Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 14-03-07, 06:07   #421
Pastiluta

Stage 3
 
Pastiluta's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 138
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
Originally Posted by blowwind View Post
geo calm..nu vezi ca ala nici nu stie sa scrie corect tuning
Tu ma cunosti cumva de comentezi la mine si yo ii explikam lu ala k e paralel cu viata si sta pe vitan si nici nu stie ce se intampla pe aici si comenteaza la mine.
__________________
MY LIFE IS SHORT BUT BRILIANT.
YOUR IS LONG AND BORING
Pastiluta is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 08:39   #422
solo24

Stage 5
 
solo24's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 405
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

mah daca aveti cv de vb o faceti pe privat,ca asa stricati forumu
in legatura faza aia cu inchisoare,e cam adevarata am auzit la tv
app cn stie ce a fost cam acuma cateva zile langa ambasada chinei?
ca cica stateau mai multi oameni cu masini tunate si i-a gonit d p acolo,aia de p protv au si un film cv d genu
deci stie cnv
solo24 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 13:03   #423
devlin_dirty

Stage 2
 
devlin_dirty's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 36
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

http://www.protv.ro/stiri/social/pol...-capitala.html
Multumesc celui care a filmat pentru ca:
1. mi-a facut publica replica cu "greva foamei!"
2. mi-a facut minute pe cartela ieri dupa ce s-a difuzat pe protv stirea
3. cativa profesori astazi m-au facut nebun

Dom' politai Lautaru care zbiera pe acolo nici nu stia ce lege mai incalcam 9/61, 42, de fiecare data a indicat alta lege... Tin sa spun ca subalternii dansului il numeau agarici sau papleaca...

Last edited by devlin_dirty; 14-03-07 at 13:06.
devlin_dirty is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 14:22   #424
Speed Fly

Stage 3
 
Speed Fly's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 168
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

bey nene nustiu dc se ataca unii asa mult knd realitatea o stim cu totzii .. in vitan sunt f multe magazine de " tuning " si gaseste numai tampeni facute pe vapor asta`i clar !
Speed Fly is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 14:52   #425
bdmy_yard

Stage 3
 
bdmy_yard's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 80
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Pai pentru moment nu stiu multe despre lege dar am auzit la tv si cica tre sa apara si in monitorul oficial daca nu o aparut si nu stiu da pana atunici nu ma deranjez, si no sa rulez mai incet
bdmy_yard is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 15:12   #426
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Foarte tare filmarea...era praf domnu' Lautaru bine ca nu ati incalcat legea retrocedarilor si nationalizarilor caselor

Speedy Fly, ms ca confirmi ceea ce am spus despre vitan.

Bdmy_yard > nu te supara ca-ti spun, dar ce/unde sa rulezi? Ori ai gresit cand ai completat profilul, ori ai 16 ani si ne minti nu mi-o lua in nume de rau, dar asa scrie: "Age: 16"
__________________
"Stiu ca sunt prost...dar cand ma uit in jurul meu, ma simt mult mai bine" (Ion Creanga)
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 15:18   #427
bdmy_yard

Stage 3
 
bdmy_yard's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 80
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

da si asta nu inseamna ca nu stiu conduce sau ca nu particip la curse ilegale
intradevar varsta arata experienta da in cazu meu nui prea valabi(poti invata de la prieteni sau chiar de la soferi mai vechi) a si pt tine rulez doar noaptea pt a nu ma risca si in afara clujului
bdmy_yard is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 15:19   #428
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

nu te supara pe mine, ca nu am zis-o cu rautate.
oricum nu e bine ce faci...stii ce inseamna asta, nu?
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 15:20   #429
bdmy_yard

Stage 3
 
bdmy_yard's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 80
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

si nu ma supar pentru ca ai zis deoarece multi zic ca is prea tanar si stiu ce inseamna pt ca de cateva ori cand am scapat ca prin urechile acului mam vazut legat si nu prea vreau sa vad inchisoarea din interior

Last edited by bdmy_yard; 14-03-07 at 15:25.
bdmy_yard is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 16:21   #430
CosmoZ@

Stage 2
 
CosmoZ@'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 57
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
http://www.protv.ro/stiri/social/pol...-capitala.html
Multumesc celui care a filmat pentru ca:
1. mi-a facut publica replica cu "greva foamei!"
2. mi-a facut minute pe cartela ieri dupa ce s-a difuzat pe protv stirea
3. cativa profesori astazi m-au facut nebun
muhahahahahahahahah... mai avea un pic pana ii pushca vre-o vena sau facea atac cerebral de la atata "nu avetzi voie..... aduc jandarmi"! hahahahahahah
__________________
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl is simply not giving the kiss the attention it deserves.
----------------------------------
Twinkle twinkle little.. turbo.. How I wonder how.. big you are!!
CosmoZ@ is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 17:22   #431
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

bdmy_yard....este tare frate....vreau sa fii idolul meu =))))) imi dai voie ? ))
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 22:01   #432
Dimitris

Stage 5
 
Dimitris's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 643
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

eu zic ca sa o lasi mai moale cu nfsu pustiu... tu faci curse ilegale la 16 ani? probabil si pe bani, bani grei nu asa pe 100 de euro... Mai bine stai in banca ta ca dupa ai tot timpu din lume sa te faci praf...
Dimitris is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 22:27   #433
Speed Fly

Stage 3
 
Speed Fly's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 168
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Hm .. altu care vb dupa parrea mea fara rost ! bdmy_yard ce ar fi sa faci altceva coresopunzator varstei pe care o ai, nu sa ne mintzi p noi k u la 16 ani esti pilot de curse, totusi dk vrei sa te laude lumea fa ceva exemplar, nu incerca sa itzi mai dai atata importantza, totusi ...
Aqm fara suparare dar nu ii mai suport pe astia care nu au carnet dar fac atata spectacol k ei sunt amri si tari !.. Cum itzi asterni asa dormi

*** Cu placere Geo ZGA, dar asta`i realitatea si aqm treb sa recunosc k la inceput knd mi`am luat carnetu`si eu am fost un mik cumparator al " produselor " din Vitan !
Speed Fly is offline   Reply With Quote
Old 15-03-07, 08:46   #434
solo24

Stage 5
 
solo24's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 405
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

daca cnv stia ca bdmy yard conduce sa ne spuna si noua
sa revenim la subiectu nostru
acolo aveati voie sa parcati masinile?daca da dc nu le-ati incuiat acolo si va duceati si beati un suc la cea mai apropiata terasa
am pierdut cheile invocati amendamentu am baut o bere si treb sa iau taxiu
solo24 is offline   Reply With Quote
Old 15-03-07, 09:44   #435
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Speed Fly > oare cine nu o fii fost un "mic cumparator" din targul Vitan? Nu cred ca exista cineva pasionat de masini care sa nu fii cumparat macar odata in viata o "chestie" din Vitan...
apropos, misto poza de la avatar e in mile,nu?

solo, nu e chiar asa simplu. Acolo erau f multi stransi. Exista un articol de lege (nu ma intreba, ca nu mai stiu care) care interzice formarea de grupuri mai mari de "n" persoane in scopul de a...??? Asta nu mai stiu ce Oricum, e la latitudinea meletianului de a stabili daca grupul era format in scopul de a...face ce interzice legea, sa zicem. daca erau 10-20 oameni, da, mai mergea sa zica ca erau la un suc stransi si se duceau la terasa...dar asa, erau cel putin 50. Acum poate gresesc, dar eu asa tin minte din facultate cu legea asta. Oricum sunt pusi tare pe treaba, a venit primavara si au inceput raziile. Ieri seara pe cheiul Dambovitei erau 4 filtre. Unul la Semanatoarea, unul imediat dupa Grozavesti (cum te duci spre Unirea, cine stie cunoaste unde e radar mai mereu ), unul la Eroilor format din 3 motociclisti si unul la Opera, chiar in fata cladirii ING. Si eu vorbeam la mobil, noroc ca nu i-am vazut pe toti din timp si aveam si centura
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -