Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Fete motocicliste in Ploiesti :) (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/24473-fete-motocicliste-ploiesti.html)

Baby_I 30-09-06 17:41

Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
Eh, sunt si fete motocicliste in Ploiesti ..?! Sau ... numai baieti prin zona :?:

tre 30-09-06 22:21

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
pai noi nu suntem decat o parte motociclisti. adica vreo 1.

Baby_I 30-09-06 23:44

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
Adik ?!!

Pe bune, chiar nu sunt fete in Plo cu motocicleta ?

tre 01-10-06 03:11

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
noi suntem pe 4 roti si nici asa nu-s prea multe fete. :)

incearca http://www.silverpistons.ro/ .

DRooPY 01-10-06 10:16

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
cauta la sectiunea pt motociclisti :)

tng 01-10-06 21:56

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
Quote:

Originally Posted by Baby_I (Post 570618)
Eh, sunt si fete motocicliste in Ploiesti ..?! Sau ... numai baieti prin zona :?:

Buna baby_I
Bun venit pe comunitatea Ploiesti !

Fete nu sunt ... avem decat un motociclist, pe CobraArt

Baby_I 02-10-06 00:05

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
Merci TNG de .. urarile de bun venit .. Baietii astia m-au trimis la plimbare ... :D

Pe cobra art se intampla sa il stiu .... ma gandeam daca totusi sunt si fete ... am postat si la sectiunea pentru motociclisti ... daca asa e regula :P :P

DONU' 02-10-06 00:13

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 570969)
noi suntem pe 4 roti si nici asa nu-s prea multe fete. :)

incearca http://www.silverpistons.ro/ .

Pe 4 rotzi sunt si fete mey!
Una din ele are chiar un OPEL super shmeker ;)
Stitzi voi cine :D

Baby_I 02-10-06 00:14

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
pe 4 roti sunt multe .... sunt si eu, dar nu mai e cool :D .. E doar o necesitate ;)

DONU' 02-10-06 00:28

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
Pai daca pe 4 roti e necesitate, strecurarea cu motorul prin oras nu reprezinta tot necesitate?
Fiecare simte adrenalina in felul lui!
Eu unul, pe 4 rotzi ma simt cel mai in sigurantza!

tre 02-10-06 01:36

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
Quote:

Originally Posted by Baby_I (Post 571798)
pe 4 roti sunt multe .... sunt si eu, dar nu mai e cool :D .. E doar o necesitate ;)

pe 4 roti si nu exclusiv din necesitate ziceam...

donule, cu o floare nu se face primavara. :)

bogdan_wrc 02-10-06 08:08

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
fete pe 2 roti..nu stiu cate sunt.. stiam doar cele care au sub 49 cmc :D :)) ...doar scuteriste stiam..dar si alea au trecut la 4 roti... dar de acum voi cauta mai atent :P

alexa-mrc 02-10-06 09:43

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
cu motociclete nu sunt cu masini sunt :D

bogdan_wrc 02-10-06 09:57

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
eu si cu masini caut noutati..dar nu prea gasesc....

alexa-mrc 02-10-06 09:59

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
poate nu cautzi unde trebuie ;)


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning