Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 16 of 16
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: miky 48
Forum: Sistemul Audio de pe Masina Mea 09-08-07, 20:28
Replies: 93
Views: 14,010
Posted By miky 48
Forum: Masina mea Dacia 05-08-07, 10:13
Replies: 335
Views: 44,290
Posted By miky 48
Re: MCV 1.6 16V 7 locuri...putzin diferit

Dragutule, am avut prima data 2 berline, dupa aceea solenza si acum logan, nici una din "masini" (sunt dacii toate) nu le-am dat la remat.Cu daciile am facut peste 300.000 km cu ambele iar solenza am...
Forum: Masina mea Dacia 04-08-07, 12:27
Replies: 335
Views: 44,290
Posted By miky 48
Re: MCV 1.6 16V 7 locuri...putzin diferit

Voi chiar credeti ca ati mers cu viteza asta?
Una e ce arata vitezometru si alta e viteza reala, de exemplu la logan 1.4 la viteza de 100 km/h pe ceas exact, viteza reala este de 92-93 km/h...
Forum: Arad 20-07-07, 18:09
Replies: 892
Views: 113,943
Posted By miky 48
Re: Masinile noastre

Ne poti explica si noua cum sunt utile "deflectoarele" de aer iarna?
As recomanda schimbarea stergatoarelor cu un model aero.
Forum: Arad 12-07-07, 09:17
Replies: 892
Views: 113,943
Posted By miky 48
Re: Masinile noastre

In loc de "nu ca cele de la taxi :lol:" trebuia sa spui "nu ca unele de la taxi", deh, fiecare padure are si uscaturi, numai ca padurea taximetristilor are ceva mai multe decit ar trebui.
Forum: Arad 10-07-07, 16:54
Replies: 892
Views: 113,943
Posted By miky 48
Re: Masinile noastre

Ti se pare ca are multe actibilde si leduri???
Forum: Dacia tuning 19-06-07, 20:16
Replies: 8
Views: 5,900
Posted By miky 48
Re: Suspensii reglabile Dacia Logan

Eu stiam ca KN sunt amortizoare reglabile cele de pe loganul modificat de zender, nu rezolvi nimic la santuri poti doar seta taria amortizoarelor se fie mai moi pt confort sau mai tari pt circuit,...
Forum: Zona comerciala Arad - Bazar - Servicii - Talcioc 10-06-07, 10:36
Replies: 10
Views: 942
Posted By miky 48
Re: Jante noi din stoc sau la comanda diferite modele

Ceva jante 4 X 100 pe 15" daca ai. Pune ceva poze si niste preturi. 10X
Forum: Zona comerciala Arad - Bazar - Servicii - Talcioc 09-02-07, 19:24
Replies: 40
Views: 10,895
Posted By miky 48
Re: xenon,angel eyes,etc etc...montaj inclus....

Salut, un kit H4 bixenon dar nu cu acuator sau motoras cum vrei sa zici, cu 2 bulbi care merg impreuna pe faza lunga poti sa aduci si la ce pret.
Forum: Zona comerciala Arad - Bazar - Servicii - Talcioc 26-10-06, 21:05
Replies: 13
Views: 4,516
Posted By miky 48
Re: Flashtuning si Chiptuning - ARAD

Am si eu o intrebare daca se poate. Se modifica softul original al masinii sau se instaleaza alt soft gata "tunat"?
Forum: Instalari diverse 05-09-06, 14:17
Replies: 522
Views: 114,082
Posted By miky 48
Re: Sistemele Noastre Audio

Este antifonat porbagajul in proportie de 75% (aripile si tabla de sub luneta unde sunt difuzoarele) si usile din fata sunt antifonate pe ambele fete si cea exterioara si cea din interior. Suna...
Forum: Instalari diverse 05-09-06, 09:38
Replies: 522
Views: 114,082
Posted By miky 48
Re: Sistemele Noastre Audio

Update la sistem:
HU - pioneer 6800
Fata: Hertz energy esk 165
Spate: hertz energy ecx 690
Antifonat cu dynamat extreme
Forum: Firme Piese Auto 31-08-06, 18:35
Replies: 834
Views: 87,706
Posted By miky 48
Re: Kituri Tuning exterior

Raspunsul ce l-am primit pe mail:
Sal
Iti pun niste poze desi sa stii ca pana la urma le-am
pus si pe 4tuning.Preturile sunt:
Fusta fata-2 mil
fusta spate-1,9mil
praguri-1,5mil
priza capota...
Forum: Instalari diverse 14-06-06, 06:58
Replies: 522
Views: 114,082
Posted By miky 48
Re: Sistemele Noastre Audio

Toate difurile din masina au costat aprox 16 mil (cu reducere :D ). Sub-ul a fost cel mai scump aprox 10 mil.
Forum: Instalari diverse 13-06-06, 11:19
Replies: 522
Views: 114,082
Posted By miky 48
Re: Sistemele Noastre Audio

Multumesc pt aprecieri. Nu am pus difuri mai mari in fata pt ca nu am vrut sa renunt la capacul original al masinii (chestie de garantie). Statia am de gind sa o schimb (cu audison ;) ) dar numai...
Forum: Instalari diverse 11-06-06, 17:53
Replies: 522
Views: 114,082
Posted By miky 48
Re: Sistemele Noastre Audio

Dacia Logan
Head unit Pioneer Deh 6800 mp
Boxe fata Hertz energy esk 130
Boxe spate Hertz energy ecx 165
Sub Hertz energy ebx 250b
Statie "No Name" 400 watt
Showing results 1 to 16 of 16

 
- Copyright 2026 4Tuning -