Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 8 of 8
Search took 0.03 seconds; generated 84 minute(s) ago.
Search: Posts Made By: VEMANIS
Forum: Masina mea Opel 11-03-15, 10:44
Replies: 46
Views: 5,377
Posted By VEMANIS
Re: Masina mea: corsa c

Ar fi ok daca ai reusi sa vopsesti noua bara pentru ca arata mai urat cu aceasta. In rest, farurile cu Angel sunt o chestiune de gust. Despre deschiderea portbagajului din interior, te poti orienta...
Forum: Masina mea Opel 30-07-13, 11:02
Replies: 2
Views: 1,128
Posted By VEMANIS
Re: Masina Mea : Opel Calibra C20NE cu motorul schimbat in C20XE

Salut! Are potential si poate scoti ceva din ea. Ai mai facut ceva la masina?
Forum: Masina mea Opel 19-06-13, 15:43
Replies: 42
Views: 5,920
Posted By VEMANIS
Re: Masina mea: Opel Vectra SFI

Ce ruginit e cazanul....la lonjeroanele fata nu ai rugina? in drept cu picioarele pasagerilor fata, de asemenea cred ca are si aripile spate coapte (cum au toate)...cere alta. Eu nu as mai baga banii...
Forum: Masina mea Opel 03-05-11, 20:28
Replies: 16
Views: 2,956
Posted By VEMANIS
Re: Maşina mea: My new Opel Calibra C20XE

A trecut mai mult de un an si tot nu i-ai pus LET. Sa inteleg ca nu ai sta bine sub capota cu XE "modificat"? Mai e la tine masina macar?
Forum: Firme Servicii Auto 18-04-11, 23:24
Replies: 1,338
Views: 198,654
Posted By VEMANIS
Re: Sablare profesionala si PowderCoating (vopsire electrostatica) - jenti, etrieri,

Salut! Ma intereseaza sa imi reconditionati 4 jante Borbet T, 9J , R16 . Au urme de julituri de la borduri, culoarea gri + strat lac protector. Un pret si durata estimativa? Multumesc!
Forum: Slobozia 10-03-10, 23:18
Replies: 16
Views: 4,447
Posted By VEMANIS
Re: Aerografi in Slobozia

MIsto ideea de a avea pe cineva in Slo care sa faca asa ceva...Asteptam primele lucrari!
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 11-02-09, 22:40
Replies: 50
Views: 2,985
Posted By VEMANIS
Re: SUPERSPRINT by RACINGCODE

Salut! Pentru o Calibra '97, 2.0 16V Ecotec, am gasit codurile 853206 si 854301. Ma poti ajuta cu preturile respective? Multumesc anticipat.
Forum: Masina mea Mercedes 20-12-08, 19:51
Replies: 317
Views: 113,122
Posted By VEMANIS
Re: W124 E60 AMG

Deci asta era masina de care tot vorbeai!!! Faina, ce sa zic, sa o stapanesti sanatos si sa te poti bucura de ea la adevarata ei valoare (inscrisa)! E o idee buna sa o inmatriculezi pe o persoana cu...
Showing results 1 to 8 of 8

 
- Copyright 2026 4Tuning -