Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > PROMOTII pe 4TuningRO

PROMOTII pe 4TuningRO PROMOTII si REDUCERI acordate de firmele de tuning celor care spun "Am citit pe 4Tuning"

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-11-07, 18:12   #1
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Arrow Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera



Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera
aferenta montajului

Spune doar "Am citit pe 4tuning" si ai acces la aceasta promotie

DXX Blue Line iti pune la dispozitie prin magazinul propriu din Strada
Barlea nr. 4, sector 5, Bucuresti, o gama completa de folii pentru geamuri
auto. Asiguram montaj de calitate si eliberare certificate de conformitate
aprobate RAR. Garantie 5 ani pentru folia montata.

Dxx Blue Line
str. Barlea Nr. 4
052073 Bucuresti, Romania
(in spatele MC-Donalds-ului de la
intersectia Rahova cu trafic greu)
tel / fax: +4 021 4230090
mobil: +4 0744 783547
info@skodatuning.ro


__________________
| www.4tuning.ro | Masini de vanzare | Bazar Auto | Piese Auto ||
ZoliaT is offline  
Old 07-11-07, 21:24   #2
cristi30

Stage 1
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 23
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

Salut!
Cat ar costa folie transparenta 5% pentru o Astra G Caravan pentru geamurile laterale spate (4) si pentru luneta, bineinteles cu discount ca doar am citit pe 4tuning cu montaj cu tot?
Mersi!
cristi30 is offline  
Old 08-11-07, 15:32   #3
Hooliganu`#1

Stage 5
 
Hooliganu`#1's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 535
Member of:
[Midnight Racers]
Wink Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

Sal, ma intereseaza si pe mine daca e folia cea mai inchisa(cred ca 5%) montata pe o Dacie berlina-tot spatele(lateral+luneta)cu discout si tot, cat m-ar duce?ms...
__________________
Bling bling...money ain`t a fuckin` thing...but 4 u is everything... !
Meine Ehre heißt Treue !!!
Hooliganu`#1 is offline  
Old 08-11-07, 16:29   #4
aditzu08

Stage 5
 
aditzu08's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 483
Member of:
[DACIA]
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

Salut!
Cat ar costa sa pun folie(cea mai inchisa) pe un logan ,luneta si geamurile din spate??
aditzu08 is offline  
Old 09-11-07, 00:18   #5
SylverShark

Stage 3
 
SylverShark's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 96
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

salut...acelasi lucru ca si hooliganu'#1....pt o dacie berlina ( luneta + lateralele spate).....pretzul difera in functie de folie ( procentaj)???
SylverShark is offline  
Old 09-11-07, 08:28   #6
maryo86

Stage 3
 
maryo86's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 133
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

Am un M3 coupe din 97' si vreau sa stiu daca se poate rezolva totul intr-o singura zii pt ca.muncesc aproape zii si noapte si nu am timp mai mult.astept raspuns
maryo86 is offline  
Old 10-11-07, 00:39   #7
dxxblue

Stage 2
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 33
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

1.Salut!
Cat ar costa folie transparenta 5% pentru o Astra G Caravan pentru geamurile laterale spate (4) si pentru luneta, bineinteles cu discount ca doar am citit pe 4tuning cu montaj cu tot?
Mersi!

Raspuns: Buna seara, pretul pentru tot spatele la Atra G Caravan este de 167 EURO(TVA inclus) - un plus de 5 EURO la toata masina pentru folia ATR(metalizata).
- se elibereaza certificate de conformitate + timbru – foliile fiind autorizate de catre RAR
-in cazul dvs. pentru spate sunt autorizate toate nuantele iar manopera si celelalte lucruri aferente montarii foliei sunt incluse in acel pret.
Va asteptam.
dxxblue is offline  
Old 10-11-07, 00:47   #8
dxxblue

Stage 2
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 33
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

