![]() |
Fete motocicliste in Ploiesti :)
Eh, sunt si fete motocicliste in Ploiesti ..?! Sau ... numai baieti prin zona :?:
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
pai noi nu suntem decat o parte motociclisti. adica vreo 1.
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Adik ?!!
Pe bune, chiar nu sunt fete in Plo cu motocicleta ? |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
cauta la sectiunea pt motociclisti :)
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
Bun venit pe comunitatea Ploiesti ! Fete nu sunt ... avem decat un motociclist, pe CobraArt |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Merci TNG de .. urarile de bun venit .. Baietii astia m-au trimis la plimbare ... :D
Pe cobra art se intampla sa il stiu .... ma gandeam daca totusi sunt si fete ... am postat si la sectiunea pentru motociclisti ... daca asa e regula :P :P |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
Una din ele are chiar un OPEL super shmeker ;) Stitzi voi cine :D |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
pe 4 roti sunt multe .... sunt si eu, dar nu mai e cool :D .. E doar o necesitate ;)
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Pai daca pe 4 roti e necesitate, strecurarea cu motorul prin oras nu reprezinta tot necesitate?
Fiecare simte adrenalina in felul lui! Eu unul, pe 4 rotzi ma simt cel mai in sigurantza! |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
donule, cu o floare nu se face primavara. :) |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
fete pe 2 roti..nu stiu cate sunt.. stiam doar cele care au sub 49 cmc :D :)) ...doar scuteriste stiam..dar si alea au trecut la 4 roti... dar de acum voi cauta mai atent :P
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
cu motociclete nu sunt cu masini sunt :D
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
eu si cu masini caut noutati..dar nu prea gasesc....
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
poate nu cautzi unde trebuie ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning