Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-08-08, 06:12   #781
unEL

Stage 4
 
unEL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 260
Member of:
[DACIA]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

mamaaaaaaaa ce se mai oftica unii )

Personal chiar nu prea imi pasa de brandul masinii atita timp cit isi scoate banii intr-un mod onorabil. Daca masina nu isi scoate banii, atunci e o investitie gresita
Puteam sa-mi iau masina de ~20.000E (conform celor de la leasing) si ma incadram cu succes la o masina adevarata (noua sau second, nemteasca sau japoneza) ... dar atunci nu mai era rentabila
Dar se pare ca unii au alte criterii cind isi aleg masinile, asa ca ... spor la ce faceti voi.
unEL is offline  
Old 22-08-08, 10:05   #782
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Divergente de tot felul !

Pei executantzii acestei discutii esti tu unEL , nna si baiatu cu opelu acum va faceti ofticatzi intre voi? dak va ofticatzi asa tare cu marcile unora si altora facetzi ma schimb intre masini putin sa vedetzi cum va rezumatzi la tacere toti , ce naiba , fiecare cu ce are frate , chiar dak e reno opel dacia sau trabant , E A VOASTRA SI E BUNA
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
Old 22-08-08, 11:31   #783
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Pei executantzii acestei discutii esti tu unEL , nna si baiatu cu opelu acum va faceti ofticatzi intre voi? dak va ofticatzi asa tare cu marcile unora si altora facetzi ma schimb intre masini putin sa vedetzi cum va rezumatzi la tacere toti , ce naiba , fiecare cu ce are frate , chiar dak e reno opel dacia sau trabant , E A VOASTRA SI E BUNA
cand o sa ai opel,renault sau logan atunci sa te bagi in seama cu noi da? =))))))))))))))))
)))))))

PS: pup u )) :*
SMocKey21 is offline  
Old 22-08-08, 11:48   #784
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by SMocKey21 View Post
lasa asta man...bine ca nu avem toti honda,ca masini mai daramate si penibile ca alea nu cred ca exista =))))))))))))))))))))))))))))
:*
"japonejii e prosti si francejii e destepti!?"
Urban_Racing is offline  
Old 22-08-08, 11:57   #785
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by Urban_Racing View Post
"japonejii e prosti si francejii e destepti!?"
Ma cunosc cu adi de super mult si ca atare ne atacam cand vine vorba de masini ))))).Tu intotdeauna ai venit din postura de outsider in discutiile astea .Iti fac pe plac:Japonejii este cei mai tari )))) multumit acum? ).Ce discutii penibile au loc aici ))).Haideti mai bine intr-o seara ne adunam toti posesorii de toate natiile de masini...si ne taiem intre noi =)))) e mai bine asa? )
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline  
Old 22-08-08, 13:36   #786
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Divergente de tot felul !

Io zic cand va intalniti sa va taiatzi )) sa va lasatzi fiecare prietenele cu mine ca sa am eu grija de ele sa nu patzeasca nimic ))) dupa care putetzi sa va transhatzi )
YZF-PWR is offline  
Old 22-08-08, 15:15   #787
unEL

Stage 4
 
unEL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 260
Member of:
[DACIA]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

mamaaaaaaaaaaaa
S-a ajuns la prietene deja
Ce repede evolueaza lucrurile pe aici
Estimez ca pina simbata seara o sa ajungeti la mamici, familii.

Va recomand sa mai faceti si altceva in afara de munca si masini.
Prea multa munca prosteste, prea putina injoseste.
Munceste ca sa traiesti, nu trai ca sa muncesti.
Restul e poveste
.

Last edited by unEL; 22-08-08 at 15:31.
unEL is offline  
Old 22-08-08, 15:26   #788
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Io zic cand va intalniti sa va taiatzi )) sa va lasatzi fiecare prietenele cu mine ca sa am eu grija de ele sa nu patzeasca nimic ))) dupa care putetzi sa va transhatzi )
ti-o dau pe bunica-mea )))) ca s-asa ii esti putin simpatic tu asa )))
SMocKey21 is offline  
Old 22-08-08, 17:51   #789
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Divergente de tot felul !

Ooooo YZFule....cuceritorule =))
ERY is offline  
Old 22-08-08, 20:19   #790
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Divergente de tot felul !

Anaaa beeee adica bunicata imi facea ochii dulci atunci in curte si eu nu mi-am dat seama? PEOPLE , i`m in love , I`m getting marrieeeeddd )))) cu tanti PRUNA bunicutza NNA )))
YZF-PWR is offline  
Old 22-08-08, 20:51   #791
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Anaaa beeee adica bunicata imi facea ochii dulci atunci in curte si eu nu mi-am dat seama? PEOPLE , i`m in love , I`m getting marrieeeeddd )))) cu tanti PRUNA bunicutza NNA )))
esti invitatul meu...iti dau si bonus....un dormitor moda anilor 1960 )))
SMocKey21 is offline  
Old 22-08-08, 23:48   #792
CT-87-BGN

Stage 4
 
CT-87-BGN's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 200
Default Re: Divergente de tot felul !

Da Alex NNA, si eu zic sa o lasam asha...si sa-i lasam pe unii sa-si cumpere masini care doar sa produca, nu conteaza k e proasta masina (vezi un post de mai devreme #781).
Si...apropo....japonezii cam stiu sa faca masini...si spun asta pentru ca acum ceva timp chiar aici pe forum compara cineva francezii cu japonezii...k ma bufneste rasul si acum cand imi aduc aminte =))))))
Oricum Alex, inca odata felicitari pentru k ai minte si ai de gand sa-ti cumperi nemteasca SUCCES in directzia asta !
__________________

2004 BMW 320d, 6gang Getriebe (150 PS)

EX : 2002 Opel Astra G Coupe 2.0 DTI (101 PS)
CT-87-BGN is offline  
Old 23-08-08, 01:09   #793
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Divergente de tot felul !

nna-ule ce masina are tatal tau? care o mai conduci si tu uneori? ca sa priceapa si gta
sonykel is offline  
Old 23-08-08, 01:39   #794
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

am si zis sony..un vectra c care acum este in posesia lui maicamea si al meu tata si-a luat tot o nemtoaica .Mie personal de cand am masina in service...cel mai tare mijloc in transport mi se pare tramvaiul...Spatiu cacalau,geamuri foarte mari cu o vizibilitate perfecta,mai intra cate un puradel,2,3 pentru 1 leu 2,3 acolo, baietii imi canta toata colectia salam,minunatul etc ))) + d`asta am si ocazia sa vad cate vecine frumoase exista prin cartierul meu atunci cand cobor din limuzina =)).PS.bani de masina nu 'este' momentan si ca un ultim post..In ciuda faptului ca am buba asta la megane,consider ca masina a rezistat foarte bine avandu-se in vedere tratamentul de cioban care i l-am aplicat ,acum chiar imi pare rau ca mi-am sabotat o vara intreaga si am realizat cam tarziu lucrul asta .Chiar nu vreau sa mai am vreo discutie contradictorie care pana una alta nu ne ajuta cu nimic..Cand om avea Megane RS,Astra OPC,M3 si etc atunci sa fie cearta dar asa nu vad rostul pentru niste masini cu mega puteri de la 60 pana la 110 cai putere ))).
SMocKey21 is offline  
Old 23-08-08, 01:41   #795
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by SMocKey21 View Post
Ma cunosc cu adi de super mult si ca atare ne atacam cand vine vorba de masini ))))).Tu intotdeauna ai venit din postura de outsider in discutiile astea .Iti fac pe plac:Japonejii este cei mai tari )))) multumit acum? ).Ce discutii penibile au loc aici ))).Haideti mai bine intr-o seara ne adunam toti posesorii de toate natiile de masini...si ne taiem intre noi =)))) e mai bine asa? )
Ce sa zic sa imi cer scuze ca m`am bagat in seama !? Japonezii sunt gay! esti multumit acuma !? )
Urban_Racing is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -