Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 31 of 31
Search took 0.04 seconds.
Search: Posts Made By: VTECb4st4rd
Forum: 4Tuning International 08-04-07, 13:51
Replies: 303
Views: 21,586
Posted By VTECb4st4rd
Re: Carburantu'...dureros de ...cit?

Va salut pe toti.
Se vorbeste despre pretul benzinei , dar nimeni nu spune o vorba despre asigurari.
Cat platiti asigurarea OBLIGATORIE pe an ?
Forum: Bazar AUTO - MASINI 08-04-07, 13:41
Replies: 4
Views: 1,136
Posted By VTECb4st4rd
Forum: Bazar AUTO - MASINI 08-04-07, 13:38
Replies: 13
Views: 1,822
Posted By VTECb4st4rd
Forum: VERSUS AUTO 06-04-07, 20:00
Replies: 159
Views: 13,080
Posted By VTECb4st4rd
Re: Golf GTI vs. Civic Type-R vs. Leon CupraR

Type-R toata viata.
Eu sunt de conceptia ca daca ceva nu exista nu are cum sa se strice. Deci turbo = probleme.
Hai sa nu mai punem la socoteala sunetul unui motor la 9000 de ture ....
Comparatia...
Forum: VERSUS AUTO 29-05-06, 20:32
Replies: 72
Views: 42,717
Posted By VTECb4st4rd
Re: YOKOHAMA vs PIRELLI vs MICHELIN

Gama ADVAN de la Yokohama.
Si as mai mentziona Falken , mai rare prin EU este adevarat
Forum: Discutii generale masini 30-03-06, 13:49
Replies: 3
Views: 780
Posted By VTECb4st4rd
Re: sugestii

Nu merita daca iei in considerare consumul. De departe cu Golful treci mai rar pe la pompa dar Accordul e cu totul o alta masina din toate punctele de vedere .
NU IN ULTIMUL RAND E O HONDA. DE...
Forum: Discutii generale masini 30-03-06, 13:45
Replies: 39
Views: 3,342
Posted By VTECb4st4rd
Re: NU folositi becuri rosii pt pozitiile din fata

De ce nu inchideti topicul asta ?
Nu poti sa impui o regula cu forta unuia care nu gandeste singur , nu o sa inteleaga nimic din discutiile astea .
Nu o sa inteleaga nimic daca politia il opreste...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 27-03-06, 00:04
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
Re: Vand Honda CRX Del Sol 125 CV

Vreau sa va reamintesc faptul ca masina nu se poate inmatricula in Romania ( INCA ) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Forum: Discutii generale masini 25-03-06, 17:26
Replies: 367
Views: 35,402
Posted By VTECb4st4rd
Re: CATI CAI AU MASINILE VOASTRE ?

125 CV ( 92 KW ) >>> Honda CR-X Del Sol D16Z6
Forum: Firme Jante & Anvelope 25-03-06, 16:24
Replies: 906
Views: 108,691
Posted By VTECb4st4rd
Re: Jante (Aez, wolfrace, ATP, dezent, oz...etc), anvelope...

Buna . Eu auzisem ca TSW Volcan ( Volcano ) nu se mai produc deja de anul trecut. Reusesti sa le mai aduci , daca da , sunt stocuri vechi ?
Vreau un pret pe 15 " , 4x100 ( in Euro , Tva inclus )...
Forum: Discutii generale masini 25-03-06, 15:42
Replies: 56
Views: 8,819
Posted By VTECb4st4rd
Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH

Adevarul gol-golutz.
Acum am ceva de spus despre asta :
----- Nu cred ca pe directorul de marketing sau de vanzari sau pe cel care strange ultimul surub la un Lamborghini Gallardo il ***e grija ce...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 25-03-06, 15:13
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
Re: Vand Honda CRX Del Sol 125 CV

Scuze pentru intarziere :)
Ultimul pret este 3.000 in cazul in care nu vrei amortizatoarele.
Oricum , avand in vedere ca si parintii tai locuiesc in Italia inseamna ca ai posibilitatea sa te...
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 25-03-06, 14:11
Replies: 14
Views: 3,410
Posted By VTECb4st4rd
Re: Tacanit la OPEL ASTRA 2.0 turbo

Ulei Castrol = cea mai mare tzeapa din viata mea
Forum: VERSUS AUTO 18-03-06, 15:15
Replies: 224
Views: 19,367
Posted By VTECb4st4rd
Re: Honda S2000 vs Mazda RX-8

Baieti , nu uitati ca in Japonia Mugen prepara modele Honda ( Legend , etc ) care cam baga in buzunar Rx8 , sunt mult mai incapatoare , mult mai cum vreti oi.
Oricum Rx8 are un motor de zile mari ,...
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 25-02-06, 22:05
Replies: 10
Views: 907
Posted By VTECb4st4rd
poate sunt de ajutor

Salut.
Am si eu o Honda si daca pot as vrea sa te ajut.
uite ce te intreb : te-ai uitat la centrala ? ( sau cum se numeste... ).
Sa te uiti , pentru ca daca ramane aprins Check Engine , atunci...
Forum: Jante si Anvelope 25-02-06, 21:34
Replies: 4
Views: 774
Posted By VTECb4st4rd
:)

Frumoase jante , dar pretuuuuul .... lasa de dorit !!
Forum: Bazar AUTO - MASINI 19-02-06, 16:06
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
inmatriculabila ...

Ai spus \" daca era mai noua sau inmatriculabila \". Adica ?
A mea nu se poate inmatricula pe bune , legal ?
Forum: Bazar AUTO - MASINI 17-02-06, 22:52
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
lol

Pretul minim la care sunt dispus sa o vand este 3.000 , dar asta fara setul de amortizatoare.
Masina mea face banii astia , cine nu vrea sa stie asta nu ma intereseaza.
Chestia cu inscrisul nu o...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 15-02-06, 10:56
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
nou pret

Las pretul la 3600 , e urgent dar asta nu inseamna ca o dau la 1000 cum m-a inundat de mailuri cineva de aici de pe forum ( stie el cine :-P ).
Setul de amortizatoare ramane in pret , asa cum am...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 06-02-06, 19:10
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
Forum: Bazar AUTO - MASINI 16-01-06, 13:37
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
ce sa spun

tu asteapta ....
Mai asteapta altcineva ???
:shock:
Forum: Bazar AUTO - MASINI 11-01-06, 14:19
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
ha ha

ce pret pervers LOL

By the way , nu mai ai nevoie de viza .
Hai ca iti platesc eu drumul, sa vii incoace pentru ca in tara te intorci in masina ( poate iti las si instalatia stereo , ca sa te...
Forum: Alte Anunturi Piese 10-01-06, 21:14
Replies: 11
Views: 823
Posted By VTECb4st4rd
indrumare

Salut
uite aiciun link , o sa ai la ce te uita. http://www.hciforum.it/viewtopic.php?t=13000.
Este in italiana , pretl ajunsese mi se pare in jur de 7000, dar nu uita ca e un swap integral de...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 10-01-06, 21:05
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
cine are ochi buni ...

Cineva mai devreme a vazut bine ca nu este motorul de 160 de cai, este tot un D6Z6 ca si pe a mea si nu un B series.
Bravo , OCHI DE SOIM.

In privinta ultimului pret eu astept oferte , inca nu am...
Forum: Honda - Acura tuning 09-01-06, 22:31
Replies: 124
Views: 25,514
Posted By VTECb4st4rd
minimul...

Accord TYPE-R rulez
Forum: Bazar AUTO - MASINI 09-01-06, 22:13
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
inmatriculat sau neinmatriculat

ceva ceva am inteles din reply-uri.
Oricum nu as da 4000 pe un ursulet stors la maxim sau un audi 80 din 90.INMATRICULATE :(
Rezidenta in Italia am , dar numai eu stiu cat am tras pana am...
Forum: Arcuri, Amortizoare si Frane 09-01-06, 22:06
Replies: 18
Views: 1,258
Posted By VTECb4st4rd
salut

intrebarea ai pus-o bine :)
poate e mai bine asa, cel putin nu ajung toti sa afle ce poate un VTEC !! :lol:
Forum: Bazar AUTO - MASINI 09-01-06, 14:35
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
hai sa nu mai cautam defecte...

Buna...
nu am inteles care e treaba cu inmatriculatul, adevarul este ca nu ma pricep, nu am habar care sunt conditiile pe care trebuie sa indeplineasca o masina pentru a se putea inscrie...
iar...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 07-01-06, 15:15
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
HONDA

PRETUL tratabil este de 4200 .
in tara nu stiu daca ajng pana a vara , iar daca o sa vin in orice caz nu cu asta. Problema este ca o sa am un copil, prin urmare masina o vand de necesitate, am...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 07-01-06, 14:54
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
poze

Am pus on-line si ceva poze cu masina. Cer scuze daca este putin prafuita :)

https://img284.imageshack.us/img284/9201/honda12xc.jpg

https://img312.imageshack.us/img312/7350/hondasub7iz.jpg
...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 06-01-06, 15:16
Replies: 49
Views: 8,129
Posted By VTECb4st4rd
Vand Honda CRX Del Sol 125 CV

Cum din titlu, an 1994 , full optional , volan sportiv Raid, esapament Borla, filtru aer Sparco, schimbator Momo, jante in aluminiu, cauciucuri Toyo.
INCLUS IN PRET un set NOU-NOUT in cutie ( de...
Showing results 1 to 31 of 31

 
- Copyright 2026 4Tuning -