30-09-06, 17:41
|
#1
|
Stage 1
Join Date: Sep 2006
Posts: 16
|
Fete motocicliste in Ploiesti :)
Eh, sunt si fete motocicliste in Ploiesti ..?! Sau ... numai baieti prin zona
|
|
|
30-09-06, 22:21
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
pai noi nu suntem decat o parte motociclisti. adica vreo 1.
|
|
|
30-09-06, 23:44
|
#3
|
Stage 1
Join Date: Sep 2006
Posts: 16
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Adik ?!!
Pe bune, chiar nu sunt fete in Plo cu motocicleta ?
|
|
|
01-10-06, 03:11
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
noi suntem pe 4 roti si nici asa nu-s prea multe fete.
incearca http://www.silverpistons.ro/ .
|
|
|
01-10-06, 10:16
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Opel]
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
cauta la sectiunea pt motociclisti
|
|
|
01-10-06, 21:56
|
#6
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
Originally Posted by Baby_I
Eh, sunt si fete motocicliste in Ploiesti ..?! Sau ... numai baieti prin zona 
|
Buna baby_I
Bun venit pe comunitatea Ploiesti !
Fete nu sunt ... avem decat un motociclist, pe CobraArt
|
|
|
02-10-06, 00:05
|
#7
|
Stage 1
Join Date: Sep 2006
Posts: 16
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Merci TNG de .. urarile de bun venit .. Baietii astia m-au trimis la plimbare ...
Pe cobra art se intampla sa il stiu .... ma gandeam daca totusi sunt si fete ... am postat si la sectiunea pentru motociclisti ... daca asa e regula :P :P
|
|
|
02-10-06, 00:13
|
#8
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
Originally Posted by tre
|
Pe 4 rotzi sunt si fete mey!
Una din ele are chiar un OPEL super shmeker
Stitzi voi cine
|
|
|
02-10-06, 00:14
|
#9
|
Stage 1
Join Date: Sep 2006
Posts: 16
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
pe 4 roti sunt multe .... sunt si eu, dar nu mai e cool  .. E doar o necesitate
|
|
|
02-10-06, 00:28
|
#10
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Pai daca pe 4 roti e necesitate, strecurarea cu motorul prin oras nu reprezinta tot necesitate?
Fiecare simte adrenalina in felul lui!
Eu unul, pe 4 rotzi ma simt cel mai in sigurantza!
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
02-10-06, 01:36
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
Originally Posted by Baby_I
pe 4 roti sunt multe .... sunt si eu, dar nu mai e cool  .. E doar o necesitate 
|
pe 4 roti si nu exclusiv din necesitate ziceam...
donule, cu o floare nu se face primavara.
|
|
|
02-10-06, 08:08
|
#12
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
fete pe 2 roti..nu stiu cate sunt.. stiam doar cele care au sub 49 cmc  ) ...doar scuteriste stiam..dar si alea au trecut la 4 roti... dar de acum voi cauta mai atent :P
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
|
|
|
02-10-06, 09:43
|
#13
|
Stage 3
Join Date: Oct 2006
Posts: 155
Member of: [Midnight Racers]
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
cu motociclete nu sunt cu masini sunt
|
|
|
02-10-06, 09:57
|
#14
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
eu si cu masini caut noutati..dar nu prea gasesc....
|
|
|
02-10-06, 09:59
|
#15
|
Stage 3
Join Date: Oct 2006
Posts: 155
Member of: [Midnight Racers]
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
poate nu cautzi unde trebuie
|
|
|
|
|