceptie vor face cativa, acestia fiind alesi de "batrani" comunitatzi! O zi buna!
TheMaax is offline  
Old 31-08-08, 19:34   #8113
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Diverse discutii

pe mine unde ma incadrati ca am o dacie batrana si nici pe la intalnirii nu am m-ai venit?)sau eu am fost exclus de mult din comunitatea asta)
andrei_hrz is offline  
Old 31-08-08, 19:36   #8114
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Tu esti omul din culise mah nebunule .................... )) Voi astia din Inferno nu mai aveti mama din cate am auzit:P
TheMaax is offline  
Old 31-08-08, 19:45   #8115
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Diverse discutii

e lasa frate noi tot inferno ramanem o familie si inca o familie mare in ploiesti daca stim sa ne tinem aproape pe cei care meritam cu adevarat
andrei_hrz is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -