Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-01-06, 08:05   #916
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default

eu asta am inteles din postul ala si am crezut ca ne apropiem de bucuresti cu tuningul si virtual si real
daca nu am inteles bine.....sorry
BMWfan is offline  
Old 30-01-06, 18:15   #917
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
1 Cred ca cea mai buna metoda sa marim comunitatea e sa iesim totzi prin oras , cu un rucsac plin cu pliante 4t si sa impartzim in stanga si in dreapta !
2 Publicitate pe internet : Baner exchange, optimizare motoare de cautare , orice !!

Dar sincer , cred ca prima varianta ar fi mai eficienta !



si eu ma gandeam la aceeasi propunere dar pe cine gasesti u sa se apuce sa imparta pliante????????eu unul as iesi pe strada sa incep sa imparta pliante. sau mai bine il trimitem pe TNG sa imparta el pe strada pliante am glumit
[/quote]


Bah da sa traiesti tu de unde ai aterizat tu iti dai seama ce consecinte agravante ar avea o asemenea publicitate ca toata lumea ar intra ar fi un haos total nu mai zic de intalniri etc... plus ca media de varsta a celor ce vor veni va fi egala cu varsta ta, si avand in vedere comportamentul infantil de care ai dat dovada pana acuma scuza-ma ca-ti spun asta dar asta e adevarul cine are alta parere rog sa mi-o impartaseasca pe privat, consider ca ar fi o mare prostie ! Sper ca pe viitor comportamentul tau sa se revizuiasca si sa nu ma faci sa regret ca am facut posibila intrarea ta in comunitate prin recomandarea site-ului
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
Skma is offline  
Old 31-01-06, 01:13   #918
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

se pare ca nu sunt singurul care crede asta despre comportamentul lui....hm....
T@zMania is offline  
Old 31-01-06, 01:29   #919
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Măi... voi aveţi probleme pe aici ? Skmadtm: pe cine ai citat în mesajul anterior (dă şi tu citatele calumea :P) că nu-mi dau seama?

De ce să ieşiţi cu pliante prin oraş? Publicitatea nu se face aşa, pentru că, să zicem, voi daţi 100 de pliante la 100 de oameni, da' câţi, dintre aceştia 100, credeţi că vor avea curiozitatea sa intre pe site? Părerea mea este că puţini!

Şi... cum s-a mai spus, vor apărea mulţi copii (de genu' lu' \"doar_eu\"), care ar pretinde că Mazda MX5 este Fiat 500

Mie nu mi se pare deloc o idee bună !

Am mai văzut pe un alt topic că aţi vrea un \"conducător\" (tng ). Pentru ce fraţilor? Nu credeţi că ar fi mai bine să fiţi în primul rând prieteni? De ce azi să vă conducă şi mâine să nu vă mai convină şi să-l daţi la o parte pentru că \"nu e bun\"? În majoritatea cazurilor aşa se întâmplă.

E părerea mea, deci luaţi-o ca atare!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 31-01-06, 07:16   #920
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default

ma asta e cearta in toata regula
cine a zis ca nu e bun tng?
BMWfan is offline  
Old 31-01-06, 07:44   #921
RaulNFS

Stage 4
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

se pare k sub-forumul Ploiesti devine usor, usor loc de cearta...
RaulNFS is offline  
Old 31-01-06, 08:53   #922
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

T@zMania is offline  
Old 31-01-06, 11:05   #923
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Măi... voi aveţi probleme pe aici ? Skmadtm: pe cine ai citat în mesajul anterior (dă şi tu citatele calumea :P) că nu-mi dau seama?

De ce să ieşiţi cu pliante prin oraş? Publicitatea nu se face aşa, pentru că, să zicem, voi daţi 100 de pliante la 100 de oameni, da' câţi, dintre aceştia 100, credeţi că vor avea curiozitatea sa intre pe site? Părerea mea este că puţini!

Şi... cum s-a mai spus, vor apărea mulţi copii (de genu' lu' \"doar_eu\"), care ar pretinde că Mazda MX5 este Fiat 500

Mie nu mi se pare deloc o idee bună !

Am mai văzut pe un alt topic că aţi vrea un \"conducător\" (tng ). Pentru ce fraţilor? Nu credeţi că ar fi mai bine să fiţi în primul rând prieteni? De ce azi să vă conducă şi mâine să nu vă mai convină şi să-l daţi la o parte pentru că \"nu e bun\"? În majoritatea cazurilor aşa se întâmplă.

E părerea mea, deci luaţi-o ca atare!
citatul pe care l-a facut skmadtm era a lu` eko_squad

ideea cu publicitatea pe strada si cu impartitu pliante cade..n-a fost nimeni de acord cu asa ceva

la faza cu lider sau conducator ai dreptate .. noi oricum marea majoritate ne cunoastem .. suntem prieteni

raulNFS
stai linistit .. a fost doar o replica :P
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline  
Old 31-01-06, 11:53   #924
RaulNFS

Stage 4
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tng\"
raulNFS
stai linistit .. a fost doar o replica :P
mai, spuneti-mi doar Raul am adaugat NFS-ul ca username-ul era deja luat

doar o replica zici oke...
RaulNFS is offline  
Old 31-01-06, 13:35   #925
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Am observat că eko_squad are obiceiul s-o ia pe arătură. Dacă o să continue, avertizaţi-l şi dacă nu se potoleşte, mergeţi \"mai sus\", la Vali şi Gratzian.

Revenind la problemă: am spus că nu vă trebuie conducător/şef pentru că eu chiar nu văd rostul. Mai bine rămâneţi un grup de prieteni, eventual în număr mai redus (pentru siguranţa voastră) decât să apară la un moment dat intrigi.

Repet, e părerea mea şi dacă deranjez, spuneţi, şi nu mă mai bag!

Baftă!
Gabi is offline  
Old 31-01-06, 15:31   #926
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"RaulNFS\"
Am atatia nervi in mine...:

Am primit astazi un telefon de pe numar ascuns in care mi se spunea sa am grija cu glumele si alta data sa nu mai pun filme pe net.Si sa multumesc lui D-zeu k am fost acceptat la intalnirea de sambata si sa-mi bag mintile in cap...

Acuma am un raspuns pt prostul care m-a sunat:
Bai cretinule, in primul rand filmul il pusesem pe rapidshare.de si nu am dat la nimeni linkul acela, denumirea fisierului era schimbata (deci nu putea fi gasit cu find) si imediat dupa mesajul lui tng am sters linkurile...

Imi pare f rau k s-a ajuns la asa ceva, eu am crezut ca aici sunt oameni de treaba care gandesc si ei nitel inainte sa vb... Dc are cineva sa-mi reproseze ceva sa-mi sa zica d fata cu toata lumea si dc am gresit cu ceva imi asum toata vina...

--

Si acuma in legatura cu ce a zis yap_terror (in topicul Intalnire Ploiesti care a fost inchis desi numele lui initial a fost modificat k toate intalnirile sa fie postate acolo )
parerea mea este k daca la intalniri vor participa numai cei cu masini si cei de 15-18 ani nu vor fi primiti inseamna k acest forum nu isi va mai avea rostul si nu se va mai putea spune k suntem o comunitate...(desi am inceput sa ne comportam ca atare: amenintari, injuraturi)
raul, postul cu numerele de telefon a fost sters ,daca te mai suna cineva anunta ma si pe mine si o sa luam niste masuri .
filmul este dragut a facut si el ce a putut ,cui nu ii convine sa nu se uite .
__________________
Pitu is offline  
Old 31-01-06, 17:06   #927
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default

in legatura cu filmul: dak cineva crede k se poate mai bine...be my guest!! omu a filmat, nu l-a obligat nimeni sa stea pe frigu` ala cu camera in mana!!!
in legatura cu liderul:...pot spune k sunt de acord cu Gabi!! atata timp cat suntem prieteni si suntem uniti ...nu ne trebuie lider!!
kraven_4_all is offline  
Old 31-01-06, 18:12   #928
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

si tu cu cine esti prieten si unit?
T@zMania is offline  
Old 31-01-06, 18:46   #929
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default

hm..yo zic k dak se pune o idee buna in discutzie ...sa facem ceva sau ...cine shtie ce...exemplu:black projectu`....yo zic k suntem uniti...k dak nu eram...nu ajutam fiecare cum poate!!...shi prieteni ...hm...sa zicem k sunt cu skama,shantzu, cu ei am vb cel mai mult!!!dar nici cu restu` n`ar fi o probleme....sunt o fire sociabila de fel)
kraven_4_all is offline  
Old 31-01-06, 18:51   #930
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default

uniti pe ..... doar cativa vrem sa facem ceva pt comunitate
cand am zis de black project ca fac eu cu tng si skama toata lumea fericita ,cand a fost vorba sa dea bani ..............
acum o sa ne dam seama cine ajuta comunitatea
shantzu is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -