Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-01-11, 17:29   #421
cristy_dacia

Stage 5
 
cristy_dacia's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,319
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Dacia_1310 View Post
Sa traiti!
Am revnit cu o masina noua editata de mine:
AUTOR ORIGINAL:MAMUT
EDITARE: Dacia_1310(me!)

Tin sa zic ca este mashina unei cunostinte de familie si m`a rugat sa o pun in gta sa
frumoasa masina.bafta la catmaimulte
cristy_dacia is offline  
Old 14-01-11, 16:24   #422
cata_golf

Stage 5
 
cata_golf's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 963
Member of:
[VW]
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

cine imi poate face si mie masina asta
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	images.jpg
Views:	63
Size:	9.0 KB
ID:	1822001  
cata_golf is offline  
Old 14-01-11, 19:03   #423
Dacia_1310

Stage 4
 
Dacia_1310's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 194
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Uitati o noua masina care se intalneste la mine in oras:
Dacia 1310 nt 02 trd
Autorul original este Dacistu de pe gta`ro
Enjoy!tin sa zic ca dak vretzi mashina intrati pe mess la adresa:
brasovscz@yahoo.com
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	gallery556.jpg
Views:	113
Size:	110.1 KB
ID:	1822177   Click image for larger version

Name:	gallery557.jpg
Views:	85
Size:	136.8 KB
ID:	1822178   Click image for larger version

Name:	gallery558.jpg
Views:	60
Size:	79.0 KB
ID:	1822179  

Click image for larger version

Name:	gallery559.jpg
Views:	63
Size:	127.3 KB
ID:	1822180   Click image for larger version

Name:	gallery560.jpg
Views:	73
Size:	74.1 KB
ID:	1822181   Click image for larger version

Name:	gallery561.jpg
Views:	53
Size:	68.7 KB
ID:	1822182  

Click image for larger version

Name:	gallery562.jpg
Views:	83
Size:	116.6 KB
ID:	1822183   Click image for larger version

Name:	gallery563.jpg
Views:	100
Size:	91.5 KB
ID:	1822184   Click image for larger version

Name:	gallery564.jpg
Views:	40
Size:	82.5 KB
ID:	1822185  

__________________
DESENELE MELE
MUC-Mereu GUSTOS;mereu LA INDEMANA
Dacia_1310 is offline  
Old 15-01-11, 18:31   #424
Ackkme22

Stage 2
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 38
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Prietene tu cu ce drepturi modifici masinile? Nici nu mi-ai cerut acord sa o modifici macar.

@Dacistu de pe Gta-Custom.
Ackkme22 is offline  
Old 15-01-11, 19:02   #425
cristy_dacia

Stage 5
 
cristy_dacia's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,319
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Ackkme22 View Post
Prietene tu cu ce drepturi modifici masinile? Nici nu mi-ai cerut acord sa o modifici macar.

@Dacistu de pe Gta-Custom.
de cn e vorba de mine sau de celalant baiat???
cristy_dacia is offline  
Old 15-01-11, 19:09   #426
Ackkme22

Stage 2
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 38
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Cam de amandoi,ca nici unu nu a cerut acordul sa modifice,sau sa ia parti de pe dacia modificata de mine si de Dan Marinescu.
Ackkme22 is offline  
Old 15-01-11, 19:56   #427
Dacia_1310

Stage 4
 
Dacia_1310's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 194
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Ce zici de Dan Marinescu?
Ala m`a bagat la ignor cu totu` iar de tine am zis k ejti autorul original al mashinii!
Dacia_1310 is offline  
Old 15-01-11, 19:59   #428
Mht'u

Stage 5
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 712
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by SHAKE93 View Post
Halal ! cum iti permiti sa te dai drept autor al acestor masini ? inafara faptului ca ai downloadat modelele originale si le-ai uratit dandute tu autor-ul lor nu vad nimic Okay cu tot ce e aici ! Rusine, ma mir cum de Administratorul nu sa ocupat de tine...mi'a fost de ajuns ca te vedeam pe site-ul meu si stricai reputatia, bine ca am fost atentionat de lume ! pana si pe Messenger nu ai o taina cu vorbit-ul... >.<
arata-mi si mie...un link unde sa gasesc masina mea cum e ea cuminte in garaj
Mht'u is offline  
Old 15-01-11, 21:30   #429
cristy_dacia

Stage 5
 
cristy_dacia's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,319
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

uratite nu prea cred ca daca erau uratite nu le mai downloadau baietii . si nu pot sa spun ca imi este rusine atata timp cat am muncit foarte mult la ele , cum spui tu de mine ca le iau si ma dau drept autor , da frate dar eu ce pot spune de baieti de pe gta-custom ca mi-au luat sgm-ul si wrc si au mai pus ei proiector si imi spun mie ca sunt facute de ei acuma un an rusine siteului gta-custom luati si modificati si voi nu numai stock . Baietii au vrut masinile lor sa le aibe in joc deoarece voi nu le faceati m-am apucat eu sa le fac , daca baietii imi spun sa nu le mai fac nu le mai fac frate ca nu mi-e greu . Bafta cu site-ul vostru si lasane .
__________________
http://cristy2boy.blogspot.ro/
cristy_dacia is offline  
Old 15-01-11, 21:35   #430
cristy_dacia

Stage 5
 
cristy_dacia's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,319
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

despre dacia ta vb pe mess ca ma cearta shake daca mai vorbesc pe forum oare o fi administratorul forumului ?
cristy_dacia is offline  
Old 15-01-11, 21:55   #431
SHAKE93