2.Sal, ma intereseaza si pe mine daca e folia cea mai inchisa(cred ca 5%) montata pe o Dacie berlina-tot spatele(lateral+luneta)cu discout si tot, cat m-ar duce?ms...
3.Salut!
Cat ar costa sa pun folie(cea mai inchisa) pe un logan ,luneta si geamurile din spate??
4. salut...acelasi lucru ca si hooliganu'#1....pt o dacie berlina ( luneta + lateralele spate).....pretzul difera in functie de folie ( procentaj)???
Raspunsuri:
Salutare! Indiferent de nuanta foliei care se monteaza si de modelul Daciei(exceptant break-ul) pretul pentru tot spatele este de 134 EURO(TVA inclus). La fel ca si in cazul de sus acest pret include manopera si certificatul de conformitate + timbrul RAR.
NumaiBine.
dxxblue is offline  
Old 10-11-07, 01:03   #9
dxxblue

Stage 2
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 33
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

5.Am un M3 coupe din 97' si vreau sa stiu daca se poate rezolva totul intr-o singura zii pt ca.muncesc aproape zii si noapte si nu am timp mai mult.astept raspuns
Raspuns: Chiar daca intreaga operatiune presupune printre altele si demontarea fetelor de usa, pentru ca se pune folie pe intreaga suprafata a geamului, va spunem ca experienta echipei face sa nu va retinem masina la noi in service mai mult de o zi iar asta in cazul in care doriti folie la toata masina. Astept sa-mi spuneti daca doriti folie la toata masina sau numai spatele.
dxxblue is offline  
Old 10-11-07, 23:59   #10
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

spune-mi si mie cat ma costa sa pun fara la un e36 coupe pt k pe spate am deja llumar si vreau si pe fara.Astept un raspuns.Multumesc
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline  
Old 11-11-07, 10:12   #11
maryo86

Stage 3
 
maryo86's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 133
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

Quote:
Originally Posted by dxxblue View Post
5.Am un M3 coupe din 97' si vreau sa stiu daca se poate rezolva totul intr-o singura zii pt ca.muncesc aproape zii si noapte si nu am timp mai mult.astept raspuns
Raspuns: Chiar daca intreaga operatiune presupune printre altele si demontarea fetelor de usa, pentru ca se pune folie pe intreaga suprafata a geamului, va spunem ca experienta echipei face sa nu va retinem masina la noi in service mai mult de o zi iar asta in cazul in care doriti folie la toata masina. Astept sa-mi spuneti daca doriti folie la toata masina sau numai spatele.
DA LA TOATA MASINA DORESC SI CAM CAT MA COSTA TOTUL
maryo86 is offline  
Old 13-11-07, 07:06   #12
Hammer28

Stage 2
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 53
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

As vrea si eu sa cumpar folie llumar, cu tot cu timbru si ce mai trebuie, ca de pus o pun eu.Se poate, si cat ma costa?
Hammer28 is offline  
Old 13-11-07, 09:08   #13
marian_b_d

Stock
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 7
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

Salut,

Am o honda civic 5d 2007 si as vrea sa pun folie pe geamurile fata , spate si luneta. Cam cat ar costa ?

Multumesc.
marian_b_d is offline  
Old 14-11-07, 15:11   #14
glass_xpert

Stock
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 3
Default Honda Civic

De curand nici un tip de folie nu mai este certificata de RAR pentru aplicarea pe geamurile usilor fata...pentru geamurile usilor spate si luneta, costul aplicarii de folie este de 180 euro...
glass_xpert is offline  
Old 15-11-07, 09:37   #15
matiz.mihai

Stage 1
 
matiz.mihai's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 10
Default Re: Reducere 7% - pentru toate tipurile de folie Llumar si pentru manopera

deci nu ai nici o problema daca le montezi....am mai auzit io niste discuti pe formu precum au avut probleme c folia montata !!?? viteza e buna dar..vezi franele bafta !
matiz.mihai is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -