18-01-07, 18:11
|
#46
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Initiativa
Taci Shantzule ca pana atunci poate ai permis, si TNG poate are masina pana atunci si o sa participe si el 
Si eu sustin aceasta treaba si sper sa reusim sa facem si noi ceva legal in Ploiesti!
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
18-01-07, 21:56
|
#47
|
|
Suzuki Driver
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [MACS] [Suzuki]
|
Re: Initiativa
fara suparare dar as prefera ca propunerile si lista cu membrii aproximativ siguri capabili de a participa la cat mai multe evenimente sa vina din partea NSL pl. am inteles ca si MR misca ceva la voi dar de ei nu am dat pe net. astept detalii prin tweety, cu care am discutat si i-am explicat pe larg ce presupune treaba asta si tot cu el voi tine legatura. ganditi-va la posibilitatile voastre de organizare si contati pe tot sprijinul nostru, chiar si financiar sau logistic, mai putin cel uman (vom fi acolo, cel putin doi insi, ca sa sprijinim , dar mai multi nu garantez)si anuntati ptr a putea crea un program de sezon. vorbim de sezon oameni buni iar noi suntem cei care vrem sa-l facem.
|
|
|
24-01-07, 22:32
|
#48
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 365
Member of: [RENAULT]
|
Re: Initiativa
locatie: accesu la rafinaria brazi spre poarta 4...2.5 km d drum drept abia asfaltat,incap 4 masini in paralel , in stanga un gard la vreo 4 metrii de drum, in dreapta un canal de irigare... dupa acest canal pot sta spectatorii  si dak tot suntem langa rafinarie poate ii luam si ca sponsori "esenta miscarii" si nu cred k or sa se opuna cei de la petrom.
|
|
|
24-01-07, 22:43
|
#49
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: Initiativa
mizuno tu crezi ce postezi? cred ca nu
|
|
|
24-01-07, 22:46
|
#50
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Initiativa
Quote:
Originally Posted by twwety
mizuno tu crezi ce postezi? cred ca nu 
|
da ce are mey? e prea buna locatia....si tare faza cu reclama...kemam si o televiziune locala..........
|
|
|
24-01-07, 22:51
|
#51
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: Initiativa
nu mai vorbiti aiurea , va rog nu stiti multe ,am mai purtat discutia asta ,nu se poate face nimic momentan in ploiesti , asa ca nu mai vb
|
|
|
24-01-07, 23:20
|
#52
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Initiativa
de unde stii u? ai cercetat u toate locatiile posibile ai facut prin sondaj? sti de ce nu se poate ? fiindk nu se vrea,nu e vointa de la primarie si din partea noastra....noi vb aici sa facem sa dregem domne'......da' ia sa ne mobilizam cu totii!!!! putem sa facem asta!!!?!?!?
|
|
|
24-01-07, 23:28
|
#53
|
|
Mitsubishi Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of: [Mitsubishi]
|
Re: Initiativa
deocamdata nu ne da nimeni aprobare....s-a mai discutat asta... si eu am auzit s la TV...am si deschis un topic... in care ziceam de chestia asta.
|
|
|
24-01-07, 23:44
|
#54
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: Initiativa
Quote:
Originally Posted by platon911
de unde stii u? ai cercetat u toate locatiile posibile ai facut prin sondaj? sti de ce nu se poate ? fiindk nu se vrea,nu e vointa de la primarie si din partea noastra....noi vb aici sa facem sa dregem domne'......da' ia sa ne mobilizam cu totii!!!! putem sa facem asta!!!?!?!?
|
platon 911, nu stiu cne esti dar te rog lasa ne . daca tu crezi ca poti face ceva pe umerii tai n' ai decat . noi am mai incercat si stim foarte bine cum stau lucrurile . m am saturat de dastia care intra pe forum de o luna si ei le stiu pe toate . aici nu te duci pe fiecare strada si ceri aprobarea unui administrator , e un singur om care poate da voie si nu ai sa vezi u asta cat timp e la conducere .
__________________
|
|
|
25-01-07, 07:15
|
#55
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Initiativa
Quote:
Originally Posted by platon911
de unde stii u? ai cercetat u toate locatiile posibile ai facut prin sondaj? sti de ce nu se poate ? fiindk nu se vrea,nu e vointa de la primarie si din partea noastra....noi vb aici sa facem sa dregem domne'......da' ia sa ne mobilizam cu totii!!!! putem sa facem asta!!!?!?!?
|
Stai linistit Platone ca daca nu vrea primaria n-ai sa vezi aprobare...
Cata bunavointza si initiativa ar fi din partea noastra..., degeaba daca nu vrea nenea ala.
Locatii se gasesc o gramada, unele chiar foarte bune, dar ce sa faci cand cei de la putere se gandesc doar cum sa-si mai deschida o afacere sau cum sa-si mai mareasca salariul.
|
|
|
25-01-07, 09:27
|
#56
|
|
Suzuki Driver
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [MACS] [Suzuki]
|
Re: Initiativa
cautati si voi ceva in afara orasului ptr liniute. acolo nu va mai atinge bratul omului negru. pentru restul, orice spatiu, privat mai ales, este bun. bafta!
|
|
|
25-01-07, 11:21
|
#57
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Initiativa
Quote:
|
de unde stii u? ai cercetat u toate locatiile posibile ai facut prin sondaj? sti de ce nu se poate ? fiindk nu se vrea,nu e vointa de la primarie si din partea noastra....noi vb aici sa facem sa dregem domne'......da' ia sa ne mobilizam cu totii!!!! putem sa facem asta!!!?!?!?
|
Esti invitatul nostru sa cauti ! Sunt ani de zile de cand se incearca asta serios acuma !
|
|
|
25-01-07, 13:29
|
#58
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Initiativa
Quote:
Originally Posted by SaintDick
cautati si voi ceva in afara orasului ptr liniute. acolo nu va mai atinge bratul omului negru. pentru restul, orice spatiu, privat mai ales, este bun. bafta!
|
mergem dreaq la mine la tara,si facem acolo....nu se ia nimeni de noi  .....si apropo,io nu sunt de o luna pe forumu asta si cunosc tot istoricu comunitatii.....
|
|
|
25-01-07, 16:37
|
#59
|
|
Mitsubishi Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of: [Mitsubishi]
|
Re: Initiativa
inseamna ca ti-a scapat faza asta
|
|
|
25-01-07, 17:48
|
#60
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Initiativa
Quote:
Originally Posted by djvibe
inseamna ca ti-a scapat faza asta 
|
da asa e...faza asta kiar mi-a skpt...inainte nu veneam mai deloc la intalniri si de aceea....acu am inceput sa mai vin si eu......
|
|
|
|
|