Forum: Generalitati tuning
25-02-09, 21:21
|
|
Replies: 82
Views: 18,406
Re: Discutii pro/contra ROLLCAGE
c tampenie !!!! trebuie sa faceti diferenta dintre masina d familie ptr soacra sotie s copii d cea d curse sau ptr tuning!!! si asa n cred k iti spune soacra " bv mama ai lasato misto si wow ce...
|
Forum: Piese Dacia de vanzare
08-02-09, 16:01
|
|
Replies: 1,013
Views: 105,716
|
Forum: Masina mea ROVER - MG
06-02-09, 20:10
|
|
Replies: 145
Views: 23,190
Re: rover 200(25).....mandria mea...
super tare faza cu un club garaj dar cel mai curios mati facut cu dacia aceea cu tractiune p spate sami transmiteti si mie cum se comporta in viraje k este destul d usoara p spate. peace!
|
Forum: Styling by request - Idei de tuning pt masina ta
06-02-09, 19:43
|
|
Replies: 30
Views: 7,628
Re: Dacia in 2 usi
stai linistit nuti schimba fata in zambetul lui iliescu k faci o mare gresealaeste prea rotunda si nu se mai potriveste cu spatele mai ales cu cea in doua usi
|
Forum: Masina mea Dacia
03-02-09, 21:53
|
|
Replies: 57
Views: 5,341
|