Forum: Constanta
04-11-07, 23:45
|
|
Replies: 828
Views: 54,649
|
Forum: Alte discutii Ford
22-08-07, 21:31
|
|
Replies: 25
Views: 15,855
Re: Ford Puma
Da ,este perfect adevarat ca Cougar este mai mare,un pic mai elaborat,dar uneori imperfectiunea are stilul ei.De exemplu imi place mai mult Puma pentru ca e mai micuta,privita din fatza arata ca un...
|
Forum: Alte discutii Ford
14-08-07, 23:44
|
|
Replies: 25
Views: 15,855
Re: Ford Puma
Salutare,voi fi si eu {in sfarsit }proprietarul unui ford puma.Cei care se pricep la ele,poate aveti vreun prieten care are masina asta,cat de scumpe sunt piesele,si ce probleme majore pun aceste...
|