Stock
 
SHAKE93's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 3
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Tia luat WRC-ul tau si numai stiu eu ce? ale tale? aa si nici nu te'ai uitat ca erau la sectiunea Mod-urile voastre, acolo isi posteaza lumea ce a facut si ceva cu cap daca e bun daca nu nu ...infine pacat dar nu cred ca se lua nimeni de tine daca cereai permisiunea si faceai ceva de bun gust !
SHAKE93 is offline  
Old 15-01-11, 22:03   #432
cristy_dacia

Stage 5
 
cristy_dacia's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,319
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by SHAKE93 View Post
Tia luat WRC-ul tau si numai stiu eu ce? ale tale? aa si nici nu te'ai uitat ca erau la sectiunea Mod-urile voastre, acolo isi posteaza lumea ce a facut si ceva cu cap daca e bun daca nu nu ...infine pacat dar nu cred ca se lua nimeni de tine daca cereai permisiunea si faceai ceva de bun gust !
nu se lua nimeni de mine daca ceream permisiunea dar eu unu nu sunt facut ca la armata sa cer permisiunea eu stiu ca acuma este o tara libera romania si nu e cu permisiuni sau mai stiu eu ce . Si lasati prostiile astea ca-mi umpleti thread-ul numai cu prostiile voastre asa ca frate daca ai ceva impotriva fa-ti un thread si fai si tu ca mine masini de pe 4tuning la comanda cum o vrea omu . A da stai asa ca tu esti ocupat cu concursuri de genu sa faca omu nustiu ce masina de nfs sau mai stiu eu ce sa castige un vot parca dai vreun ban . Cum se zice lasane , lasane
cristy_dacia is offline  
Old 16-01-11, 00:35   #433
BT 87 YVI

Stage 4
 
BT 87 YVI's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 230
Member of:
[DACIA]
[Toyota]
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

) mai de ce va agitati atat? Sunt inregistrate undeva? Exista drepuri de autor pe masinile acelea?Sunt niste chestii virtuale pe calea aceasta nu putem decat sa le multumim pt efortul depus si daca omul a gresit ca nu a cerut permisiunea de a modifica o masina...asta e incercati sa treceti cu vederea de data aceasta.Daca lua masina si ii schimba culoarea si nr de inmatriculare deja e alta masina ca nu exista o singura dacie in ro dar omul mai schimba o bara face si el ce poate sa faca alti oameni fericiti ca eu cat am cautat pe cineva sa imi modifice o masina 1 nu a zis ca gata o fac eu toti au dat inapoi si el a incercat sa ma ajute cum poate si trebuie sa imi termine si mie bmw-ul.
Inca ceva cate masini de pe inside sa garage sau multe altele sunt facute de la 0?Foarte putine multe sunt convertite din alte jocuri.Asa ca cei care se cred tari in modding si chiar sunt le stau la dispozitie
Multa bafta!
BT 87 YVI is offline  
Old 16-01-11, 08:11   #434
Dacia_1310

Stage 4
 
Dacia_1310's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 194
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Quote:
Originally Posted by cristy_dacia View Post
nu se lua nimeni de mine daca ceream permisiunea dar eu unu nu sunt facut ca la armata sa cer permisiunea eu stiu ca acuma este o tara libera romania si nu e cu permisiuni sau mai stiu eu ce . Si lasati prostiile astea ca-mi umpleti thread-ul numai cu prostiile voastre asa ca frate daca ai ceva impotriva fa-ti un thread si fai si tu ca mine masini de pe 4tuning la comanda cum o vrea omu . A da stai asa ca tu esti ocupat cu concursuri de genu sa faca omu nustiu ce masina de nfs sau mai stiu eu ce sa castige un vot parca dai vreun ban . Cum se zice lasane , lasane
Auzi,we?cum am zis si mai sus:Ma baga la ignor dreace!!!!!(pe mess )Cum naiba sa cer acordu`?Ha..?Mashina a fost deblocata la modelul dff?DA!!!Atunci de ce va luatzi de noi?Ca la read-me scrie permisiunea autorului!!..ce chestie!Atata timp cat voi nici habar n`avetzi ca baiatul asta(n.r. cristy_dacia) munceste de scoate cate 2-3 mashini pe zi si pe deasupra cum vrea posesorul mashinii din realitate.Si cat despre mine eu fac mashini fara a cere permisiunea deoarece pun la autor original omul care a facut mashina initiala!!Nu fac mashini la comanda deoarece nu am destul timp.Dar mai fac si u una-doua k nu dau turcii!
Macar sa fi intzeles cv din mesajul meu ca nu scriu de doru` lelii!
Dacia_1310 is offline  
Old 16-01-11, 08:38   #435
uniquevl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 825
Member of:
[VW]
Default Re: GTA San Andreas 4Tuning

Nu sincer sa nu o mai dam in alte alea dar pana sa downloadezi o masina pentru gta san andreas ati vazut ca are un fisier text in care sunt precizate date despre masina si autor si la multe se precizeaza :"A nu se modifica fara acordul meu"ori cum nici macar asta nu s-a facut tu cristi dacia iti insumezi proiectele ca si cand tu ai facut masina de la zero.
Frate nu ne-am nascut de ieri asa ca nu stau lucrurile cum vrei tu sa spui ca stau.
uniquevl is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -