Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-01-06, 17:43   #871
yep_terror

Stage 1
 
yep_terror's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 17
Default

ne asigura cineva ca filmul de pe dc++ e cel din seara aia as vrea sa o vad si pe asta...
yep_terror is offline  
Old 25-01-06, 17:45   #872
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default

yep_terror tu ai fost la intalnire ?? cu cine/ce ai venit ??
shantzu is offline  
Old 25-01-06, 17:47   #873
yep_terror

Stage 1
 
yep_terror's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 17
Default

cu cine a facut greseala de a filma...
yep_terror is offline  
Old 25-01-06, 17:49   #874
Bmw_E30dak

Stage 5
 
Bmw_E30dak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,156
Member of:
[Opel]
Default Re:

[MA CRED SI EU K E SI EL SPERIAT DE FILM K NU A IESIT CINE STIE CE ORI A TAIAT ORI A PIERDUT NISTE FAZE MIHSTO DE EXEMPLU MEN LA MC' MAI MULTE DAR DK URMEAZA PARTEA A 2 SPER SA IASA MAI BINE )
Bmw_E30dak is offline  
Old 25-01-06, 17:55   #875
yep_terror

Stage 1
 
yep_terror's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 17
Default

ideea e ca am ajuns prea tarziu cand a fost faza la mac, si nu se gandea nimeni ca va avea loc ceva acolo in fata Mc-ului! data viitoare o sa ne ocupam fiecare de cate ceva si o sa iasa bine (mai multe camere --> mai multe filmulete)
yep_terror is offline  
Old 25-01-06, 17:57   #876
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"shantzu\"
yep_terror tu ai fost la intalnire ?? cu cine/ce ai venit ??
abtine-te te rog
tng is offline  
Old 25-01-06, 18:32   #877
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
[MA CRED SI EU K E SI EL SPERIAT DE FILM K NU A IESIT CINE STIE CE ORI A TAIAT ORI A PIERDUT NISTE FAZE MIHSTO DE EXEMPLU MEN LA MC' MAI MULTE DAR DK URMEAZA PARTEA A 2 SPER SA IASA MAI BINE )
Daca nu esti multumit adu tu data viitoare o camera dinaia de televiziune de filmat si un car de televiziune si cred ca toata lumea o sa fie in extaz de ce ai filmat ! Si inca ceva nu cred ca erai in stare sa tii atata camera aia in mana pe frigu ala ! DIn partea mea respect ptr. Nostim
Referitor la faza cu dc++ No Comment !
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
Skma is offline  
Old 25-01-06, 18:39   #878
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default

la faza cu ieshitu` filmului ...pana nu se dovedeshte sigur....(adik sa-l gasiti pe net), yo zic sa nu va ambalati!! parerea mea...!
sunt de partea lu skama la asta: respect 4 NOStim k a filmat!!
PS 4 skama: a avut manushi )
kraven_4_all is offline  
Old 25-01-06, 18:47   #879
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
PS 4 skama: a avut manushi )
NU am fost atent la detaliul asta da oricum a stat cu capu pe geam etc ......
Skma is offline  
Old 25-01-06, 20:39   #880
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?p=340212#340212


Uitativa si radeti cat puteti
Skma is offline  
Old 25-01-06, 21:27   #881
Vladz

Stage 5
 
Vladz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
Default

ce idiot e jiji
Vladz is offline  
Old 25-01-06, 21:53   #882
RaulNFS

Stage 4
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Am atatia nervi in mine...:

Am primit astazi un telefon de pe numar ascuns in care mi se spunea sa am grija cu glumele si alta data sa nu mai pun filme pe net.Si sa multumesc lui D-zeu k am fost acceptat la intalnirea de sambata si sa-mi bag mintile in cap...

Acuma am un raspuns pt prostul care m-a sunat:
Bai cretinule, in primul rand filmul il pusesem pe rapidshare.de si nu am dat la nimeni linkul acela, denumirea fisierului era schimbata (deci nu putea fi gasit cu find) si imediat dupa mesajul lui tng am sters linkurile...

Imi pare f rau k s-a ajuns la asa ceva, eu am crezut ca aici sunt oameni de treaba care gandesc si ei nitel inainte sa vb... Dc are cineva sa-mi reproseze ceva sa-mi sa zica d fata cu toata lumea si dc am gresit cu ceva imi asum toata vina...

--

Si acuma in legatura cu ce a zis yap_terror (in topicul Intalnire Ploiesti care a fost inchis desi numele lui initial a fost modificat k toate intalnirile sa fie postate acolo )
parerea mea este k daca la intalniri vor participa numai cei cu masini si cei de 15-18 ani nu vor fi primiti inseamna k acest forum nu isi va mai avea rostul si nu se va mai putea spune k suntem o comunitate...(desi am inceput sa ne comportam ca atare: amenintari, injuraturi)
__________________
Dacia 1310
RaulNFS is offline  
Old 25-01-06, 22:38   #883
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

Eu ti-am zis Raul
Lasa .. nu e acum problema.
M-am uitat cu atentie la film si nu-s faze \"incriminatoare\"
Stai calm man.. bea o bere , f*** ceva .. relax pall

Intalnirile se vor mai tine .. se vor anunta si pe forum .. pt ca altfel nu putem arata ca suntem o comunitate.
Ma voi gandi la o solutie astfel incat sa impac si capra si varza
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline  
Old 25-01-06, 23:10   #884
RaulNFS

Stage 4
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

m-am calmat...

ma gandesc totusi k acea persoana a fost bine-intetionata... (chiar dc nu a actionat prea corect); a vrut sa \"apere\" comunitate si tragand concluzii gresite (probabil nu e singura) a vrut sa ma atentioneze...

k doar nu o fi cineva de aici care sa aiba ceva personal cu mine

--

in legatura cu capra si varza : sper sa gasesti solutia cea mai buna
RaulNFS is offline  
Old 26-01-06, 08:59   #885
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

si care ar fi solutzia aia?hai sa-i chemam pe totzi ''pustanii de 15-16 ani la intalnire si acsa sa dea raprtul sa ne trezim cu belele si sa nu stim de unde.....eu zic ca nu are rost sa ne legam la cap daca nu ne doare....daca ei nici macar nu stiu ce inseamana cv ''discretzie'' eu zic ca nu au ce cauta la intalniri...bazele comunitatzii nu sunt cei de 15-16 ani fara carnet si fara cap pe umeri....daca ei nu mai vin nu inseaman ca nu intalnirile nu se mai tzin sau nu mai sunt la fel.....eu ziceam sa mai triem din ei,ptr ca din surse sigure eu stiu 2 persoane care au ciripit aiurea.....va repet pe mine ma doare in pwla daca vin gaborii,ce sa-mi faca sa-mi ia caii de la bicicleta?vb de toata comunitatea,baza sunt soferii si masinile care vin la intalnire...si voi atzi dat dovada de incostientza cand atzi pus filmul pe net....desi nimic din film nu era incriminator...dar un mic montaj facut de un pro putea sa arate cu totul si cu totul altfel si sa avem pb.....maturizatziva fratzilor caci cu sofatul si cu masina nu e de gluma,mai ales la intalniri de genul asta,unde fiecare ne riscam pielea ptr o pasiune care ne uneste...
__________________
T@zMania is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -