Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-01-07, 18:11   #46
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Initiativa

Taci Shantzule ca pana atunci poate ai permis, si TNG poate are masina pana atunci si o sa participe si el
Si eu sustin aceasta treaba si sper sa reusim sa facem si noi ceva legal in Ploiesti!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
DONU' is offline  
Old 18-01-07, 21:56   #47
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Initiativa

fara suparare dar as prefera ca propunerile si lista cu membrii aproximativ siguri capabili de a participa la cat mai multe evenimente sa vina din partea NSL pl. am inteles ca si MR misca ceva la voi dar de ei nu am dat pe net. astept detalii prin tweety, cu care am discutat si i-am explicat pe larg ce presupune treaba asta si tot cu el voi tine legatura. ganditi-va la posibilitatile voastre de organizare si contati pe tot sprijinul nostru, chiar si financiar sau logistic, mai putin cel uman (vom fi acolo, cel putin doi insi, ca sa sprijinim , dar mai multi nu garantez)si anuntati ptr a putea crea un program de sezon. vorbim de sezon oameni buni iar noi suntem cei care vrem sa-l facem.
DragosT is offline  
Old 24-01-07, 22:32   #48
mizuno

Stage 5
 
mizuno's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 365
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Initiativa

locatie: accesu la rafinaria brazi spre poarta 4...2.5 km d drum drept abia asfaltat,incap 4 masini in paralel , in stanga un gard la vreo 4 metrii de drum, in dreapta un canal de irigare... dupa acest canal pot sta spectatorii si dak tot suntem langa rafinarie poate ii luam si ca sponsori "esenta miscarii" si nu cred k or sa se opuna cei de la petrom.
mizuno is offline  
Old 24-01-07, 22:43   #49
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Smile Re: Initiativa

mizuno tu crezi ce postezi? cred ca nu
Pitu is offline  
Old 24-01-07, 22:46   #50
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: Initiativa

Quote:
Originally Posted by twwety View Post
mizuno tu crezi ce postezi? cred ca nu
da ce are mey? e prea buna locatia....si tare faza cu reclama...kemam si o televiziune locala..........
platon911 is offline  
Old 24-01-07, 22:51   #51
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Initiativa

nu mai vorbiti aiurea , va rog nu stiti multe ,am mai purtat discutia asta ,nu se poate face nimic momentan in ploiesti , asa ca nu mai vb
Pitu is offline  
Old 24-01-07, 23:20   #52
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: Initiativa

de unde stii u? ai cercetat u toate locatiile posibile ai facut prin sondaj? sti de ce nu se poate ? fiindk nu se vrea,nu e vointa de la primarie si din partea noastra....noi vb aici sa facem sa dregem domne'......da' ia sa ne mobilizam cu totii!!!! putem sa facem asta!!!?!?!?
platon911 is offline  
Old 24-01-07, 23:28   #53
Vibe
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Vibe's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Initiativa

deocamdata nu ne da nimeni aprobare....s-a mai discutat asta... si eu am auzit s la TV...am si deschis un topic... in care ziceam de chestia asta.
Vibe is offline  
Old 24-01-07, 23:44   #54
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Initiativa

Quote:
Originally Posted by platon911 View Post
de unde stii u? ai cercetat u toate locatiile posibile ai facut prin sondaj? sti de ce nu se poate ? fiindk nu se vrea,nu e vointa de la primarie si din partea noastra....noi vb aici sa facem sa dregem domne'......da' ia sa ne mobilizam cu totii!!!! putem sa facem asta!!!?!?!?
platon 911, nu stiu cne esti dar te rog lasa ne . daca tu crezi ca poti face ceva pe umerii tai n' ai decat . noi am mai incercat si stim foarte bine cum stau lucrurile . m am saturat de dastia care intra pe forum de o luna si ei le stiu pe toate . aici nu te duci pe fiecare strada si ceri aprobarea unui administrator , e un singur om care poate da voie si nu ai sa vezi u asta cat timp e la conducere .
__________________
Pitu is offline  
Old 25-01-07, 07:15   #55
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Initiativa

Quote:
Originally Posted by platon911 View Post
de unde stii u? ai cercetat u toate locatiile posibile ai facut prin sondaj? sti de ce nu se poate ? fiindk nu se vrea,nu e vointa de la primarie si din partea noastra....noi vb aici sa facem sa dregem domne'......da' ia sa ne mobilizam cu totii!!!! putem sa facem asta!!!?!?!?
Stai linistit Platone ca daca nu vrea primaria n-ai sa vezi aprobare...
Cata bunavointza si initiativa ar fi din partea noastra..., degeaba daca nu vrea nenea ala.
Locatii se gasesc o gramada, unele chiar foarte bune, dar ce sa faci cand cei de la putere se gandesc doar cum sa-si mai deschida o afacere sau cum sa-si mai mareasca salariul.
DONU' is offline  
Old 25-01-07, 09:27   #56
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Initiativa

cautati si voi ceva in afara orasului ptr liniute. acolo nu va mai atinge bratul omului negru. pentru restul, orice spatiu, privat mai ales, este bun. bafta!
DragosT is offline  
Old 25-01-07, 11:21   #57
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Initiativa

Quote:
de unde stii u? ai cercetat u toate locatiile posibile ai facut prin sondaj? sti de ce nu se poate ? fiindk nu se vrea,nu e vointa de la primarie si din partea noastra....noi vb aici sa facem sa dregem domne'......da' ia sa ne mobilizam cu totii!!!! putem sa facem asta!!!?!?!?
Esti invitatul nostru sa cauti ! Sunt ani de zile de cand se incearca asta serios acuma !
Skma is offline  
Old 25-01-07, 13:29   #58
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: Initiativa

Quote:
Originally Posted by SaintDick View Post
cautati si voi ceva in afara orasului ptr liniute. acolo nu va mai atinge bratul omului negru. pentru restul, orice spatiu, privat mai ales, este bun. bafta!
mergem dreaq la mine la tara,si facem acolo....nu se ia nimeni de noi .....si apropo,io nu sunt de o luna pe forumu asta si cunosc tot istoricu comunitatii.....
platon911 is offline  
Old 25-01-07, 16:37   #59
Vibe
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Vibe's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Initiativa

inseamna ca ti-a scapat faza asta
Vibe is offline  
Old 25-01-07, 17:48   #60
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: Initiativa

Quote:
Originally Posted by djvibe View Post
inseamna ca ti-a scapat faza asta
da asa e...faza asta kiar mi-a skpt...inainte nu veneam mai deloc la intalniri si de aceea....acu am inceput sa mai vin si eu......
platon911 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -