mai fane {posesor bmw seria 7 cu nevoi mari de mecanic} trebuie sa bem si cafeaua aia orcum daca ma i sunat sicer promit ca o dau eu
apropo hai sa mergem acum
ce statut are acest club VRoooM.. suntetzi vreo Asociatie Sportiva, sunteti inregistrati undeva!!1! ssau macar facetziva cunoscuti cu membria ctuali masini etc.. din partea mea numai bafta!